Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme

Apartmány Zlín

* * *
ul.Tečovská 231, Zlín
Zobrazit na mapě
66%
přístup personálu Všechna hodnocení 4red background circle

Ubytování Apartmány Zlín představují pohodlné a příjemné zázemí na okraji města Zlín. Ubytovací kapacitu tvoří pěkné jedno až třílůžkové pokoje a prostorné apartmány s vlastní kuchyňkou. Ubytování Apartmány Zlín nabízí vítané služby jako parkování přímo před domem nebo úschování vašich jízdních kol. Odpočívat zde můžete na přilehlém travnatém pozemku, kde lze posedět i grilovat.

 • typ

  Apartmany jsou bohuzel blizko zastavky vlaku, v noci je projizdejici vlak slyset. Velmi me prekvapila nabidka napoju na pokoji a mile privitani a doporuceni aktivit a restauraci....

  Petr J.
Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Dvoulůžkový pokoj
Standart - Dvoulůžkový pokoj
1 190 Kč
890 Kč
Třílůžkový pokoj
Standart - Trojlůžkový pokoj
1 750 Kč
1 360 Kč
1 360 Kč
Šestilůžkový pokoj
Komfort plus - tři pokoje Aparmán 3+kk
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
Apartmán
Komfort plus - Dvou pokojový Apartmán 2+kk
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
Apartmán
Komfort plus - Dvou až čtyř lůžkový pokoj - Apartmán 1+kk
2 400 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Popis pokojů

Cenově dostupné ubytování je pro hosty připraveno ve čtyřech dvojlůžkových a dvou trojlůžkových pokojích a nových apartmánech pro 2 až 6 osob vybavených kuchyňskou linkou. Pokoje i apartmány mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Dále disponují minibarem, možností přípravy čaje a kávy, pohodlným nábytkem a bezplatným bezdrátovým internetovým připojením
Domácí mazlíček může být ubytován.

Platební karty

 • v tomto hotelu nelze platit platební kartou

Služby hotelu

 • nastěhovaní na pokoj od : 14:00
 • uvolnění pokoje do : 10:00
 • nekuřácký hotel
 • pokojová služba
 • zahrada
 • úschovna jízdních kol a koloběžek
 • služba praní prádla - 50 Kč

Gastronomické služby

Hosté si mohou objednat snídaně. Apartmány mají ve svém vybavení kompletně zařízené minikuchyňky, ve kterých si mohou hosté pohodlně připravit celodenní stravování dle své chuti. Na venkovní zatravněné ploše je připraven gril.

 • cukrárna

Doplňkové služby

 • domácí mazlíčci - 100 Kč

Sportovní možnosti

Pouze 5 minut chůze se nachází starý gotický hrad Malenovice s historickou expozicí, vykopávkami, ukázkami historických řemesel a výstavou proutěných výrobků.
Zajímavou možností je prohlídka města Zlína, jehož podoba je dodnes ovlivněna Tomášem Baťou, a je příkladnou ukázkou funkcionalistické architektury.

V blízkém okolí jsou také koupaliště, cyklostezky, turistické trasy a v neposlední řadě i krásná příroda a lesy.

Služby pro motoristy

 • parkoviště 5 m
Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Ubytovací zařízení naleznete ve Zlíně - Malenovice, jen 3km od sjezdu z dálnice a nedaleko centra města.

Nadmořská výška ubytování: 203 m n.m.

Možnosti:

 • informační služba: 1.0 km
 • autobusové nádraží: 0,1 km
 • centrum města: 5.0 km
 • zastávka MHD: 0,1 km
 • vlakové nádraží: 0,3 km
 • lyžování

Lyžarské vleky:

 • Svah Zlín: 5.3 km
 • Rusava: 16.7 km
 • Ski klub Trnava: 18.4 km

Souřadnice ubytování pro navigaci:

 • 49°12'36.670"
 • 17°35'45.727"

Turistické cíle:

