Největší výběr ubytování v ČR Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 7 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 8 do 22 hodin
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Residence Malostranská

Residence Malostranská

* * * *
Malostranské náměstí 38/24, Praha 1
Zobrazit na mapě

Okuste nezapomenutelnou atmosféru starobylé Prahy a vyberte si Rezidenci Malostranská, která stojí přímo na Malostranském náměstí. V Residenci Malostranská jsou připraveny tři luxusní apartmány, které jsou nadstandartně vybaveny. Na balkoně si pohodově posedíte u sklenky lahodného vína a budete se kochat jedinečným výhledem na město. Rodinám s dětmi je možné zajistit kompletní servis podle individuálního přání.

Termín příjezdu
Termín odjezdu
Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Nestačí vám pokoje? Zadejte si skupinovou rezervaci.
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do uvedeného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Dvoulůžkový pokoj
Deluxe apartmá

k rezervaci nepotřebujete
ceny na vyžádání
Čtyřlůžkový pokoj
Excutive apartmá

k rezervaci nepotřebujete
ceny na vyžádání
Apartmán
Prezidentský apartmán

k rezervaci nepotřebujete
ceny na vyžádání
Celková cena
0 Kč

Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Platební karty

 • VISAVISA
 • EuroCard/MasterCardEuroCard/MasterCard
 • MaestroMaestro
 • Visa ElectronVisa Electron

Gastronomické služby

 • cukrárna
 • restaurace

Doplňkové služby

 • domácí mazlíčci

Služby pro motoristy

 • parkoviště 10 m
Dvoulůžkový pokoj Deluxe apartmá
Čtyřlůžkový pokoj Excutive apartmá
Apartmán Prezidentský apartmán
od 24.11.2017
do 7.2.2018
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání

Rezidence stojí přímo na Malostranském náměstí v Praze.

 • 50°5'15.858"
 • 14°24'16.871"

Zaslat poptávku

Turistické cíle:

 • Praha 1 - Malostranské náměstí - pamětní deska a busta Ema Destinová Na Malostranském náměstí 23, kde sídlí pobočka KB, žila světoznámá operní pěvkyně, vlastním jménem Emilie Kittlová. Zpívala v Berlíně i v Metropolitní opeře v New Yorku. Kromě zpěvu psala i básně a romány. Od roku 1914 až do konce života žila v zakoupeném zámku ve Stráži nad Nežárkou.
 • Kaiserštejnský palác Malostranské náměstí má základní podobu z doby vzniku druhého pražského města, dnes zvaného Malá Strana. Bylo založeno již v roce 1257 českým králem Přemyslem Otakarem II. Z té doby se však zachovaly pouze sklepy některých objektů, protože město bylo několikrát zničeno. Největší pohromou byl požár v roce 1541,...
 • Praha, Malá Strana - dům U Splavínů Dům U Splavínů, číslo popisné 36, stojí na východní straně Malostranského náměstí. Byl postaven v roce 1536 Vítem Slavínem z Rottenfeldu na gotických základech dvou středověkých domů. Okolo roku 1720 prošel barokní přestavbou v rámci které byla na fasádu umístěna freska Korunování Panny Marie.
 • Malostranská Beseda V roce 1257 založil Přemysl Otakar II. pod Pražským Hradem Nové Město pražské, když vyhnal původní české obyvatelstvo, přivedl sem německé kolonisty. Pak Karel IV. založil své velkolepé Nové Město pražské, přejmenovali to původní na Menší Město a později na Malou Stranu. Původně se zástupci města scházeli v...
 • Ernest Denis - pamětní deska a busta Pamětní deska Ernesta Denise, francouzského historika, slavisty a především bohemisty je k vidění na fasádě domu na Malostranském náměstí.

Storno pro Residence Malostranská by mělo být je možné NEJMÉNĚ 5 DNÍ před očekávaným příjezdem. 

Vaši rezervaci můžete zrušit přímo online potvrzovacím emailem, který obdržíte krátce po uskutečnění rezervace nebo kontaktujte hotel a potvrďte zrušení vaší rezervace. Jestliže toto neuděláte bude vám účtován poplatek ve výši první noci. V případě nedojezdu vám bude účtován poplatek ve výši celého pobytu.

Residence Malostranská 0

Zaslat poptávku
TOPlist