×

Éva Panzió Sárvár

 • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
 • Bez stravy
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Nejvýhodnější nabídka

Nejlepší směrodatná cena během následujících 90 dní: 489  / os. / noc, bez stravy, 10. - 11. pro
Garance nejlepší ceny

Popis ubytovacího zařízení

JVŠUDE JE DOBRÉ, ALE NEJLEPŠÍ DOMA. DEJTE SI S NÁMI NAJÍT SVŮJ DOMOV V SARVARU!
Vřelí hostitelé našeho útulného penzionu zajistí přátelskou a idylickou atmosféru během vašeho pobytu.

Harmonické dvoulůžkové pokoje, rodinné apartmá, studio a apartmán jsou Vám k dispozici. A to vše se nachází přímo naproti Spa and Wellness Bath, jen pár kroků odtud.

Naše pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha), televizí, lednicí, trezorem, vysoušečem vlasů, sušákem na prádlo, klimatizací.
K dispozici je také společenská místnost s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, kávovarem a čajem, toustovačem.
K dispozici je uzavřené parkoviště ve dvoře a dva pavilony, kde můžete trávit volný čas.

Stravování: bohaté snídaně formou bufetu (na vyžádání, za příplatek).

Jen pár minut chůze od našeho penzionu se dostanete k jezeru lodí, zábavnímu parku, hradu Nádasdy a arboretu Sárvár.

Sárvár nabízí výbornou polohu nejen pro milovníky lázeňské turistiky. V blízkosti se nachází několik přírodních zajímavostí, jako je vrch Ság, arboretum Jeli, pohoří Kőszeg, Őrség, historická a etnografická krajina.

Fanoušci motoristického sportu jsou vítáni, aby u nás zůstali, protože Pannonia Ring v Ostffyasszonyfa je jen 11 km daleko.

NAŠE SLUŽBY:
- transfer mezi naším penzionem a vlakovým nebo autobusovým nádražím Sárvár
- Wi-Fi
- uzavřené parkoviště
- klimatizace (za příplatek)
- zapůjčení županu (za poplatek)
- dětská postýlka (za příplatek)
- vysoká židle a vana
- úschovna zavazadel

REGISTRACÍ HOST PŘIJÍMÁ OBSAH TOHOTO DOKUMENTU INFORMACE O HOSTU A POVAŽUJE JE ZÁVAZNÉ.

LÉKÁRNA
Nejbližší lékárny: PatikaPlus Gyógyszertár v Tescu, Rákóczi ul. 83. (otevřeno: Po-So: 8-20 hod., Ne: 8-18 hod.) nebo BENU Gyógyszertár, Alkotmány ul. 4. (Otevřeno: Po-Pá: 8-18 hod. , So: 9:00–13:00, Ne: zavřeno).

Nalezené věci
Pokud své věci necháte na pokoji, na požádání je uchováme maximálně šest měsíců a v případě potřeby vám je zašleme poštou v rámci Německa. Náklady v tomto případě nese host.

Župan
Župany jsou k dispozici na vyžádání, za příplatek a zálohu.

Postel, lůžkoviny
Vaše pohodlí je pro nás důležité! Většina našich postelí má tvrdou matraci, potřebu měkčí podložky si můžete upřesnit předem nebo i během pobytu. Všechny naše pokoje mají samostatné postele spojené dohromady, které lze ve většině pokojů oddělit na základě předchozí žádosti. Další polštáře a přikrývky lze vyžádat. Povlečení se mění jednou týdně. V případě potřeby lze za příplatek provést změnu i častěji.

Žehlička / žehlicí prkno
V případě potřeby vám můžeme poskytnout žehličku a žehlicí prkno.

Check in, check out
Pokoj je možné obsadit od 14 do 18 hodin, pokoj necháváme volný do 18 hodin. V každém případě je vyžadována informace o předpokládané době příjezdu. Pozdější nebo dřívější přihlášení je možné pouze po domluvě.
V den odjezdu prosím uvolněte pokoj do 10:30 hodin. V závislosti na obsazenosti pokoje je za příplatek možný pozdější check-out do 12:00, poté bude účtován celý den. Při odhlášení nechte klíče na recepci. Pokud dojde k poškození/ztrátě klíče/čipu, bude účtován dodatečný poplatek ve výši 5 000 Ft.

Bod první pomoci
Místa první pomoci a boxy jsou umístěny na recepci.

Požární ochrana a nouzové východy
Únikové cesty a protipožární opatření jsou umístěny na zadní straně vstupních dveří. V místnostech je zakázána jakákoli činnost spojená s požárem nebo nebezpečím výbuchu. Kromě námi poskytovaných zařízení nesmí být přivezeno a provozováno žádné jiné zařízení vhodné k vytápění, ohřívání, svícení nebo vaření. Pokud jsou systémy poškozeny, informujte nás! V případě požáru volejte 105 a opusťte budovu podle únikového plánu!

