Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme

Konferenční hotel LUNA

* * *
Kouty 77, Kouty
Zobrazit na mapě
-%

Konferenční hotel LUNA je ideálním místem pro firemní setkání, školení nebo konferenci. Další výhodou je, že Konferenční hotel LUNA nabízí skvělou dopravní dostupnost z Prahy i Brna, po dálnici D1 tu budete za hodinu. Hotelové pokoje jsou pěkně a pohodlně zařízeny a disponují vším potřebným vybavením. V nabídce je také deset samostatných chatek. Součástí hotelu je také vlastní wellness centrum a restaurace.

Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj

k rezervaci nepotřebujete
1 598 Kč
1 299 Kč
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky
Dvoulůžkový s přistýlkou

k rezervaci nepotřebujete
1 598 Kč
+
2 397 Kč
1 299 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
Chatka

k rezervaci nepotřebujete
1 316 Kč
987 Kč
658 Kč
529 Kč
Čtyřlůžkový pokoj Čtyřlůžkové apartmá (2+2)

k rezervaci nepotřebujete
3 196 Kč
2 397 Kč
1 798 Kč
1 599 Kč
Čtyřlůžkový pokoj Čtyřlůžkový pokoj

k rezervaci nepotřebujete
3 196 Kč
2 397 Kč
1 798 Kč
1 599 Kč
Pětilůžkový pokoj Pětilůžkový

k rezervaci nepotřebujete
3 995 Kč
3 196 Kč
2 397 Kč
1 798 Kč
1 599 Kč
Celková cena
0 Kč

Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Popis pokojů

Konferenční hotel Luna nabízí ubytování v 66 pokojích o 170 lůžkách, vč. přistýlek. Jedná se převážně o dvoulůžkové pokoje včetně několik VIP pokojů s možností variabilního uspořádání postelí tzv. twin či double (tzn. oddělené nebo jako manželské postele). Pro rodiny jsou k dispozici rodinné pokoje o čtyřech nebo pěti lůžkách. Pokoje jsou útulně a kvalitně zařízeny, mají vlastní koupelnu s toaletou a většinou i balkon či terasu s krásným výhledem na rybník či les. 

Hotel LUNA je největším hotelem v širokém okolí Ledče nad Sázavou na pomezí Středních Čech a Vysočiny. Kromě pokojů v hlavní části budovy je možné ubytovat hosty i v 10 čtyřlůžkových retro chatičkách na břehu hotelového rybníka.

V celém hotelu je pokrytí WIFI zdarma, bezplatné parkování možné na oploceném parkovišti.

Platební karty

 • VISAVISA
 • EuroCard/MasterCardEuroCard/MasterCard
 • MaestroMaestro
 • Visa ElectronVisa Electron

Služby hotelu

 • nekuřácký hotel
 • zahrada
 • nastěhovaní na pokoj od : 14:00
 • uvolnění pokoje do : 09:00
 • úschovna jízdních kol a koloběžek

Gastronomické služby

Příjemné posezení v prostorách útulně zařízené restaurace s kapacitou až pro 100 osob či v přilehlém salónku pro 50 soob  přímo vybízí k pořádání společenských akcí či rodinných oslav. Od jara do podzimu je mezi hosty velmi oblíbeno posezení na venkovní terase s kapacitou 60 míst, které je často obohaceno grilováním různých pokrmů či prasete.

Hotel se specializuje zejména na oblíbená jídla z klasické české i mezinárodní kuchyně. Z široké nabídky si vyberou i hosté s nejrůznějšími dietními omezeními a vegetariáni.

Snídaně jsou podávány formou švédského stolu, obědy a večeře jsou servírované. Pro větší skupiny rádi připravíme bohatý večerní raut nebo grilování. 

 • venkovní terasa
 • bar
 • restaurace

Doplňkové služby

 • cateringové služby
 • domácí mazlíčci - 150 Kč

Sportovní možnosti

 • tělocvična
 • pára
 • lázeňské služby
 • půjčovna sportovního vybavení
 • sauna
 • tenisový kurt
 • vnitřní bazén
 • půjčovna jízdních kol - 199 Kč
 • stolní tenis
 • možnost rybolovu

Služby pro motoristy

 • parkoviště

Kongresové a školící služby

 • konferenční a společenská místnost
 • přednáškový sál
 • společenská místnost s tv

Recepce

Recepce je standardně otevřena mezi 8 a 17 hodinou, pro větší skupiny dle dohody.

Popis okolí

Hotel Luna je situován na břehu rybníka a obklopen lesy, které přímo vybízí k procházkám, výletům, ale i k různým jiným sportovním vyžitím či teambuildingovým akcím. 

