Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme

Kramářův Zámek (Hotel Větrov)

* * *
Vysoké nad Jizerou, Vysoké nad Jizerou
Zobrazit na mapě
72%
přístup personálu Všechna hodnocení 5red background circle

Kramářův Zámek (Hotel Větrov) je umístěn v obci Vysoké nad Jizerou na Liberecku, kde nabídne romantické místo pro vaši relaxaci. Připraveny jsou dvoulůžkové až pětilůžkové pokoje nebo apartmány s kapacitou až pro 4 osoby. Kramářův Zámek (Hotel Větrov) disponuje vlastním parkovištěm a restaurací, kam si můžete zajít na dobrý oběd i večeři. Z terasy se pak můžete kochat jedinečným výhledem na panorama Krkonoš.

 • typ

  Pokoj jsem čekala lepší, ale vzhledem k tomu, že jsem objednávala celkem na poslední chvíli, jsem byla ráda. Jednalo se o dvě noci. Personál super! Potřebovala jsem snídaně dřív, naprostá spokojenost a veliká ochota. Byla jsem moc...

  Eva T.
 • typ

  Celkově dobrý dojem z pobytu kazí nízká-zastaralá úroveň vybavení pokoje,zejména koupelny,která zdaleka neodpovídá požadovanému standardu současné doby na hotel 3*,dále pak poškozená a neopravená fasáda jinak architektonicky krásn...

  Bohumil K.
Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
1 250 Kč
1 250 Kč
Třílůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
1 800 Kč
1 250 Kč
1 250 Kč
Čtyřlůžkový pokoj Prvosenka
950 Kč
875 Kč
700 Kč
550 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
Čtyřlůžkový pokoj
2 250 Kč
1 800 Kč
1 250 Kč
1 250 Kč
Pětilůžkový pokoj
Pětilůžkový pokoj
2 700 Kč
2 250 Kč
1 800 Kč
1 250 Kč
1 250 Kč
Apartmán
Apartmán
2 450 Kč
2 000 Kč
1 450 Kč
1 450 Kč
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Popis pokojů

Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových či čtyřlůžkových pokojích s vlastním WC a sprchou.

Platební karty

 • v tomto hotelu nelze platit platební kartou

Služby hotelu

 • bezbarierový přístup
 • výtah
 • nastěhovaní na pokoj od : 14:00
 • uvolnění pokoje do : 12:00
 • zahrada
 • úschovna jízdních kol a koloběžek

Gastronomické služby

 • venkovní terasa
 • bar
 • restaurace

Doplňkové služby

 • cateringové služby
 • organizace společenských a sportovních akcí

Sportovní možnosti

 • tělocvična
 • hřiště pro děti
 • úschovna lyží
 • sauna
 • stolní tenis

Služby pro motoristy

 • parkoviště

Kongresové a školící služby

 • konferenční a společenská místnost

Popis okolí

Vysoké nad Jizerou leží v malebné krajině mezi Jizerskými horami a Krkonoši. Pro výlety je tedy možné využít obou pohoří. V zimě jsou zde výborné lyžařské podmínky.

Speciální akce a nabídky

V hotelu je možné využít i salonek pro kulturní, společenské či firemní akce. Dále hotel nabízí půjčovnu lyžařského a snowbordového vybavení.

Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Hotel je umístěn v obci Vysoké nad Jizerou.

Nadmořská výška ubytování: 698 m n.m.

Možnosti:

 • houbaření
 • zdravotní středisko: 100 m
 • lyžování

Lyžarské vleky:

 • Skiareál Větrov - Vysoké nad Jizerou: 0.4 km
 • Šachty Vysoké nad Jizerou: 0.6 km
 • lyžařský vlek TJ Sokol Sklenařice: 1.3 km

Souřadnice ubytování pro navigaci:


Turistické cíle:

