×

Hotel Garni Myší Díra & Hotel Barbakán Český Krumlov

 • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
 • Se snídaní
Pro dostupné pokoje a aktuální cenu si vyberte prosím datum Vašeho příjezdu a odjezdu!
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Hotel Garni Myší Díra & Hotel Barbakán Český Krumlov je ideálním místem pro hosty, kteří hledají ubytování ve vkusně zařízených pokojích (16 ks) ve městě Český Krumlov. Hotel Garni Myší Díra & Hotel Barbakán Český Krumlov Vám nabízí i možnost ubytování s domácím zvířetem za poplatek. Můžete zaparkovat své vozidlo za poplatek u objektu na parkovišti. Vybavení pokojů a podrobný seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) v Hotel Garni Myší Díra & Hotel Barbakán Český Krumlov najdete v podrobnostech zvoleného pokoje níže ve formuláři.

Umístění a okolí Vyšenské kopce 1.8 km , Český Krumlov - historické centrum 600 m, Regionální muzeum v Českém Krumlově 100 m, Kostel svatého Víta v Českém Krumlově 100 m, Muzeum Tortury 100 m, Penzion u Achilla 100 m, český krumlov 600 m, Grafitový důl 1.8 km, Otáčivé hlediště Český Krumlov 600 m, Wax muzeum Český Krumlov 600 m, Pension Na Kovárně 600 m, Areál kostela Nanebevzetí panny Marie - Kájov 4.3 km, Kaple na Křížové Hoře Český Krumlov 1.1 km, Na statku Ratzka 4.3 km, Golf Club Český Krumlov 3.7 km, U náměstí 600 m, Dům české fotografie 100 m, Galerie Kaplanka 100 m, Rozhledna Granátník 3.3 km, Webkamera - Český Krumlov 100 m od ubytovacího zařízení.

Stravování Každé ráno na vás bude čekat snídaně, která je zahrnuta v ceně ubytování.

Platba Pobyt je možné uhradit následujícími způsoby: hotovost, kreditní karta, bankovní převod. Hotel Garni Myší Díra & Hotel Barbakán Český Krumlov vyžaduje zálohu ve výši 50.

Příjezd, otevírací doba Nástup na pobyt nejdřív (od): 14:00, odchod z pobytu nejpozději (do): 10:30. Vícejazyčný personál hovoří těmito jazyky: Anglicky, Německy, Rusky, Česky.

Rooseveltova 28, 38101, Český Krumlov (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

 • Se snídaní
Pro dostupné pokoje a aktuální cenu si vyberte prosím datum Vašeho příjezdu a odjezdu!
Deluxe Pokoj se sprchou pro 3 os. Deluxe Pokoj se sprchou pro 3 os.
může se zde ubytovat maximálně 3 osoby
 • 23 m2
 • WIFI
podrobnosti
Dvoulůžkový pokoj v podkroví Dvoulůžkový pokoj v podkroví
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
 • 15 m2
 • WIFI
podrobnosti
Pokoj se sprchou pro 2 os. Pokoj se sprchou pro 2 os.
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
Standard Pokoj se sprchou pro 2 os. Standard Pokoj se sprchou pro 2 os.
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
Komfort Pokoj pro 2 os. Komfort Pokoj pro 2 os.
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
Třílůžkový pokoj Comfort Třílůžkový pokoj Comfort
může se zde ubytovat maximálně 3 osoby
Deluxe Pokoj se sprchou pro 2 os. Deluxe Pokoj se sprchou pro 2 os.
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
Dvoulůžkový pokoj Deluxe bezbariérový Dvoulůžkový pokoj Deluxe bezbariérový
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
Parkování, doprava
 • Vlastní parkoviště

Volný čas
 • Divadlo na blízku, Kino na blízku, Horolezectví na blízku, Půjčovna sportovního vybavení, Cyklotrasy v okolí

  Odpočinek: Půjčovna kol v blízkosti ubytovacího zařízení (ve vzdálenosti 500 m), Nightclub (ve vzdálenosti 500 m), Turistické možnosti (na blízku), Jízda na koni (na blízku), Golfové hřiště (ve vzdálenosti 6900 m), Bowling (ve vzdálenosti 130 m)

