Největší výběr ubytování v ČR Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 7 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 8 do 22 hodin
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Rezidence Artemis
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Rezidence Artemis
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Rezidence Artemis
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Rezidence Artemis
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Rezidence Artemis
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Rezidence Artemis

Rezidence Artemis

* * *
Netřeba 12, Úžice
Zobrazit na mapě
Popis hotelu

Rezidence Artemis leží ve středočeské obci Úžice a nabízí skvělé zázemí pro rodinnou dovolenou i firemní akci. Všechny pokoje mají komfortní vybavení, které zahrnuje minibar i LCD televizi. Součástí Rezidence Artemis je restaurace, která je zařízena v loveckém stylu, pochutnáte si zde na zvěřině i na tradičních českých pokrmech.

Termín příjezdu
Termín odjezdu
Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Nestačí vám pokoje? Zadejte si skupinovou rezervaci.
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do uvedeného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový
850 Kč
Třílůžkový pokoj Třílůžkový
1 170 Kč
Jednolůžkový pokoj Jednolůžkový
480 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
Čtyřlůžkový
1 490 Kč
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Platební karty

 • v tomto hotelu nelze platit platební kartou

Služby hotelu

 • nastěhovaní na pokoj od : 14:00
 • uvolnění pokoje do : 10:00
 • úschovna jízdních kol a koloběžek

Gastronomické služby

V budově je umístěna restaurace s letní terasou, kde nabízí zvěřinové speciality a česká jídla. Prostory restaurace je možné pronajmout a uspořádat zde různé soukromé akce pro firmy i rodiny.

Svatební i jiný výtečný dort, který zde pro Vás vyrobí místní cukrářka, bude vždy originální.

K dispozici je malá kuchyňka s lednicí, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí. V kuchyňce není možné vařit.

 • pivnice
 • venkovní terasa
 • cukrárna 6.0 km
 • bar
 • restaurace

Doplňkové služby

V zahradě naleznete dřevěný altán s výčepem, krbem a udírnou, kde se pořádá příležitostně grilování. Jeho kapacita je až pro 35 osob a lze zde domluvit uspořádání vlastní soukromé akce.
Doporučí vám zde osvědčené a kvalitní muzikanty z okolí.

 • hotelový transport - 20 Kč
 • domácí mazlíčci - 100 Kč

Sportovní možnosti

V blízkém okolí se můžete vydat na renesanční zámek Nelahozeves, zámek Veltrusy, zámek Liběchov či na hrad Kokořín (cca 10 km).
Pěkný výlet nabízí i chráněná krajinná oblast Kokořínsko, kde je množství turistických a cyklistických tras.

 • solárium 1.1 km
 • tělocvična 1.1 km
 • hřiště pro děti 100 m
 • bowling 1.1 km
 • minigolf 3.0 km
 • vnitřní bazén 8.0 km
 • turistika

Služby pro motoristy

 • parkoviště
Jednolůžkový pokoj Jednolůžkový
Dvoulůžkový pokoj Dvoulůžkový
Třílůžkový pokoj Třílůžkový
Čtyřlůžkový pokoj Čtyřlůžkový
od 24.4.2017
do 19.3.2018
480 Kč
850 Kč
1 170 Kč
1 490 Kč

Snídaně není zahrnuta v ceně pokoje. Cena 70 Kč

Ceny obsahují rekreační poplatek.

Rezidence se rozkládá na klidném místě v obci Netřeba, necelých 9 km od Neratovic.

 • diskotéka: 3.0 km
 • houbaření
 • kino: 7.0 km
 • zdravotní středisko: 12.0 km
 • obchodní centrum : 12.0 km
 • zastávka MHD: 0,2 km
 • vlakové nádraží: 0,4 km
 • noční klub: 1.1 km
 • 50°15'43.628"
 • 14°25'23.271"

Zaslat poptávku

Turistické cíle:

