×

Penzion Viktorka Česká Skalice

 • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
 • Se snídaní
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Nejvýhodnější nabídka

Nejlepší směrodatná cena během následujících 90 dní: 912  / os. / noc, se snídaní, 24. - 25. úno

Popis ubytovacího zařízení

Ideální i pro rodiny s dětmi

Pokoje, služby Penzion Viktorka Česká Skalice nabízí prostorné a komfortně zařízené pokoje pro hosty, kteří hledají uvolnění po namáhavém dni ve městě Česká Skalice. Pro majitele domácích zvířat Penzion Viktorka Česká Skalice umožňuje pobyt s domácím mazlíčkem za poplatek. Host má možnost stravovat se přímo v objektu v restauraci. Osvěžující wellness služby jsou k dispozici pro hosty, bližší informace o možnostech najdete ve formuláři níže. Více informací o poskytování služeb (včetně služeb za příplatek) a o vybavení jednotlivých pokojů v Penzion Viktorka Česká Skalice najdete v podrobnostech zvoleného pokoje níže ve formuláři.

Umístění a okolí V blízkosti ubytovacího zařízení: NS Babiččino údolí 1.3 km , Rýzmburský altán 2.2 km, Rýzmburský altán 2.2 kmBabiččino údolí 2.2 km, Rýzmburský altán 2.2 kmBabiččino údolí 2.2 kmDubno (přírodní rezervace) 4.3 km, Rýzmburský altán 2.2 kmBabiččino údolí 2.2 kmDubno (přírodní rezervace) 4.3 kmVodní nádrž Rozkoš 3.9 km, Rýzmburský altán 2.2 kmBabiččino údolí 2.2 kmDubno (přírodní rezervace) 4.3 kmVodní nádrž Rozkoš 3.9 kmZámek Ratibořice 1.3 km.

Stravování V ceně ubytování je již zahrnuta i pestrá a bohatá snídaně.

Platba Za pobyt je možné zaplatit následujícími způsoby: hotovost, bankovní převod. Na potvrzení závazné rezervace Penzion Viktorka Česká Skalice požaduje zaplacení zálohyvo ve výši 100.

Příjezd, otevírací doba Nástup na pobyt je možný nejdříve od: 14:00, opustit ubytovací zařízení je třeba nejpozději do: 10:00. Personál Vám je k dispozici v jazyce: Česky.

Ratibořice 12, 55203, Česká Skalice (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

Pokoj se sprchou pro 6 os. (s možností přistýlky) Pokoj se sprchou pro 6 os. (s možností přistýlky)
může se zde ubytovat maximálně 7 osob
Zobrazit volné termíny a ceny
Pokoj se sprchou pro 4 os. Pokoj se sprchou pro 4 os.
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Pokoj se sprchou pro 4 os. Pokoj se sprchou pro 4 os.
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Pokoj se sprchou pro 3 os. Pokoj se sprchou pro 3 os.
může se zde ubytovat maximálně 3 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Pokoj se sprchou pro 3 os. Pokoj se sprchou pro 3 os.
může se zde ubytovat maximálně 3 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Volný čas
 • Bowling (ve vzdálenosti 8300 m)

Wellness, relax
 • Sauny
Další informace a okolí
 • Bar na blízku

Stravování
 • Vlastní restaurace

Čas příjezdu
od 14:00 hod.
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Užívané jazyky
Česky
Akceptované měny
CZK (Kč) , EUR (€)
Turistická daň (místní poplatek)
Cena zahrnuje ubytovací poplatek 10 Kč / osoba / noc (platí se od 18 let).
Zvířátko
Pes, bez omezení hmotnosti,
350 Kč/éj/kisállat
Rezervační podmínky ubytování
Doplňující obchodní podmínky1. Ceny a službyOrientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu.2. Změna pokojeV případě potřeby může být před vaším příjezdem penzionem změněn pokoj za jiný, stejně vybavený, ve stejné ceně ale například v jiném patře a to bez předchozího upozornění hosta. Pokud trváte na určitém typu pokoje (například pokoj v přízemí z důvodů horší pohyblivosti), uveďte toto prosím do objednávky, případně sdělte mailem.3. Ubytování s pejskyVaše pejsky rádi ubytujeme, ale pouze v pokojích v přízemí, tedy pokojích číslo 1 a 2 a to pouze po předchozí mailové domluvě a odsouhlasení ze strany penzionu. Pokud přijedete s pejskem bez předchozí domluvy, tento u nás bohužel ubytován nebude. Rezervace na ubytování s pejsky je možné dělat pouze mailem, nikoliv přes jakékoliv rezervační systémy.4. Zrušení pobytu zákazníkemZákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu info@penzionviktorka.cz. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu.U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky.Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku.5. PlatnostTyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).