Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme off-line v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Ubytování Opava - hotely, penziony

Zvolenému filtru nevyhovuje žádné ubytovací zařízení. Prosím, upravte svůj požadavek, např. zvolte jinou úroveň ubytování, cenu, zařízení pokoje, služby apod.
Výpis hotelů

Opava

Bílá perla Slezska, Opava, vám přinese krásné chvíle během procházky po historických památkách, krásných sadech nebo na operním představení. Rezervujte si ubytování v hotelu, penzionu v Opavě, zkuste třeba Penzion Koruna, potěší vás levné ubytování v Opavě, kde se můžete ubytovat i v apartmánu. Novou zkušeností pro vás jistě bude večerní projížďka městem na in-line bruslích, Blade nights Oplajn. A do okolí Opavy se můžete vydat za hrady, zámky, vojenskými, technickými a přírodními památkami.

Více o městě Opava

Hotely a penziony v Opavě jsou vyhledávanými ubytovacími zařízeními, kde naleznete poklidné ubytování v Moravskoslezském kraji. V historickém centru města Opavy zajděte do Slezského divadla na divadelní představení z něhož to máte již jen pár minut chůze do Hotelu Koruna, kde vás rádi ubytují. Můžete si udělat procházku do Slezského zemského muzea – Památníku Petra Bezruče. Důvodem, proč turisté do Opavy jezdí a vyhledávají místní hotelové služby, jsou pravidelné festivaly. Abyste se mohli ubytovat v místních penzionech a hotelech v průběhu festivalu Bezručova Opava nebo během na celoletní Opavské kulturní léto, zajistěte si v dostatečném předstihu ubytování v Opavě nebo okolních městech.

TOPlist