 • Turistická známka č. 1422 - Odolena Voda, Vítězslav Hálek z Dolínku Město Odolena Voda se rozkládá nedaleko od Prahy směrem na Teplice. Mezi hlavní zajímavosti v Odolené Vodě patří krásný kostel Svatého Klimenta, renesanční zámek a rodný dům Vítězslava Hálka, velkého českého básníka.
 • Veliká Ves Obec Veliká Ves leží 5 km jihozápadně od Neratovic.Ve středu obce najdeme ranně gotický Kostel sv. Vavřince ze 13. století. Okolo kostela se původně nacházel hřbitov, z něhož jako pozůstatek zbyla část ohradní zdi. Na hřbitov a do kostela se vcházelo průchodem ve zvonici postavené renezančně v 16. století.
 • Veliká Ves – kostel sv. Vavřince se zvonicí Středočeská obec Veliká Ves se nachází v okrese Praha – východ a žijí v ní necelé tři stovky obyvatel. První písemná zmínka o obci pochází zřejmě z I. poloviny 13. století (mnohé informační prameny uvádí sice rok 1271, ale vzhledem k tomu, že existují o deset let starší záznamy o výstavbě...
 • Chlumín Barokní zámek stojí uprostřed obce Chlumín na Mělnicku ve Středočeském kraji. Zámek je obdélná dvoupatrová budova s valbovou střechou a rizalizy na jižním a východním průčelí. Zámecké fasády jsou hladké, nemají žádnou výzdobu. Zámek není veřejnosti přístupný. Historie Na místě původní gotické tvrze byl...
 • kostel sv. Mikuláše Kostel sv. Mikuláše obklopený hřbitovem se nachází na malém návrší v jižní části obceZálezlice. Pozdně barokní kostel pochází z druhé poloviny 18. století. Sakristie byla přistavěna v 19. století. Posledními úpravami kostel prošel po povodních, které obec zasáhly v roce 2002. Kostelu však neuškodily. Kostel je...

Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1. Majitelem portálu HOTELY.cz je společnost Avarenta, a.s. se sídlem Škroupova 631, 500 02 Hradec Králové, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Sokolovská 194/205, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 7, 460 01 Liberec

1.3.Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle Objednávky uzavřené mezi Provozovatelem portálu HOTELY.cz a Zákazníkem.

1.4. Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Provozovatelem portálu HOTELY.cz, Majitelem portálu HOTELY.cz a Zákazníkem.

2.2. Tyto Všeobecné obchodní podmínky se použijí vždy, pokud Smlouva nebo jiné písemné ujednání mezi Smluvními stranami neobsahuje úpravu jinou. Jednotlivá ustanovení těchto VOP lze změnit nebo vyloučit ve Smlouvě.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním poptávkového formuláře. Provozovatel portálu HOTELY.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Provozovatelem (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Provozovatel portálu HOTELY.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v poptávce. Poskytovatel před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Poskytovatelem (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u pobytových balíčků a skupinových rezervací je Ubytovacím zařízením nebo provozovatelem portálu HOTELY.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1. Storno podmínky si upravuje Ubytovací zařízení, u garance kreditní kartou je v případě nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Poskytovatele o zrušení rezervace) 24 hodin před příjezdem hosta, není u garance kreditní kartou uplatněn žádný stornopoplatek.

5.2. Zákazník je povinen informovat Poskytovatele o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

5.3. Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení

5.4. Reklamace služeb Poskytovatele je možná písemně elektronicky na emailové adrese rezervace@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese Provozovatele

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Provozovatel i Majitel portálu HOTELY.cz jsou oprávněni v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména se Zákonem č. 101/2000 o ochraně osobních údajů zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které jim pro účely zpracování objednávky poskytl. Zasláním poptávkového formuláře dle bodu 4.1. Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním Obchodních sdělení Majitele portálu Hotely.cz na svou emailovou adresu. Tento souhlas je možné kdykoliv odvolat.

6.2. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník je před zahájením telefonického hovoru na linku +844 468 359 informován pracovníkem Provozovatele portálu HOTELY.cz, že všechny hovory jsou nahrávány. Zákazník souhlasí s nahráváním hovorů z důvodu zkvalitnění služeb a zaznamenání vyjádření jeho souhlasu s podmínkami a potvrzením Objednávky s tím, že tento svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Provozovatele Portálu HOTELY.cz

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky nabývají platnosti a účinnosti dnem 1.2.2015. Smluvní vztahy vzniklé před nabytím účinnosti těchto Všeobecných obchodních podmínek zůstávají v platnosti a řídí se obchodními podmínkami platnými v době jejich vzniku.

7.2. Platné znění těchto Všeobecných obchodních podmínek je k dispozici v sídle Provozovatele portálu HOTELY.cz a je zveřejněno na webových stránkách provozovatele www.hotely.cz.

Rezidence Artemis 0 Rezidence Artemis 1 Rezidence Artemis 2 Rezidence Artemis 3 Rezidence Artemis 4 Rezidence Artemis 5

Zaslat poptávku
TOPlist