×

Apartament Loft Pearl Warsaw

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Pro všechny turisty, kteří hledají ubytování ve městě Varšava, Apartament Loft Pearl Warsaw nabízí komfortně zařízený pokoj. Můžete přijít a ubytovat se se svým domácím miláčkem v Apartament Loft Pearl Warsaw. Ubytování s domácím zvířetem je za poplatek. Pokud se na dovolené chcete připojit na internet, můžete se připojit pomocí sítě WiFi. Samozřejmou výbavou je samostatné sociální zařízení a vlastní koupelna. Vybavení pokojů a podrobný seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) v Apartament Loft Pearl Warsaw najdete v podrobnostech zvoleného pokoje níže ve formuláři.

Umístění a okolí Městská radnice Varšava 2 km , Hřbitov Powązkowski 1.8 km od ubytovacího zařízení.

Stravování Uvedená cena rezervace pobytu nezahrnuje stravování. Ubytování si můžete rezervovat i se snídaní, formu stravování je třeba si vybrat v rezervačním formuláři.

Platba Akceptované způsoby platby za pobyt: hotovost, kreditní karta, bankovní převod. Apartament Loft Pearl Warsaw požaduje zaplacení zálohyvo ve výši 100 pro závaznou rezervaci.

Příjezd, otevírací doba Nástup na pobyt a ubytování je možné od 14:00, pokoj je třeba v den odjezdu opustit nejpozději do 10:00. S personálem se domluvíte bez problémů v jazycích: Anglicky, Rusky, Polsky.

Jana Pawła II 55 ulice, 112, 01-024, Varšava (Polsko)
Internet
  • WiFi, Kabelový internet v společných prostorech

Další informace a okolí
  • Možnost žehlení, Výtah

  • 1 km Vlakové nádraží
  • 1 km Centrum města