Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme

Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel

* * * *
Mariánské Lázně 591, Mariánské Lázně
Zobrazit na mapě
-%

Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel je luxusní čtyřhvězdičkový hotel, který splní všechna vaše přání. Budete se zde cítit naprosto dokonale, protože jsou pro vás připraveny krásné komfortní pokoje a vysoce kvalitní služby. Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel je vybaven také úžasným a moderně zařízeným wellness centrem, které obsahuje i Římské lázně a fitness centrum. Pokud dostanete hlad, pak neváhejte navštívit hotelovou restauraci, kde výtečně vaří.

Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Jednolůžkový pokoj
JEDNOLUZKOVY POKOJ
3 153 Kč
Dvoulůžkový pokoj
DVOULUZKOVY JUNIOR POKOJ
5 194 Kč
Dvoulůžkový pokoj
DVOULŮŽKOVÝ POKOJ STANDARD
6 254 Kč
Dvoulůžkový pokoj
DVOULUZKOVY SUPERIOR POKOJ
6 784 Kč
Dvoulůžkový pokoj
DVOULUZKOVY MEZONET POKOJ
7 075 Kč
Dvoulůžkový pokoj
DVOULUZKOVY EXECUTIVE MEZONET POKOJ
7 870 Kč
Dvoulůžkový pokoj
Suite
8 215 Kč
Dvoulůžkový pokoj
PREZIDENTSKA SUITE
11 633 Kč
Dvoulůžkový pokoj
KRALOVSKA SUITE
9 434 Kč
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Popis pokojů

Hosté si můžou vybrat královský apartmán, prezidentský apartmán, standartní pokoje in mezonetové pokoje. Všechny pokoje mají centrální vytápění, klimatizaci, televize s plochou obrazovkou, minibar, trezor a bezplatný Internet. Koupelny jsou vybavení hydro-masážními sprchovými kouty. Vybavení a zařízení pokojů určitě uspokojí i nejnáročnější klientelu. Rozměrné postele s vysoce kvalitními matraci, pohodlná křesla i sedací soupravy, rozměrné koupelny, jsou jedněmi z prvku, které umožní našim hostům se cítit jako v objetí luxusu.

Vysoce kvalitní matrace, Oddělený obývací prostor (podle typu pokojů), Centrální vytápění/klimatizace, Flašková voda zdarma, Telefony s přímou volbou, TV s plochou obrazovkou, Bezdrátový internet (Wifi), Bezpečnostní schránka, Minibar, Noční stolky, Toaletní potřeby, župany a papuče, Hydromasážní sprchové kabiny, Sušič vlasů.

Platební karty

 • VISAVISA
 • EuroCard/MasterCardEuroCard/MasterCard
 • American ExpressAmerican Express
 • MaestroMaestro
 • Visa ElectronVisa Electron

Služby hotelu

 • nekuřácký hotel
 • výtah
 • nastěhovaní na pokoj od : 14:00
 • uvolnění pokoje do : 12:00
 • recepce
 • pokojová služba
 • tv
 • zahrada
 • úschovna jízdních kol a koloběžek
 • služba praní prádla

Gastronomické služby

Náš Šéfkuchař a jeho tým připravují každý den speciální a delikátní jídla pro naše hosty. Naše restaurace je ale otevřena pro kohokoliv, kdo si chce dopřát vynikající jídlo v speciálním prostředí. Přijďte na gastronomický zážitek, zaposlouchat se do klasické hudby, nebo si dát dobré víno z našeho vinného listu.

Pro ty, kteří chtějí očistit svoje tělo od toxinů, nebo zhubnout, náš šéfkuchař vám společně s dietologem připraví speciální program podle Vaších potřeb.

 • bar
 • lobby bar
 • restaurace

Sportovní možnosti

 • pára
 • fitness
 • sauna
 • vnitřní bazén

Služby pro motoristy

 • parkoviště

Kongresové a školící služby

 • konferenční a společenská místnost
 • společenská místnost s tv
Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Hotel je umístěn v Mariánských Lázních na klidném okraji v sousedství parku Boheminium pod Zádubskou výšinou.

Nadmořská výška ubytování: 758 m n.m.

Možnosti:

Lyžarské vleky:

 • Mariánské lázně: 0.6 km

Souřadnice ubytování pro navigaci:


Turistické cíle:

Fotografie turistických oblastí od klientů

Park miniatur Boheminium v Mariánských Lázních

typ

Ivana S.

12.3.2019

Doporučujeme, i když byl zasypaný sněhem. Modely byly krásně udržované a fungovala i ohřívárna s jednoduchým teplým občerstvením.

typ

Miroslava V.

13.1.2019

Ani nám nevadil déšť a miniatury jsme si moc užili. Stále se rozšiřují a prima byl svařáček na cestu.

typ

Alena V.

30.10.2017

Jsou zde nádherné výlety po okolí. Navštívila jsem také Boheminium a rozhlednu Hameliku a dančí farmu. Pobyt jsem zakončila procházkou po Mariánských Lázních, včetně zpívající fontány. Počasí bylo na jedničku, takže celkový dojem z pobytu byl na pět hvězdiček.

typ

Alena Š.

24.7.2017

Hezké pěší trasy na výlety různých obtížností, dobře značené. Např. rozhledna Hamelika, Lázeňská naučná stezka, Dančí obora, park Boheminium, atd.

typ

Jitka Č.

30.3.2017

Krásný turistický cíl. Návštevou tohoto parku jsme byly nadšené.

typ

Váckav P.