Snídaně
Snídaně formou bufetu je k dispozici od 7:30 do 9:30, po předchozí domluvě od 7:00 a/nebo do 10:00. Pokud rezervace nezahrnuje snídani, lze ji využít za příplatek. Pokud máte nějaké speciální požadavky, jako je jídlo bez laktózy, dejte nám prosím vědět předem. Nenoste prosím jídlo, příbory ani sklenice ze snídaňové místnosti!

Bankomat
Nejbližší bankomaty jsou na rohu 50m od domu nebo u vstupu do termálních lázní.

Ručníky
V zájmu našeho životního prostředí se ručníky mění každé tři dny. V případě, že byste chtěli čerstvé ručníky dříve, je to možné za příplatek. Ručníky a osušky se nesmí vynášet z hostince!

Domácí mazlíčci
Byt s balkonem a vlastním vchodem je za příplatek vhodný pro malá domácí zvířata. Domácí zvířata nesmí být ponechána v hostinci bez dozoru, vstupte do kuchyňky nebo snídaňové místnosti. Pokoje mohou být uklízeny naším personálem pouze v případě, že na pokoji nejsou domácí mazlíčci. Naši hosté jsou plně odpovědní za škody způsobené jejich zvířaty.

Děti
Ubytování pro jedno ze dvou a více dětí do 3 let je zdarma, bez přistýlky, ložního prádla a ručníku.
Máme omezený počet dětských postýlek, dětských van a vysokých židliček, takže je lze použít po rezervaci nebo na objednávku příjezdu. Příplatek za dětskou postýlku a/nebo ložní prádlo a ručník je v ceníku, dětská vanička a vysoká stolička jsou zdarma.

Klimatizace
Všechny naše pokoje jsou vybaveny klimatizací, jejíž použití je možné za příplatek viz ceník Zařízení lze ovládat pouze dálkovým ovladačem, který je k dispozici na recepci. Klimatizaci zapínejte pouze tehdy, když je místnost obsazená a okna jsou zavřená. V případě nepřítomnosti nebo použití s ​​otevřenými okny bude účtován dvojnásobný příplatek. Při odhlášení vraťte dálkové ovládání s klíči/čipem na recepci.

Likvidace odpadků
Odpadky jsou selektivně likvidovány v hostinci. Odpadkové koše na pokojích jsou denně vyprazdňovány. Upozorňujeme, že do koše na tříděný odpad vedle brány smí být odkládán pouze kovový, papírový a plastový odpad. Brýle se tam dají uložit i samostatně. Předem děkujeme, že s námi chráníte naše životní prostředí.

Nouzový
V případě lékařské nebo jiné pohotovosti volejte 112!

Kouření, manipulace s otevřeným ohněm
V celém objektu je zakázáno kouření, kadidlo, svíčky a otevřený oheň. Kouření povoleno 5m od hlavního vchodu nebo ve dvoře na vyznačeném místě. Za kouření v budově se účtuje poplatek za úklid ve výši 25 000 HUF.

Parkoviště, brána
Parkoviště ve dvoře je monitorováno kamerami. Vždy prosím používejte vyhrazené parkovací místo pro své vozidlo a dávejte pozor na cizí vozidla. Když je brána zavřená, použijte prosím čip k otevření brány. Brána se automaticky zavře do 2 minut.

Programy
Informace o aktuálním programu Vám rádi poskytneme na recepci.

Rádio
Rozhlasové kanály jsou dostupné přes TV. K tomu použijte tlačítka pro přepínání kanálů na dálkovém ovladači.

Recepce, deštníky
Recepce je obsluhována denně v určitou dobu. Deštníky jsou k dispozici na recepci.

Cištění
Úklid pokojů a společných prostor probíhá denně mezi 8:00 a 14:00. Nesprávné použití zařízení pokoje, vybavení nebo textilií bude zpoplatněno, a to i po opuštění hostince. Pokud si nepřejete uklízet, vyvěste ceduli „Pokoj je obsazený“. Obsluha je oprávněna vstupovat do místností za účelem údržby, oprav nebo ostrahy hostů a objektu, kontroly stavu dveří a oken apod.

Bezpečný
Každý pokoj má trezor, který lze používat zdarma. Návod k obsluze je v informačním košíku na pokoji. Pokud bude při vašem příjezdu zavřeno, jsme vám k dispozici.

