×

Blatenský dům 393 Abertamy

  • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
  • Bez stravy
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Nejvýhodnější nabídka

Nejlepší směrodatná cena během následujících 90 dní: 660  / os. / noc, bez stravy, 21. - 23. dub (v případě pobytu na min. 2 nocí)

Popis ubytovacího zařízení

Ideální i pro rodiny s dětmi

Pokoje, služby Blatenský dům 393 Abertamy srdečně očekává své hosty v prostorných a komfortně zařízených pokojích ve městě Abertamy. Seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) v Blatenský dům 393 Abertamy, nebo vybavení jednotlivých pokojů najdete v níže uvedeném formuláři a v podrobnostech zvoleného pokoje.

Umístění a okolí Floripa 400 m , hotel Villa Rosse 400 m, hotel Villa Rosse 400 mŠtola Kryštof - důl Mauritius 2.6 km, hotel Villa Rosse 400 mŠtola Kryštof - důl Mauritius 2.6 kmPension Hřebečná 2 km, hotel Villa Rosse 400 mŠtola Kryštof - důl Mauritius 2.6 kmPension Hřebečná 2 kmRozhledna Plešivec 2.7 km daleko od ubytování.

Stravování Uvedené ceny jsou za ubytování bez stravy. Při rezervaci ubytování si můžete vybrat snídani jako typ stravování.

Platba Akceptované způsoby platby za pobyt: hotovost, bankovní převod. Blatenský dům 393 Abertamy vyžaduje uhrazenou zálohu do výše 100 pro závazné potvrzení rezervace.

Příjezd, otevírací doba Na pobyt lze nastoupit po: 14:00, pobyt končí v poslední den ubytování o: 10:00. S personálem se domluvíte v jazyce Česky.

Abertamy, 36235, Abertamy (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

Apartman pro 5 os. Apartman pro 5 os.
může se zde ubytovat maximálně 5 osob
Zobrazit volné termíny a ceny
Apartman pro 2 os. (s možností přistýlky) Apartman pro 2 os. (s možností přistýlky)
může se zde ubytovat maximálně 3 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Apartman pro 4 os. (s možností přistýlky) Apartman pro 4 os. (s možností přistýlky)
může se zde ubytovat maximálně 5 osob
Zobrazit volné termíny a ceny
Parkování, doprava
  • Parkoviště v blízkosti

Volný čas
  • Odpočinek: Turistické možnosti (na blízku)

    Cyklotrasy v okolí

Další informace a okolí
  • Dětské hřiště na blízku, Autobusová zastávka na blízku, Nekuřácké prostředí, Houbaření

Stravování
  • Kuchyně, Pizzéria na blízku

Typy wellness
  • Sauna na blízku

Čas příjezdu
od 14:00 hod.
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Užívané jazyky
Česky
Akceptované měny
CZK (Kč)
Turistická daň (místní poplatek)
V ceně není zahrnuto. Platí se u osob od 18 let, výše částky je 20 Kč / osoba / noc.
Rezervační podmínky ubytování
Kpobytu je vždy účtován poplatek za konečný úklid apartmánu 800 KčDoplňující obchodnípodmínky:1. Ceny a služby –Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny vprezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty apod.). Prozákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dálejen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejichrozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit(např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu.2. Zrušení pobytu zákazníkem– Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušenípobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu.Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. Uvětších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky. Ubytovatelnebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpatsjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebočlena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výšeuvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovatelinejpozději do 3 dnů od jejich vzniku.3. Platnost – Tytoobchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování aubytovacího poukazu (voucheru).