 • Restaurace U Neonu v Malenovicích na Zlínsku Projíždíte - li směrem od Otrokovic do Zlína a hledáte  - li dobrou restauraci, kousek za křižovatkou v Malenovicích se na Masarykově ulici nachází restaurace    U Neonu. Vyberete…
 • Obnovené náměstí v Malenovicích u Zlína Malenovice jsou městskou částí města Zlína, žije  v nich asi sedm a půl ticíc obyvatel. Prostor náměstí v centru Malenovic před kinem Květen byl nově upraven. Má nový povrch, místo původní…
 • Nové Sportcentrum s restaurací v Malenovicích u Zlína Aktivní sportovní den nebo relaxaci a pohodu lze prožít v nově otevřeném Sportcentru s restaurací v Malenovicících - místní části města Zlína. Budova stojí naproti kina Květen v centru Malenovic. Ve…
 • Proměna městského parku Komenského ve Zlíně Od srpna 2014 se místní i návštěvníci města Zlína mohou opět projít parkem Komenského u hlavní silnice v centru města vedle bývalé budovy knihovny F. Bartoše. Z historické budovy bývalé knihovny se…
 • Objekt muzea Hájenky u hradu v Malenovicích Malenovický hrad je jednou z nejvýznamnějších památek zlínského regionu.  Stojí na vyvýšeném místě na západním výběžku Tlusté hory. Nově otevřené expozice JV Moravy si můžete prohlédnout v…

Celkové hodnocení Apartmány Zlín od ubytovaných zákazníků

Ubytování
70%
Stravování
73%
Přístup personálu
75%
Okolí
53%
Služby
60%
Celková spokojenost
66%
66%

Fotografie od ubytovaných klientů

Apartmány Zlín hodnotili 4 zákazníci, 75% tento hotel doporučuje.

typ

Klient Petr J.

25.10.2015

Celkové hodnocení
75%

Apartmany jsou bohuzel blizko zastavky vlaku, v noci je projizdejici vlak slyset. Velmi me prekvapila nabidka napoju na pokoji a mile privitani a doporuceni aktivit a restauraci.

typ

Klient Zdeněk B.

2.9.2014

Celkové hodnocení
48%

Místo rezervovaného třílůžkového pokoje jsme dostali jeden pokoj z třípokojového apartmánu 3+KK bez TV a o sociální zařízení jsme se střídali s cizími hosty z dalších dvou pokojů. Velké zklamání.

typ

Klient monika w.

13.11.2014

Celkové hodnocení
50%

typ

Klient Peter D.

14.6.2014

Celkové hodnocení
92%

Byli jste v tomto hotelu ubytováni s Hotely.cz? Nepřišel Vám odkaz pro hodnocení? Chcete získat slevový kupón až na 400 Kč? Napište nám na email info@hotely.cz a připojte číslo Vaší objednávky a jméno. Po ověření Vám zašleme odkaz na nový formulář hodnocení.

Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Kolbenova 882/5A, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 7, 460 01 Liberec, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních.

1.3. Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle objednávky zprostředkované Provozovatelem.

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Portálem Hotely.cz, Zákazníkem a Ubytovacím zařízením při realizaci zprostředkování rezervace ubytování, nabízeném Ubytovacím zařízením na internetových stránkách Portálu Hotely.cz.

2.2. Smluvní vztah mezi Portálem Hotely.cz a Zákazníkem se vedle těchto VOP řídí Obchodními podmínkami každého jednotlivého Ubytovacího zařízení (dále jen "OP"), jenž jsou uvedeny v patičce rezervačního formuláře každého konkrétního Ubytovacího zařízení. Tyto VOP se použijí vždy, pokud OP neobsahují úpravu jinou.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním formuláře. Portál Hotely.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Portál Hotely.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v objednávce. Portál Hotely.cz před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u skupinových rezervací nebo pobytových balíčků je Ubytovacím zařízením nebo Portálem Hotely.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

4.4. Zprostředkování komunikace

Ubytovací zařízení tímto souhlasí se zprostředkováním komunikace Portálem Hotely.cz (včetně jakéhokoli zpracování, ukládání, příjmu, přístupu k, nahlížení do a monitoringu komunikace Portálem Hotely.cz) a prohlašuje, že důkladně informuje své zaměstnance, zástupce a dalších osoby (a v souladu s platnými zákony od nich k tomu má souhlas) o využívání služby Zprostředkování komunikace, která je mu poskytována nebo je poskytována jeho jménem. Ubytovací zařízení souhlasí s tím, že nebude používat službu zprostředkování komunikace k odeslání nevyžádaných obchodních sdělení. Ubytovací zařízení plně odškodní Portál Hotely.cz za jakékoli nároky třetích stran nebo pokuty, vyplývající z nezákonného nebo neoprávněného používání služby zprostředkování komunikace pro vlastní účely Ubytovacího zařízení.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1 Storno podmínky určuje Ubytovací zařízení v OP. V případě, že Ubytovací zařízení nemá definované vlastní storno podmínky, je u garance platební kartou při nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Portálu Hotel.cz o zrušení rezervace) 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není u garance platební kartou uplatněn žádný storno poplatek.