Bezpečnost, pořádek a klid
Návštěvníky je možné přijímat mezi 10:00 a 20:00. po domluvě. Klíč/čip nelze předat návštěvníkovi! Vždy prosím zavírejte vstupní dveře, nepouštějte cizí osoby dovnitř!
Je zakázáno stěhovat, přestavovat nebo opravovat nábytek a zařízení. V opačném případě je host povinen nahradit vzniklou škodu.
Když dočasně opouštíte místnost, vypněte prosím kohoutky, vypněte elektřinu, odpojte nabíječku a zavřete okna a dveře.
Porušení domovního řádu, rušení ostatních hostů, hluk mezi 22:00 a 8:00, stejně jako krádež nebo poškození předmětů může mít za následek zákaz pobytu a další opatření.

Cajová kuchyně
V mezipatře je kuchyňský kout s kávovarem na filtrovanou kávu, kávovarem Krups (velkoformátová kapsle), varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a toustovačem. Nástroje a vybavení používejte správně a pouze na místě. Nenechávejte prosím nádobí neumyté, po použití je očistěte a vraťte na své místo. Místnost je možné využívat ve večerních hodinách do 21:30.

Bezdrátovy prístup k internetu
Na pokojích a ve společných prostorách je pro naše hosty k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Způsob platby
Platba se provádí při check-inu v hotovosti (HUF nebo EUR).

Rákóczi Ferenc ulice, 63., 9600, Sárvár (Maďarsko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

 • Bez stravy
Manzárd Pokoj s balkónem pro 2 os. Manzárd Pokoj s balkónem pro 2 os.
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
 • 14 m2
 • 1 ložnice
 • Klimatizace v pokoji
 • WIFI
 • Lednička
podrobnosti

Kapacita pokoje je určena maximálně pro 2 osoby.

 • Ložnice (pro 2 osoby)
  • 2 x jednolůžko (spojitelné postele)
  • šatník, TV
 • Vlastní koupelna
 • WC
Zobrazit volné termíny a ceny
Komfort Pokoj pro 2 os. Komfort Pokoj pro 2 os.
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
 • 23 m2
 • 1 ložnice
 • Klimatizace v pokoji
 • WIFI
 • Lednička
podrobnosti

Kapacita pokoje je určena maximálně pro 2 osoby.

 • Ložnice (pro 2 osoby)
  • 2 x jednolůžko (spojitelné postele)
  • šatník, TV
 • Vlastní koupelna
 • WC
Zobrazit volné termíny a ceny
Manzárd Standard Pokoj pro 2 os. Manzárd Standard Pokoj pro 2 os.
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
 • 17 m2
 • 1 ložnice
 • Klimatizace v pokoji
 • WIFI
 • Lednička
podrobnosti

Kapacita pokoje je určena maximálně pro 2 osoby.

 • Ložnice (pro 2 osoby)
  • 2 x jednolůžko (spojitelné postele)
  • šatník, TV
 • Vlastní koupelna
 • WC
Zobrazit volné termíny a ceny
Apartman s balkónem pro 2 os. s 1 ložnicí s výhledem do dvora Apartman s balkónem pro 2 os. s 1 ložnicí s výhledem do dvora
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
 • 20 m2
 • 1 ložnice
 • Klimatizace v pokoji
 • WIFI
 • Balkón/terasa
podrobnosti

Kapacita pokoje je určena maximálně pro 2 osoby.

 • Ložnice (pro 2 osoby)
  • 2 x jednolůžko (spojitelné postele)
  • šatník, TV
 • Vlastní koupelna
 • WC
 • Vlastní kuchyně kuchyně
Zobrazit volné termíny a ceny
Family Suita s balkónem pro 4 os. se 2 ložnicemi Family Suita s balkónem pro 4 os. se 2 ložnicemi
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
 • 42 m2 extra velký
 • 2 ložnice
 • Klimatizace v pokoji
 • WIFI
 • Balkón/terasa
podrobnosti

Kapacita pokoje je určena maximálně pro 4 osoby.

 • 1. Ložnice (pro 2 osoby)
  • 2 x jednolůžko (spojitelné postele)
  • šatník, TV
 • 2. Ložnice (pro 2 osoby)
  • 2 x jednolůžko (spojitelné postele)
  • šatník, TV
 • Obývací pokoj
  • pohovka
  • fotel
  • rohová sedačka
  • TV
 • Vlastní koupelna
 • WC
Zobrazit volné termíny a ceny
Apartman s balkónem pro 2 os. s 1 ložnicí s výhledem do dvora Apartman s balkónem pro 2 os. s 1 ložnicí s výhledem do dvora
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
 • 24 m2
 • 1 ložnice
 • Klimatizace v pokoji
 • WIFI
 • Balkón/terasa
podrobnosti

Kapacita pokoje je určena maximálně pro 2 osoby.

