×

Apartmán U Labe Nymburk

 • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
 • Bez stravy
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Nejvýhodnější nabídka

Nejlepší směrodatná cena během následujících 90 dní:
976  / os. / noc, bez stravy, 10. - 12. čvn (v případě pobytu na min. 2 nocí)
Vybrat datum
 • Nymburské městské opevnění 400 m
 • Chrám sv. Jiljí v Nymburku 800 m
 • Zaručujeme potvrzení rezervace do 1 pracovního dne
 • Zdarma WIFI
 • Užívané jazyky: Česky

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Apartmán U Labe Nymburk je ideálním místem pro hosty, kteří hledají ubytování ve vkusně zařízených pokojích ve městě Nymburk. Přesný a podrobný seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) a vybavení pokojů v Apartmán U Labe Nymburk naleznete níže ve formuláři při podrobnostech zvoleného pokoje.

Umístění a okolí V blízkosti ubytovacího zařízení: Chrám sv. Jiljí v Nymburku 800 m , Evangelický kostel v Nymburku 800 m, Evangelický kostel v Nymburku 800 mTurecká věž 1000 m, Evangelický kostel v Nymburku 800 mTurecká věž 1000 mHusův sbor v Nymburku 800 m, Evangelický kostel v Nymburku 800 mTurecká věž 1000 mHusův sbor v Nymburku 800 mKostel sv. Jiří v Nymburku 1.6 km, Evangelický kostel v Nymburku 800 mTurecká věž 1000 mHusův sbor v Nymburku 800 mKostel sv. Jiří v Nymburku 1.6 kmNymburské městské opevnění 400 m, Evangelický kostel v Nymburku 800 mTurecká věž 1000 mHusův sbor v Nymburku 800 mKostel sv. Jiří v Nymburku 1.6 kmNymburské městské opevnění 400 mKostel sv. Václava v Kovanicích 2.8 km, Evangelický kostel v Nymburku 800 mTurecká věž 1000 mHusův sbor v Nymburku 800 mKostel sv. Jiří v Nymburku 1.6 kmNymburské městské opevnění 400 mKostel sv. Václava v Kovanicích 2.8 kmKaple sv. Jana Nepomuckého v Nymburku 1000 m.

Stravování Uvedené ceny ubytování nezahrnují stravování.

Platba Pobyt můžete uhradit následujícími způsoby: hotovost, bankovní převod. Apartmán U Labe Nymburk vyžaduje zálohu ve výši 100.

Příjezd, otevírací doba Na ubytování je možné nastoupit od: 14:00, odhlásit se z pobytu je možné do: 10:00 v den odjezdu. Zaměstnanci s Vámi umí komunikovat v jazyce: Česky.

Nad Elektrárnou 11, 28802, Nymburk (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

 • Bez stravy
Apartman se sprchou s vlastní kuchyní pro 4 os. Apartman se sprchou s vlastní kuchyní pro 4 os.
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
 • WIFI
 • Lednička
podrobnosti
Zobrazit volné termíny a ceny
Apartman s vlastní kuchyní pro 4 os. Apartman s vlastní kuchyní pro 4 os.
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
 • WIFI
 • Lednička
podrobnosti
Zobrazit volné termíny a ceny
Volný čas
 • Fitness (ve vzdálenosti 1000 m), Squash (ve vzdálenosti 7500 m), Minigolf (ve vzdálenosti 1100 m), Golfové hřiště (ve vzdálenosti 10000 m), Bowling (ve vzdálenosti 200 m)

Další informace a okolí
 • Park na blízku, Bar na blízku

Stravování
 • Stravovací možnosti: Nejbližší restaurace - nevlastní (ve vzdálenosti 200 m)

  Snack bar na blízku

Typy wellness
 • Sauna na blízku

Čas příjezdu
od 14:00 hod.
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Užívané jazyky
Česky
Akceptované měny
CZK (Kč) , EUR (€)
Turistická daň (místní poplatek)
Není zahrnut v ceně
Rezervační podmínky ubytování
Doplňující obchodní podmínky 1. Ceny a služby Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu. 2. Zrušení pobytu zákazníkem Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu apartmanulabe@seznam.cz. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky. Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku. 3. Platnost Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).