Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme off-line v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Ubytování Jáchymov - hotely, penziony

Zvolenému filtru nevyhovuje žádné ubytovací zařízení. Prosím, upravte svůj požadavek, např. zvolte jinou úroveň ubytování, cenu, zařízení pokoje, služby apod.
Výpis hotelů

Jáchymov

Jáchymov je lázeňské městečko s téměř 3000 obyvateli, které se rozprostírá na severozápadě Čech. Nedaleko města Jáchymov vystupuje mohutný hřbet Klínovec, na který vede lanovka, nadmořská výška se zde pohybuje od 560 do 750 m n.m. Díky atraktivní poloze v Krušných horách se v letní a zimní sezóně vyskytuje zvýšený zájem o ubytování, které město Jáchymov celoročně nabízí. Rezervujte si například Lázeňský hotel RADIUM PALACE, který je velmi oblíbeným hotelem s vyhlášenou kuchyní nebo Hotel Berghof, který je pravým rájem pro milovníky sportu i relaxace.

Více o městě Jáchymov

Ve městě Jáchymov vznikly první radonové lázně na světě, které poskytují komplexní léčbu. Radonová voda pomáhá například při kožních nemocech a při její aplikaci nevznikají žádné vedlejší účinky na organismus. Léčebné lázně Jáchymov nabízejí kromě lázeňských pobytů i speciální nabídku wellnessových a relaxačních pobytů. V Jáchymově se vyskytuje podhorské klima a proti severním větrům chrání město jižní svah Krušných hor.

TOPlist