Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme off-line v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Ubytování Srní - hotely, penziony

Zvolenému filtru nevyhovuje žádné ubytovací zařízení. Prosím, upravte svůj požadavek, např. zvolte jinou úroveň ubytování, cenu, zařízení pokoje, služby apod.
Výpis hotelů

Srní

Srní je turisticky vyhledávanou oblastí díky poloze v NP Šumava, a tak je Srní dostatečná ubytovací kapacita, avšak přesto doporučujeme rezervaci ubytování na Šumavě v Srní, zvláště pak v letní a zimní sezóně. Hotely, penziony a apartmány nabízejí k pobytu vše, co může návštěvník potřebovat, některé hotely a penziony v Srní i možnost wellness aktivit, jakými jsou fitness centrum, masáže, sauna a také půjčovna horských kol v Hotelu Srní v Srní. Jedinečný výhled do Šumavského údolí a posazení na terase s lávovým grilem zase nabízí Hotel Antýgl.

Více o rekreačním středisku Srní

Sportovní možnosti v Srní, které jsou pro hosty Hotelu Srní zdarma, jsou plavání v krytém vyhřívaném bazénu, sauna, stolní tenis, fitcentrum a další. Návštěvníci Šumavy ubytovaní v Srní, kteří se pohybují v Srní a okolí, rozhodně nebudou litovat, že Šumavu navštívili. Vždyť je tu spousta turistických možností a wellness aktivit se kterými dobijete svoji energii!

TOPlist