×

REZIDENCE ZÁMEČEK - BOUTIQUE HOTEL Františkovy Lázně

 • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
 • Se snídaní
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Nejvýhodnější nabídka

Nejlepší směrodatná cena během následujících 90 dní: 1 230  / os. / noc, se snídaní, 21. - 22. dub

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Pro hosty, kteří hledají uvolnění po namáhavém dni v prostorných a komfortně zařízených pokojích ve městě Františkovy Lázně, REZIDENCE ZÁMEČEK - BOUTIQUE HOTEL Františkovy Lázně je ideálním místem. Vybavení pokojů a podrobný seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) v REZIDENCE ZÁMEČEK - BOUTIQUE HOTEL Františkovy Lázně najdete v podrobnostech zvoleného pokoje níže ve formuláři.

Umístění a okolí Vzdálenost od ubytování: Kostel Povýšení sv. Kříže ve Františkových Lázní 600 m , Villa Loren 1.6 km, Villa Loren 1.6 kmAquaforum Františkovy Lázně 300 m, Villa Loren 1.6 kmAquaforum Františkovy Lázně 300 mKostel sv. Olgy ve Františkových lázních 600 m, Villa Loren 1.6 kmAquaforum Františkovy Lázně 300 mKostel sv. Olgy ve Františkových lázních 600 mLázeňský a wellness hotel Bajkal 600 m, Villa Loren 1.6 kmAquaforum Františkovy Lázně 300 mKostel sv. Olgy ve Františkových lázních 600 mLázeňský a wellness hotel Bajkal 600 mSalingburg ve Františkových Lázních 1.4 km, Villa Loren 1.6 kmAquaforum Františkovy Lázně 300 mKostel sv. Olgy ve Františkových lázních 600 mLázeňský a wellness hotel Bajkal 600 mSalingburg ve Františkových Lázních 1.4 kmKoupaliště Jadran 2.2 km.

Stravování Cena rezervace zahrnuje ubytování a snídani.

Platba Platba za pobyt se provádí následujícími způsoby: hotovost, kreditní karta, bankovní převod.

Příjezd, otevírací doba Nástup na pobyt a ubytování je možné od 14:30, pokoj je třeba v den odjezdu opustit nejpozději do 11:00. Můžete se domluvit s personálem v jazyce: Česky.

Františkovy Lázně 225, 35101, Františkovy Lázně (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

 • Se snídaní
Deluxe Pokoj se sprchou pro 2 os. Deluxe Pokoj se sprchou pro 2 os.
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby

Kapacita pokoje je určena maximálně pro 2 osoby.

 • 1 ks Ložnice
 • 1 ks Koupelna
 • 1 ks WC
Zobrazit volné termíny a ceny
Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí a vanou Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí a vanou
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby

Kapacita pokoje je určena maximálně pro 2 osoby.

 • 1 ks Ložnice
 • 1 ks Koupelna
 • 1 ks WC
Zobrazit volné termíny a ceny
Velký dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí Velký dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby

Kapacita pokoje je určena maximálně pro 2 osoby.

 • 1 ks Ložnice
 • 1 ks Koupelna
 • 1 ks WC
Zobrazit volné termíny a ceny
Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby

Kapacita pokoje je určena maximálně pro 2 osoby.

 • 1 ks Ložnice
 • 1 ks Koupelna
 • 1 ks WC
Zobrazit volné termíny a ceny
Parkování, doprava
 • Vlastní parkoviště

Volný čas
 • Disco na blízku, Aquapark na blízku, Bazén vnitřní na blízku, Kino na blízku, Divadlo na blízku, Cyklotrasy v okolí, Tělocvična/sportovní hala na blízku, Darts na blízku, Zajištění kulturních a sportovních akcí

  Odpočinek: Turistické možnosti (na blízku), Půjčovna kol v blízkosti ubytovacího zařízení (ve vzdálenosti 1300 m), Minigolf (ve vzdálenosti 900 m), Bowling (ve vzdálenosti 7500 m), Biliárd (ve vzdálenosti 800 m)

Wellness, relax
 • Wellness/spa na blízku
Další informace a okolí
 • Pantofle, Kavárna na blízku, Dětské hřiště na blízku, Recepce, Express check-out, Express check-in, Hotel - Perličková vana na blízku, Masáže na blízku, Kadeřnictví/salón krásy na blízku, Cukrárna na blízku, Vlaková zastávka na blízku, Autobusová zastávka na blízku, Tenisový kurt venkovní na blízku, Vícejazyčný personál, Terasa, Objekt je nekuřácký, kouření je povoleno pouze na označených místech., Nekuřácké prostředí

  Zahrada

Typy wellness
 • Sauna na blízku

Čas příjezdu
od 14:30 hod.
Čas odjezdu
do 11:00 hod.
Užívané jazyky
Česky
Akceptované typy karet
 • MasterCard MasterCard
 • VISA VISA
 • Maestro Maestro
Recepce
od pondělí do soboty: 09:00 - 11:00 a 14:00 - 19:00
neděle: 09:00 - 11:00
Rezervační podmínky ubytování
Doplňující obchodní podmínky 1. Ceny a služby Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu. 2. Zrušení pobytu zákazníkem Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu zamecek-fr.lazne@centrum.cz. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky. Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku. 3. Platnost Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).