Zákazník je povinen informovat Portál Hotely.cz o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení.

Reklamace služeb Portálu Hotely.cz je možná písemně elektronicky na emailové adrese info@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese HOTEL.CZ a.s., Řeznická 7, 460 01 Liberec.

6. Osobní údaje

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Portál Hotely.cz je oprávněn v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které mu pro účely zprostředkování objednávky poskytl (dále jen "Osobní údaje"). Portál Hotely.cz je správcem všech Osobních údaj, které zpracovává. Osobní údaje nebudou postoupeny žádné třetí straně kromě Ubytovacího zařízení a společností majetkově spjatých s Portálem Hotely.cz. Ubytovací zařízení se stává správcem osobních údajů poté, co je přímo nebo nepřímo obdrží prostřednictvím technického zpracovatele. Zpracování Osobních údajů pro Portál Hotely.cz provádí zpracovatelé, kteří jsou vázáni zpracovatelskou smlouvou. Každá ze stran je povinna poskytnout odpovídající ochranu Osobních údajů, aby bylo zabráněno jejich ztrátě, neoprávněnému přístupu, použití, vymazání a zveřejnění, a podle platných zákonů zpracovávat Osobní údaje způsobem, který zajišťuje odpovídající zachování důvěrnosti a bezpečnost Osobních údajů. Údaje získávané dle zákona budou zpracovávány po dobu uloženou zákonem, ostatní údaje maximálně po dobu 5 let od poslední objednávky Zákazníka. Osobní údaje jsou zpracovávány za účelem správného poskytnutí objednané služby a za účelem přesnějšího nabízení vhodných doplňujících služeb. Nesouhlas se zpracováním Osobních údajů může Zákazník vyjádřit na emailové adrese info@hotely.cz.

6.2. Prohlášení o souborech cookie

Portál Hotely.cz používá soubory cookie, které jsou popsány v samostatném dokumentu Zásady používání souboru cookie https://www.hotely.cz/page/view/cookie/.

6.3. Zasílání obchodních sdělení

Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním obchodních sdělení na svou emailovou adresu samotným odesláním objednávkového formuláře na stránkách Portálu Hotely.cz. Tento souhlas má Zákazník možnost kdykoliv zrušit na stránce https://www.hotely.cz/mailq/logout/"email Zákazníka" a v každém jednotlivém obchodním sdělení.

6.4. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník souhlasí s tím, že všechny telefonní hovory jsou nahrávány z důvodu zkvalitňování služeb a pro zaznamenání souhlasu Zákazníka s VOP, OP a potvrzením objednávky. Svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří Zákazník tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Portálu Hotely.cz.

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto VOP nabývají platnosti a účinnosti dnem 25.5. 2018.

Platné znění těchto VOP je k dispozici v sídle provozovatele i majitele Portálu Hotely.cz a je zveřejněno na webových stránkách www.hotely.cz.

Apartmány Zlín 0 Apartmány Zlín 1 Apartmány Zlín 2 Apartmány Zlín 3 Apartmány Zlín 4 Apartmány Zlín 5 Apartmány Zlín 6 Apartmány Zlín 7 Apartmány Zlín 8 Apartmány Zlín 9 Apartmány Zlín 10 Apartmány Zlín 11 Apartmány Zlín 12 Apartmány Zlín 13 Apartmány Zlín 14 Apartmány Zlín 15 Apartmány Zlín 16 Apartmány Zlín 17 Apartmány Zlín 18 Apartmány Zlín 19 Apartmány Zlín 20 Apartmány Zlín 21 Apartmány Zlín 22 Apartmány Zlín 23 Apartmány Zlín 24 Apartmány Zlín 25 Apartmány Zlín 26 Apartmány Zlín 27 Apartmány Zlín 28 Apartmány Zlín 29 Apartmány Zlín 30 Apartmány Zlín 31 Apartmány Zlín 32 Apartmány Zlín 33 Apartmány Zlín 34 Apartmány Zlín 35 Apartmány Zlín 36 Apartmány Zlín 37 Apartmány Zlín 38 Apartmány Zlín 39 Apartmány Zlín 40 Apartmány Zlín 41 Apartmány Zlín 42 Apartmány Zlín 43 Apartmány Zlín 44 Apartmány Zlín 45 Apartmány Zlín 46
TOPlist