 • Ložnice (pro 2 osoby)
  • 2 x jednolůžko (spojitelné postele)
  • šatník, TV
 • Vlastní koupelna
 • WC
 • Vlastní kuchyně (oddělená kuchyň)
Zobrazit volné termíny a ceny
Manzárd Standard Plus Pokoj pro 2 os. Manzárd Standard Plus Pokoj pro 2 os.
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
 • 17 m2
 • 1 ložnice
 • Klimatizace v pokoji
 • WIFI
 • Lednička
podrobnosti

Kapacita pokoje je určena maximálně pro 2 osoby.

 • Ložnice (pro 2 osoby)
  • 2 x jednolůžko (spojitelné postele)
  • šatník, TV
 • Vlastní koupelna
 • WC
Zobrazit volné termíny a ceny
Standard Pokoj pro 2 os. Standard Pokoj pro 2 os.
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
 • 17 m2
 • 1 ložnice
 • Klimatizace v pokoji
 • WIFI
 • Lednička
podrobnosti

Kapacita pokoje je určena maximálně pro 2 osoby.

 • Ložnice (pro 2 osoby)
  • 2 x jednolůžko (spojitelné postele)
  • šatník, TV
 • Vlastní koupelna
 • WC
Zobrazit volné termíny a ceny
Manzárd Pokoj s balkónem pro 2 os. Manzárd Pokoj s balkónem pro 2 os.
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
 • 15 m2
 • 1 ložnice
 • Klimatizace v pokoji
 • WIFI
 • Balkón/terasa
podrobnosti

Kapacita pokoje je určena maximálně pro 2 osoby.

 • Ložnice (pro 2 osoby)
  • 2 x jednolůžko (spojitelné postele)
  • šatník, TV
 • Vlastní koupelna
 • WC
Zobrazit volné termíny a ceny
9.9
Vynikající
(Na základě 591 hodnocení)
Dokonalé čisté
100%
 • Personál:
  9.9
 • Čistota:
  10
 • Cena/Výkon:
  9.9
 • Komfort:
  9.8
 • Služby:
  9.9
 • Přístupnost:
  10
Hodnocení 10
"Paní majitelka velmi ochotná, vstřícná s opravdovým zájmem o svého hosta... V penzionu bylo velmi čisto. Výborné a bohaté snídaně, teplý i studený bufet, nic nechybělo. Celý personál svou práci dělá na jedničku. Velmi ráda se do Éva Panzio vrátím."
Rodina s většími dětmi
na základě 6 denního pobytu
před 1 rokem
Uherské Hradiště
Hodnocení 9.7
"Ochota, vstřícnost, sympatický a milý personál"
Přátelé
na základě 5 denního pobytu
před 1 rokem
Česko
Hodnocení 10
"čisté ubytování, příjemné vystupování personálu, snaha se domluvit v jiné řeči"
Pavel Heřman - přátelé
na základě 3 denního pobytu
před 1 rokem
Obrataň

Kvalita služeb ubytovacího zařízení Éva Panzió Sárvár je na vysoké úrovni, dosahuje skóre 9.9/10 podle hodnocení a názorů hostů.

Parkování, doprava
 • Vlastní parkoviště (ingyenes, 12 ks, uzavřené, s kamerovým dohledem)

Internet
 • WiFi, Kabelový internet v společných prostorech

Volný čas
 • Bowling (ve vzdálenosti 50 m), Fitness (ve vzdálenosti 50 m), Rybolov (ve vzdálenosti 900 m), Půjčovna kol (ve vzdálenosti 1100 m), Squash (ve vzdálenosti 1800 m), Plovárna (ve vzdálenosti 50 m), Půjčovna člunů (ve vzdálenosti 900 m), Jízda na koni (ve vzdálenosti 1000 m), Půjčovna vodních šlapadel (ve vzdálenosti 900 m), Tenis (ve vzdálenosti 1100 m)

Další informace a okolí
 • Možnost žehlení, Úschovna zavazadel, Trezor, Vlastní úschovna kol, Zahrada

Služby pro děti
 • Dětská jídelní židlička, Možnost ohřívání dětské stravy, Koupací vana, Dětské ložní prádlo, Dětská postýlka, Přenosná postýlka

  Ubytování pro dítě do 3 let zdarma!

 • 40 m Nejbližší restaurace - nevlastní
 • 100 m Místní autobusová zastávka
 • 165 m Nejbližší letiště
 • 600 m Nejbližší nabíjecí stanice pro elektromobily
 • 900 m Centrum města
 • 2 km Vlakové nádraží
 • 2.4 km Meziměstská autobusová zastávka
Čas příjezdu
14:00 - 18:00
Čas odjezdu
do 10:30 hod.
Užívané jazyky
Maďarsky, Španělsky, Anglicky, Německy
Akceptované měny
HUF (Ft) , EUR (€)
Turistická daň (místní poplatek)
V ceně není zahrnuto. Platí se u osob od 18 let, výše částky je 550 Ft / osoba / noc (35 Kč / osoba / noc).