Výlety mohou být rozmanité a určtě nebudete zklamáni, ať už se vydáte pěšky na kopec Melechov, k pozůstatkům Melechovské tvrze ze 14. století, na přírodní rezervaci Stvořidla s kamenným až skalnatým korytem kolem řeky Sázavy či na Čihošť, kde se nachází geometrický střed ČR. Hosté se mohoiu i vydat za Foglarem do Sluneční zátoky, za Švejkem do Lipnice či za Hliníkem do Humpolce, prozkoumat krásy Ledče nad Sázavou, která se pyšní hradem ze 13. století, jedním z nejstarších židovských hřbitovů či synagogou. 

Za návštěvu určitě stojí i středověké pozdemí ve Světlé nad Sázavou, rozhledna "Bohdanka", zámek a park ve Zruči nad Sázavou. klášter Želiv či expozici ve Vodním domě nebo Včelím světě.   

Jak se k nám dostanete?

Konferenční hotel Luna má ideální polohu uprostřed ČR – mezi Prahou a Brnem (nedaleko dálnice D1) v krásném prostředí Vysočiny. Díky tomu je skvěle dostupný z celého území ČR. Cesta autem z Prahy trvá cca 1 hodinu, cesta z Brna 75 minut. Zastávka autobusu je vzdálena cca 200 m od hlavní budovy hotelu. 

Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Hotel stojí v obci Kouty na Vysočině.

Nadmořská výška ubytování: 550 m n.m.

Možnosti:

 • diskotéka: 1.0 km
 • houbaření

Lyžarské vleky:

 • Melechov: 0.6 km
 • Kadlečák: 7.1 km

Souřadnice ubytování pro navigaci:


Turistické cíle:

 • Křížná studánka u Horních Pasek. Na úbočí vrchu Šafranice ( 624 m n. m. ), nedaleko bývalé Zahrádky, leží poutní místo Křižná studánka, někdy také nazývaná Husitská. Hlubokými lesy tudy dříve procházel misionář…
 • Turistická známka č. 541 - Tvrz Melechov Zbytky středověké tvrze na úpatí stejnojmenné majestátní hory (709 m.n.m.) jihovýchodně od Ledče nad Sázavou.
 • Rozhledna Melechov.  Sedm kilometrů od Ledče nad Sázavou se tyčí dvouvrcholový vrch Melechov. Nejvyšší bod ledečska má výšku 715 m.n.m., na jeho nižším vrcholu /709 m.n.m./ stojí od poloviny 30. let 20. století…
 • Melechov - přírodní park Centrální část parku zaujímá masív Melechova s nejvyšší kótou 708 m, který vystupuje více než 150 m nad okolí víceméně rovinaté území. Průlomové údolí řeky Sázavy, známá Stvořidla, tvoří jeho severní hranici. Celková rozloha parku je 3239 ha a vyhlášen byl v roce 1995. Turistická mapa 1:50 000 č.44...
 • Přírodní park Melechov Přírodní park Melechov vyhlášený 1. června roku 1995 se rozkládá na okraji Českomoravské vrchoviny asi 6,5 km jihovýchodně od Ledče nad Sázavou. PP Melechov má dnes rozlohu 3239 hektarů a jeho…

Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Kolbenova 882/5A, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 7, 460 01 Liberec, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních.

1.3. Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle objednávky zprostředkované Provozovatelem.

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Portálem Hotely.cz, Zákazníkem a Ubytovacím zařízením při realizaci zprostředkování rezervace ubytování, nabízeném Ubytovacím zařízením na internetových stránkách Portálu Hotely.cz.

2.2. Smluvní vztah mezi Portálem Hotely.cz a Zákazníkem se vedle těchto VOP řídí Obchodními podmínkami každého jednotlivého Ubytovacího zařízení (dále jen "OP"), jenž jsou uvedeny v patičce rezervačního formuláře každého konkrétního Ubytovacího zařízení. Tyto VOP se použijí vždy, pokud OP neobsahují úpravu jinou.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním formuláře. Portál Hotely.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Portál Hotely.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v objednávce. Portál Hotely.cz před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u skupinových rezervací nebo pobytových balíčků je Ubytovacím zařízením nebo Portálem Hotely.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

