×

Apartament Loft ONZ Warsaw

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Pro všechny turisty, kteří hledají ubytování ve městě Varšava, Apartament Loft ONZ Warsaw nabízí komfortně zařízený pokoj. V ubytovacím zařízení Apartament Loft ONZ Warsaw se můžete ubytovat i se svým domácím miláčkem za poplatek. Pokud máte vhodné přenosné zařízení, můžete se připojit k internetu na každém pokoji. U nás ubytovaní hosté mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Více informací o poskytování služeb (včetně služeb za příplatek) a o vybavení jednotlivých pokojů v Apartament Loft ONZ Warsaw najdete v podrobnostech zvoleného pokoje níže ve formuláři.

Umístění a okolí Vzdálenosti od ubytovacího zařízení: Palác Kultury 800 m , Galerie Zachęta 1.2 km.

Stravování Uvedené ceny ubytování nezahrnují stravování. Pokud si přejete zabezpečit snídani, můžete si o ní zažádat při rezervaci.

Platba Ubytování můžete zaplatit následujícími způsoby:hotovost, kreditní karta. Podmínkou potvrzení závazné rezervace ze strany Apartament Loft ONZ Warsaw je zaplacení zálohy ve výši 100.

Příjezd, otevírací doba Na ubytování je možné nastoupit od: 14:00, odhlásit se z pobytu je možné do: 11:00 v den odjezdu. Můžete se domluvit s personálem v jazycích: Anglicky, Rusky, Polsky.

Jana Pawła II ulice, 20, 00-133, Varšava (Polsko)
Internet
  • WiFi, Kabelový internet v společných prostorech

Další informace a okolí
  • Možnost žehlení, Výtah

Stravování
  • Nejbližší restaurace - nevlastní (ve vzdálenosti 10 m), Nejbližší obchod (ve vzdálenosti 1 m)

  • 10 m Nejbližší restaurace - nevlastní
  • 300 m Vlakové nádraží