 • Vysoké nad Jizerou Vysoké nad Jizerou leží v Severních Čechách, východním směrem od města Jablonec nad Nisou. Městečko se rozkládá v podhůří Jizerských hor a Krkonoš. Městečko je vyhledávanou rekreační oblastí.…
 • Turistická známka č. 800 - Vysoké nad Jizerou Historické město v podhůří Krkonoš a Jizerských hor, v kraji pláteníků, brusičů skla a také prvních českých turistů a lyžařů.
 • Vlastivědné muzeum - Vysoké nad Jizerou V krkonoších se nalézá hned několik muzeí, jedním z nich je i vlastivědné muzeum ve Vysoké nad Jizerou.  Pro příznivce historie, a zvlášť té zasněžené, je tu bohatá sbírka lyží a sněžnic.…
 • Městské sady neboli Park básníků ve Vysokém nad Jizerou Na okraji Vysokého nad Jizerou se můžete projít příjemnými Městskými sady, odpočinout si v nich nebo si prohlédnout sochy a památníky básníků, kteří poctili svojí návštěvou toto horské městečko.…
 • Ski areál Šachty - Vysoké nad Jizerou Jedinečný RODINNÝ SKIAREÁL - Vše pro Vás a Vaše děti! Ideálně široké sjezdovky pro každého, běžecké tratě, půjčovna. Maximální vyžití pro děti i dospělé v horském prostředí. Zcela zmodernizovaný…

Celkové hodnocení Kramářův Zámek (Hotel Větrov) od ubytovaných zákazníků

Ubytování
52%
Stravování
76%
Přístup personálu
84%
Okolí
76%
Služby
72%
Celková spokojenost
72%
72%

Fotografie od ubytovaných klientů

Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 60% tento hotel doporučuje.

typ

Klient Vladimíra F.

26.2.2019

Celkové hodnocení
20%

Byla to noční můra, špinavý záchod i sprcha, zápach z WC. Na recepci nikdo nebyl, čekaly jsme , až nás někdo oblouží. Již nikdy více!

typ

Klient Eva T.

17.2.2019

Celkové hodnocení
88%

Pokoj jsem čekala lepší, ale vzhledem k tomu, že jsem objednávala celkem na poslední chvíli, jsem byla ráda. Jednalo se o dvě noci. Personál super! Potřebovala jsem snídaně dřív, naprostá spokojenost a veliká ochota. Byla jsem moc spokojená!

typ

Klient Bohumil K.

11.11.2018

Celkové hodnocení
76%

Celkově dobrý dojem z pobytu kazí nízká-zastaralá úroveň vybavení pokoje,zejména koupelny,která zdaleka neodpovídá požadovanému standardu současné doby na hotel 3*,dále pak poškozená a neopravená fasáda jinak architektonicky krásného objektu. Na druhé straně velmi pozitivně hodnotím přístup personálu hotelu,vynikající úroveň objednané stravy a čistotu v poměrně rozsáhlém prostoru hotelu. .

typ

Klient Hana P.

11.3.2019

Celkové hodnocení
76%

typ

Klient Eva M.

11.1.2019

Celkové hodnocení
100%

Byli jste v tomto hotelu ubytováni s Hotely.cz? Nepřišel Vám odkaz pro hodnocení? Chcete získat slevový kupón až na 400 Kč? Napište nám na email info@hotely.cz a připojte číslo Vaší objednávky a jméno. Po ověření Vám zašleme odkaz na nový formulář hodnocení.

Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Kolbenova 882/5A, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 7, 460 01 Liberec, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních.

1.3. Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle objednávky zprostředkované Provozovatelem.

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Portálem Hotely.cz, Zákazníkem a Ubytovacím zařízením při realizaci zprostředkování rezervace ubytování, nabízeném Ubytovacím zařízením na internetových stránkách Portálu Hotely.cz.

2.2. Smluvní vztah mezi Portálem Hotely.cz a Zákazníkem se vedle těchto VOP řídí Obchodními podmínkami každého jednotlivého Ubytovacího zařízení (dále jen "OP"), jenž jsou uvedeny v patičce rezervačního formuláře každého konkrétního Ubytovacího zařízení. Tyto VOP se použijí vždy, pokud OP neobsahují úpravu jinou.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním formuláře. Portál Hotely.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Portál Hotely.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v objednávce. Portál Hotely.cz před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u skupinových rezervací nebo pobytových balíčků je Ubytovacím zařízením nebo Portálem Hotely.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