23.7.2016

Nádherný zážitek, byli jsme tam již po druhé a opět se nám to moc líbilo.

Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Kolbenova 882/5A, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 7, 460 01 Liberec, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních.

1.3. Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle objednávky zprostředkované Provozovatelem.

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Portálem Hotely.cz, Zákazníkem a Ubytovacím zařízením při realizaci zprostředkování rezervace ubytování, nabízeném Ubytovacím zařízením na internetových stránkách Portálu Hotely.cz.

2.2. Smluvní vztah mezi Portálem Hotely.cz a Zákazníkem se vedle těchto VOP řídí Obchodními podmínkami každého jednotlivého Ubytovacího zařízení (dále jen "OP"), jenž jsou uvedeny v patičce rezervačního formuláře každého konkrétního Ubytovacího zařízení. Tyto VOP se použijí vždy, pokud OP neobsahují úpravu jinou.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním formuláře. Portál Hotely.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Portál Hotely.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v objednávce. Portál Hotely.cz před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u skupinových rezervací nebo pobytových balíčků je Ubytovacím zařízením nebo Portálem Hotely.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

4.4. Zprostředkování komunikace

Ubytovací zařízení tímto souhlasí se zprostředkováním komunikace Portálem Hotely.cz (včetně jakéhokoli zpracování, ukládání, příjmu, přístupu k, nahlížení do a monitoringu komunikace Portálem Hotely.cz) a prohlašuje, že důkladně informuje své zaměstnance, zástupce a dalších osoby (a v souladu s platnými zákony od nich k tomu má souhlas) o využívání služby Zprostředkování komunikace, která je mu poskytována nebo je poskytována jeho jménem. Ubytovací zařízení souhlasí s tím, že nebude používat službu zprostředkování komunikace k odeslání nevyžádaných obchodních sdělení. Ubytovací zařízení plně odškodní Portál Hotely.cz za jakékoli nároky třetích stran nebo pokuty, vyplývající z nezákonného nebo neoprávněného používání služby zprostředkování komunikace pro vlastní účely Ubytovacího zařízení.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1 Storno podmínky určuje Ubytovací zařízení v OP. V případě, že Ubytovací zařízení nemá definované vlastní storno podmínky, je u garance platební kartou při nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Portálu Hotel.cz o zrušení rezervace) 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není u garance platební kartou uplatněn žádný storno poplatek.

Zákazník je povinen informovat Portál Hotely.cz o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení.

Reklamace služeb Portálu Hotely.cz je možná písemně elektronicky na emailové adrese info@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese HOTEL.CZ a.s., Řeznická 7, 460 01 Liberec.

6. Osobní údaje

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Portál Hotely.cz je oprávněn v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které mu pro účely zprostředkování objednávky poskytl (dále jen "Osobní údaje"). Portál Hotely.cz je správcem všech Osobních údaj, které zpracovává. Osobní údaje nebudou postoupeny žádné třetí straně kromě Ubytovacího zařízení a společností majetkově spjatých s Portálem Hotely.cz. Ubytovací zařízení se stává správcem osobních údajů poté, co je přímo nebo nepřímo obdrží prostřednictvím technického zpracovatele. Zpracování Osobních údajů pro Portál Hotely.cz provádí zpracovatelé, kteří jsou vázáni zpracovatelskou smlouvou. Každá ze stran je povinna poskytnout odpovídající ochranu Osobních údajů, aby bylo zabráněno jejich ztrátě, neoprávněnému přístupu, použití, vymazání a zveřejnění, a podle platných zákonů zpracovávat Osobní údaje způsobem, který zajišťuje odpovídající zachování důvěrnosti a bezpečnost Osobních údajů. Údaje získávané dle zákona budou zpracovávány po dobu uloženou zákonem, ostatní údaje maximálně po dobu 5 let od poslední objednávky Zákazníka. Osobní údaje jsou zpracovávány za účelem správného poskytnutí objednané služby a za účelem přesnějšího nabízení vhodných doplňujících služeb. Nesouhlas se zpracováním Osobních údajů může Zákazník vyjádřit na emailové adrese info@hotely.cz.

6.2. Prohlášení o souborech cookie

Portál Hotely.cz používá soubory cookie, které jsou popsány v samostatném dokumentu Zásady používání souboru cookie https://www.hotely.cz/page/view/cookie/.

6.3. Zasílání obchodních sdělení

Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním obchodních sdělení na svou emailovou adresu samotným odesláním objednávkového formuláře na stránkách Portálu Hotely.cz. Tento souhlas má Zákazník možnost kdykoliv zrušit na stránce https://www.hotely.cz/mailq/logout/"email Zákazníka" a v každém jednotlivém obchodním sdělení.

6.4. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník souhlasí s tím, že všechny telefonní hovory jsou nahrávány z důvodu zkvalitňování služeb a pro zaznamenání souhlasu Zákazníka s VOP, OP a potvrzením objednávky. Svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří Zákazník tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Portálu Hotely.cz.

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto VOP nabývají platnosti a účinnosti dnem 25.5. 2018.

Platné znění těchto VOP je k dispozici v sídle provozovatele i majitele Portálu Hotely.cz a je zveřejněno na webových stránkách www.hotely.cz.

Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 0 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 1 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 2 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 3 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 4 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 5 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 6 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 7 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 8 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 9 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 10 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 11 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 12 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 13 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 14 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 15 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 16 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 17 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 18 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 19 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 20 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 21 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 22 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 23 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 24 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 25 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 26 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 27 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 28 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 29 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 30 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 31 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 32 Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel 33
TOPlist