×

Hotel Praga Karlovy Vary

 • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
 • Se snídaní
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Nejvýhodnější nabídka

 • 1 x Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi
Nejlepší směrodatná cena během následujících 90 dní: 846  / os. / noc, se snídaní, 20. - 21. čvn

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Komfortně a vkusně zařízené pokoje nabízí Hotel Praga Karlovy Vary pro hosty, kteří hledají ubytování ve městě Karlovy Vary. Ubytovaní hosté mohou parkovat na parkovišti u objektu za poplatek. Hotel nabízí kvalitní služby pro maximální spokojenost hostů. Bližší informace o možnostech naleznete níže ve formuláři. O vyřízení jednotlivých pokojů a o poskytování služeb (včetně služeb za příplatek) v Hotel Praga Karlovy Vary najdete v podrobnostech zvoleného pokoje níže ve formuláři.

Umístění a okolí Vzdálenost od ubytování: Jelení skok 1.4 km , Turecké lázně 1.4 km, Tunelová lanovka Imperial 2.5 km, Termální bazén hotelu Thermal 1.4 km, Doubská hora (Aberg) 5 km, Koupaliště Rolava 3.5 km, A5A s.r.o. 1.4 km, Zřícenina kostela sv.Linharta 2.6 km, Zámek Doubí 4.8 km, Webkamera - Karlovy Vary 1.4 km, Návštěvnické centrum sklárny MOSER 1.4 km, Tři kříže v Karlových Varech 2.1 km, Bazénové centrum u KV Areny v Karlových Varech 1.4 km, Hvězdárna Karlovy Vary 3.2 km, Apartman Štěpán 1.4 km, Kostel Povýšení sv. Kříže v Karlových Varech 3.5 km, Evangelický kostel sv. Petra a Pavla v Karlových Varech 1.4 km, Muzeum Karlovy Vary 1.4 km, Kostel sv. Lukáše v Karlových Varech 1.4 km, Rozhledna Diana 1.1 km.

Stravování V ceně ubytování je již zahrnuta i pestrá a bohatá snídaně.

Platba Pobyt můžete uhradit následujícími způsoby: hotovost, kreditní karta, bankovní převod. Podmínkou potvrzení závazné rezervace ze strany Hotel Praga Karlovy Vary je zaplacení zálohy ve výši 30.

Příjezd, otevírací doba Nejdřívější možný příjezd je 15:00, nejpozdější odjezd je o 10:00. S personálem se můžete domluvit v jazyce: Česky.

Sadová 57/49, 36001, Karlovy Vary (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

 • Se snídaní
Dvoulůžkový pokoj deluxe s manželskou postelí Dvoulůžkový pokoj deluxe s manželskou postelí
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Jednolůžkový pokoj Jednolůžkový pokoj
může se zde ubytovat maximálně 1 osoba
Zobrazit volné termíny a ceny
Dvoulůžkový pokoj deluxe s manželskou postelí a přistýlkou Dvoulůžkový pokoj deluxe s manželskou postelí a přistýlkou
může se zde ubytovat maximálně 3 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Pokoj pro 2 os. (s možností přistýlky) Pokoj pro 2 os. (s možností přistýlky)
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Parkování, doprava
 • Vlastní parkoviště

Volný čas
 • Kino na blízku, Disco na blízku, Aquapark na blízku

  Odpočinek: Nightclub (ve vzdálenosti 300 m)

Wellness, relax
 • Sauny
Další informace a okolí
 • Pokojová služba, Výtah

  Internetová kavárna na blízku, Letiště na blízku, Autobusová zastávka na blízku, Nekuřácké prostředí, Bar na blízku, Objekt je nekuřácký, kouření je povoleno pouze na označených místech., Kavárna na blízku, Cukrárna na blízku, Park na blízku, Informační služba

Stravování
 • Pizzéria na blízku

  Stravovací možnosti: Nejbližší restaurace - nevlastní (ve vzdálenosti 100 m)

Čas příjezdu
od 15:00 hod.
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Užívané jazyky
Česky
Akceptované měny
CZK (Kč) , EUR (€)
Turistická daň (místní poplatek)
Cena zahrnuje ubytovací poplatek 50 Kč / osoba / noc (platí se od 18 let).
Rezervační podmínky ubytování
Doplňující obchodní podmínky 1. Ceny a služby Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu. 2. Zrušení pobytu zákazníkem Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu hotelpragakv@seznam.cz. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky. Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku. 3. Platnost Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).