4.4. Zprostředkování komunikace

Ubytovací zařízení tímto souhlasí se zprostředkováním komunikace Portálem Hotely.cz (včetně jakéhokoli zpracování, ukládání, příjmu, přístupu k, nahlížení do a monitoringu komunikace Portálem Hotely.cz) a prohlašuje, že důkladně informuje své zaměstnance, zástupce a dalších osoby (a v souladu s platnými zákony od nich k tomu má souhlas) o využívání služby Zprostředkování komunikace, která je mu poskytována nebo je poskytována jeho jménem. Ubytovací zařízení souhlasí s tím, že nebude používat službu zprostředkování komunikace k odeslání nevyžádaných obchodních sdělení. Ubytovací zařízení plně odškodní Portál Hotely.cz za jakékoli nároky třetích stran nebo pokuty, vyplývající z nezákonného nebo neoprávněného používání služby zprostředkování komunikace pro vlastní účely Ubytovacího zařízení.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1 Storno podmínky určuje Ubytovací zařízení v OP. V případě, že Ubytovací zařízení nemá definované vlastní storno podmínky, je u garance platební kartou při nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Portálu Hotel.cz o zrušení rezervace) 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není u garance platební kartou uplatněn žádný storno poplatek.

Zákazník je povinen informovat Portál Hotely.cz o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení.

Reklamace služeb Portálu Hotely.cz je možná písemně elektronicky na emailové adrese info@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese HOTEL.CZ a.s., Řeznická 7, 460 01 Liberec.

6. Osobní údaje

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Portál Hotely.cz je oprávněn v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které mu pro účely zprostředkování objednávky poskytl (dále jen "Osobní údaje"). Portál Hotely.cz je správcem všech Osobních údaj, které zpracovává. Osobní údaje nebudou postoupeny žádné třetí straně kromě Ubytovacího zařízení a společností majetkově spjatých s Portálem Hotely.cz. Ubytovací zařízení se stává správcem osobních údajů poté, co je přímo nebo nepřímo obdrží prostřednictvím technického zpracovatele. Zpracování Osobních údajů pro Portál Hotely.cz provádí zpracovatelé, kteří jsou vázáni zpracovatelskou smlouvou. Každá ze stran je povinna poskytnout odpovídající ochranu Osobních údajů, aby bylo zabráněno jejich ztrátě, neoprávněnému přístupu, použití, vymazání a zveřejnění, a podle platných zákonů zpracovávat Osobní údaje způsobem, který zajišťuje odpovídající zachování důvěrnosti a bezpečnost Osobních údajů. Údaje získávané dle zákona budou zpracovávány po dobu uloženou zákonem, ostatní údaje maximálně po dobu 5 let od poslední objednávky Zákazníka. Osobní údaje jsou zpracovávány za účelem správného poskytnutí objednané služby a za účelem přesnějšího nabízení vhodných doplňujících služeb. Nesouhlas se zpracováním Osobních údajů může Zákazník vyjádřit na emailové adrese info@hotely.cz.

6.2. Prohlášení o souborech cookie

Portál Hotely.cz používá soubory cookie, které jsou popsány v samostatném dokumentu Zásady používání souboru cookie https://www.hotely.cz/page/view/cookie/.

6.3. Zasílání obchodních sdělení

Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním obchodních sdělení na svou emailovou adresu samotným odesláním objednávkového formuláře na stránkách Portálu Hotely.cz. Tento souhlas má Zákazník možnost kdykoliv zrušit na stránce https://www.hotely.cz/mailq/logout/"email Zákazníka" a v každém jednotlivém obchodním sdělení.

6.4. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník souhlasí s tím, že všechny telefonní hovory jsou nahrávány z důvodu zkvalitňování služeb a pro zaznamenání souhlasu Zákazníka s VOP, OP a potvrzením objednávky. Svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří Zákazník tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Portálu Hotely.cz.

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto VOP nabývají platnosti a účinnosti dnem 25.5. 2018.

Platné znění těchto VOP je k dispozici v sídle provozovatele i majitele Portálu Hotely.cz a je zveřejněno na webových stránkách www.hotely.cz.

Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 0 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 1 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 2 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 3 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 4 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 5 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 6 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 7 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 8 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 9 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 10 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 11 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 12 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 13 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 14 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 15 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 16 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 17 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 18 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 19 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 20 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 21 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 22 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 23 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 24 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 25 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 26 Kramářův Zámek (Hotel Větrov) 27
TOPlist