×

Apartament Karmelowy Wisła

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Pro všechny turisty, kteří hledají ubytování ve městě Wisła, Apartament Karmelowy Wisła nabízí komfortně zařízený pokoj. Pro ubytované hosty je k dispozici zdarma soukromé parkoviště. Pokud chcete být online i během pobytu, můžete surfovat po internetu pomocí sítě Wi-Fi internet. O vyřízení jednotlivých pokojů a o poskytování služeb (včetně služeb za příplatek) v Apartament Karmelowy Wisła najdete v podrobnostech zvoleného pokoje níže ve formuláři.

Umístění a okolí V blízkosti ubytovacího zařízení: Lyžařské Muzeum 1.7 km , Evangelický kostel Apoštolů Petra a Pavla 1.5 km, Muzeum Beskidzkie 1.6 km, Lanovka Skolnity 1.8 km.

Stravování Cena rezervace ubytování nezahrnuje stravování.

Platba Platba za pobyt se provádí následujícím způsobem: bankovní převod. Na potvrzení závazné rezervace Apartament Karmelowy Wisła požaduje zaplacení zálohy ve výši 30.

Příjezd, otevírací doba Nástup na pobyt a ubytování je možné od 15:00, pokoj je třeba v den odjezdu opustit nejpozději do 11:00. S personálem se domluvíte bez problémů v jazycích: Anglicky, Polsky.

Górnośląska cesta, 11G, 43-460, Wisła (Polsko)
Parkování, doprava
  • Vlastní parkoviště (zdarma, 1 ks)

Internet
  • Kabelový internet v společných prostorech, WiFi