4.4. Zprostředkování komunikace

Ubytovací zařízení tímto souhlasí se zprostředkováním komunikace Portálem Hotely.cz (včetně jakéhokoli zpracování, ukládání, příjmu, přístupu k, nahlížení do a monitoringu komunikace Portálem Hotely.cz) a prohlašuje, že důkladně informuje své zaměstnance, zástupce a dalších osoby (a v souladu s platnými zákony od nich k tomu má souhlas) o využívání služby Zprostředkování komunikace, která je mu poskytována nebo je poskytována jeho jménem. Ubytovací zařízení souhlasí s tím, že nebude používat službu zprostředkování komunikace k odeslání nevyžádaných obchodních sdělení. Ubytovací zařízení plně odškodní Portál Hotely.cz za jakékoli nároky třetích stran nebo pokuty, vyplývající z nezákonného nebo neoprávněného používání služby zprostředkování komunikace pro vlastní účely Ubytovacího zařízení.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1 Storno podmínky určuje Ubytovací zařízení v OP. V případě, že Ubytovací zařízení nemá definované vlastní storno podmínky, je u garance platební kartou při nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Portálu Hotel.cz o zrušení rezervace) 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není u garance platební kartou uplatněn žádný storno poplatek.

Zákazník je povinen informovat Portál Hotely.cz o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení.

Reklamace služeb Portálu Hotely.cz je možná písemně elektronicky na emailové adrese info@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese HOTEL.CZ a.s., Řeznická 7, 460 01 Liberec.

6. Osobní údaje

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Portál Hotely.cz je oprávněn v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které mu pro účely zprostředkování objednávky poskytl (dále jen "Osobní údaje"). Portál Hotely.cz je správcem všech Osobních údaj, které zpracovává. Osobní údaje nebudou postoupeny žádné třetí straně kromě Ubytovacího zařízení a společností majetkově spjatých s Portálem Hotely.cz. Ubytovací zařízení se stává správcem osobních údajů poté, co je přímo nebo nepřímo obdrží prostřednictvím technického zpracovatele. Zpracování Osobních údajů pro Portál Hotely.cz provádí zpracovatelé, kteří jsou vázáni zpracovatelskou smlouvou. Každá ze stran je povinna poskytnout odpovídající ochranu Osobních údajů, aby bylo zabráněno jejich ztrátě, neoprávněnému přístupu, použití, vymazání a zveřejnění, a podle platných zákonů zpracovávat Osobní údaje způsobem, který zajišťuje odpovídající zachování důvěrnosti a bezpečnost Osobních údajů. Údaje získávané dle zákona budou zpracovávány po dobu uloženou zákonem, ostatní údaje maximálně po dobu 5 let od poslední objednávky Zákazníka. Osobní údaje jsou zpracovávány za účelem správného poskytnutí objednané služby a za účelem přesnějšího nabízení vhodných doplňujících služeb. Nesouhlas se zpracováním Osobních údajů může Zákazník vyjádřit na emailové adrese info@hotely.cz.

6.2. Prohlášení o souborech cookie

Portál Hotely.cz používá soubory cookie, které jsou popsány v samostatném dokumentu Zásady používání souboru cookie https://www.hotely.cz/page/view/cookie/.

6.3. Zasílání obchodních sdělení

Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním obchodních sdělení na svou emailovou adresu samotným odesláním objednávkového formuláře na stránkách Portálu Hotely.cz. Tento souhlas má Zákazník možnost kdykoliv zrušit na stránce https://www.hotely.cz/mailq/logout/"email Zákazníka" a v každém jednotlivém obchodním sdělení.

6.4. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník souhlasí s tím, že všechny telefonní hovory jsou nahrávány z důvodu zkvalitňování služeb a pro zaznamenání souhlasu Zákazníka s VOP, OP a potvrzením objednávky. Svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří Zákazník tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Portálu Hotely.cz.

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto VOP nabývají platnosti a účinnosti dnem 25.5. 2018.

Platné znění těchto VOP je k dispozici v sídle provozovatele i majitele Portálu Hotely.cz a je zveřejněno na webových stránkách www.hotely.cz.

Konferenční hotel LUNA 0 Konferenční hotel LUNA 1 Konferenční hotel LUNA 2 Konferenční hotel LUNA 3 Konferenční hotel LUNA 4 Konferenční hotel LUNA 5 Konferenční hotel LUNA 6 Konferenční hotel LUNA 7 Konferenční hotel LUNA 8 Konferenční hotel LUNA 9 Konferenční hotel LUNA 10 Konferenční hotel LUNA 11 Konferenční hotel LUNA 12 Konferenční hotel LUNA 13 Konferenční hotel LUNA 14 Konferenční hotel LUNA 15 Konferenční hotel LUNA 16 Konferenční hotel LUNA 17 Konferenční hotel LUNA 18 Konferenční hotel LUNA 19 Konferenční hotel LUNA 20 Konferenční hotel LUNA 21 Konferenční hotel LUNA 22
TOPlist