Další informace a okolí
 • Park na blízku, Tenisový kurt venkovní na blízku, Kavárna na blízku, Recepce, Dětské hřiště na blízku, Autobusová zastávka na blízku, Nekuřácké prostředí, Vlaková zastávka na blízku, Vícejazyčný personál

  Úschovna zavazadel, Domácí mazlíčci vítáni

Čas příjezdu
od 14:00 hod.
Čas odjezdu
do 10:30 hod.
Užívané jazyky
Česky, Rusky, Anglicky, Německy
Akceptované měny
CZK (Kč) , EUR (€)
Akceptované typy karet
 • MasterCard MasterCard
 • VISA VISA
 • Maestro Maestro
Recepce
od pondělí do neděle: 08:00 - 17:00
Rezervační podmínky ubytování
Smluvní podmínky ubytování v ubytovacích kapacitáchVzájemný vztah mezi Klientem a společností ČESKÝ KRUM LOVE s.r.o., se sídlem Rooseveltova 28, Český Krumlov, IČO: 25159453 (dále jen „Recepce“) se řídí ustanoveními občanského zákoníku.Rezervace ubytování se provádí přes Recepci, a to písemně, telefonicky, emailem nebo vyplněním rezervačního formuláře na webu.Doporučujeme Klientům na rezervaci uvádět i své telefonní číslo, na kterém je možno se s Klientem v případě nutnosti spojit.1. Rezervace akceptovaná a potvrzená Recepcí je pro obě smluvní strany závazná.2. Pro akceptaci rezervace je Recepce oprávněna požadovat po Klientovi garanci a to platbu zálohové faktury ve výši částky na první noc sjednaného objemu ubytování nebo garanci platební kartou. V případě garance zálohovou fakturou je Recepce oprávněna účtovat transakční poplatek.3. Klient je povinen uhradit zálohu v uvedené lhůtě splatnosti a zaslat Recepci doklad o provedení platby nebo na požádání uvést údaje o své platební kartě. Pokud tak Klient neučiní, není Recepce dále provedenou rezervací vázána a nemůže Klientovi garantovat objednanou kapacitu.4. Cena za ubytování se hradí v hotovosti na Recepci, bezhotovostně převodem na účet (na základě vystavení zálohové faktury, platbu je třeba dostatečně identifikovat celým jménem a příjmením, variabilním symbolem platby, adresou, rodným číslem) nebo zablokováním částky na účtu Klienta před autorizací platební karty (z karty Klienta žádná částka odečtena nebude, karta slouží pouze pro garanci Klientovy závazné rezervace a bude použita pouze v případě, nastane-li situace, kdy bude Recepce oprávněna účtovat storno poplatek). Klient je povinen zaslat pravdivé a platné informace o své platební kartě. V případě, že autorizace bude bankou odmítnuta bez udání důvodu anebo z důvodu nekrytého účtu, rezervace je neplatná. O tom Klienta informujeme během 24 hodin emailem.5. Klient je povinen uhradit na Recepci cenu za ubytování nebo její doplatek při příjezdu v hotovosti. Ubytování je možné uhradit také platební kartou.6. Uvedené ceny jsou za dvoulůžkový pokoj za jednu noc včetně DPH. Ceny nezahrnují městský poplatek ve výši 50 Kč / osoba / noc.7. Změny a chyby v ceníku a Smluvních podmínkách ubytování vyhrazeny.Ubytování v Hotelu garni Myší Díra & Hotelu Barbakán1. Klient je povinen ubytovat se v den jeho nástupu do 17,00 hodin. Pozdější nástup je možný pouze po předchozí domluvě s Recepcí. V případě, že se Klient bez předchozí domluvy nebo omluvy nedostaví k nástupu do 17,00 hodin, je Recepce oprávněna obsadit jeho pokoj jinou osobou nebo požadovat po Klientovi zaplacení celé ceny za ubytování.2. Klient je povinen v den odjezdu opustit pokoj do 10,30 hodin.