Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme

Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz

* * *
Rohlenka 24, Jiříkovice
Zobrazit na mapě
70%
přístup personálu Všechna hodnocení 6red background circle

Kvalitu ubytování za příznivé ceny vám zajistí Motorest a motel Rohlenka Austerlitz. Motorest Rohlenka je situován na dálnici D1 na místě původního zájezdního hostince v Brně. Motel vás ubytuje v pohodlných pokojích s vlastním sociálním zázemím. Součástí Motorestu a motelu Rohlenka v Brně je také stylová pizzerie, bar a samoobslužná restaurace.

 • typ

  Nebylo to špatné ale mohlo to být lepší... Ano. bylo to dobré na přespání stačí....

  Adam K.
 • typ

  Pobyt byl volen pouze na přespání na cestě, z tohoto hlediska vše naprosto v pořádku, výhodou parkování na dvoře objektu, Pokoj včetně příslušenství standardní, čistý....

  Karel M.
 • typ

  Ubytováni uspokojivé...spousta parkovaciho mista. Možnost stravování 00-24...

  Vladimír Š.
Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový
1 300 Kč
790 Kč
Třílůžkový pokoj
Třílůžkový
1 600 Kč
1 300 Kč
790 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
Čtyřlůžkový
1 900 Kč
1 600 Kč
1 300 Kč
790 Kč
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Popis pokojů

Jednoduché vkusné pokoje se sprchou a WC, WIFI zdarma.

Platební karty

 • VISAVISA
 • EuroCard/MasterCardEuroCard/MasterCard
 • Diners ClubDiners Club
 • American ExpressAmerican Express
 • MaestroMaestro
 • Visa ElectronVisa Electron
 • SphereSphere

Služby hotelu

 • nekuřácký hotel
 • recepce
 • nastěhovaní na pokoj od : 14:00
 • uvolnění pokoje do : 10:00
 • pokojová služba
 • tv
 • zahrada

Gastronomické služby

 • snack bar
 • kavárna
 • venkovní terasa
 • bar
 • lobby bar
 • restaurace

Doplňkové služby

 • domácí mazlíčci - 100 Kč

Sportovní možnosti

 • hřiště pro děti 50 m
 • golf 5.0 km

Služby pro motoristy

 • parkoviště

Recepce

Otevřeno NON-STOP

Popis okolí

Historické území Bitvy 3.císařů (Bitva u Slavkova).

Jak se k nám dostanete?

Motel a motorest najdete na 207 km dálnice D1 Brno - Olomouc, 7 km od Brna. Z dálnice sjíždíte exitem na 207 km z obou směrů.

Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Motorest a motel leží na kraji obce Tvarožná vedle benzínové stanice.
Dálnice D1 exit 207 km - Jiříkovice 24, 66405 Tvarožná, Brno

Nadmořská výška ubytování: 255 m n.m.

Možnosti:

 • houbaření
 • informační služba: 1.0 km
 • letiště: 5.0 km

Souřadnice ubytování pro navigaci:

 • 49°11'2.503"
 • 16°45'40.038"

Turistické cíle:

 • Granátník na Rohlence Od roku 1988 zdobí parkoviště u motorestu Rohlenka litinová socha rakouského granátníka v nadživotní velikosti. V roce 1890 byly tři tyto sochy odlity ve strašnických hutích podle zachovalého modelu…
 • Turistická známka č. 1631 - Santon - Bitva tří císařů Santon je vrch, ale ne ledajaký. V památné Bitvě u Slavkova (1805) se vychází ze strategické trojice kót: stanoviště na kopci Žuráni,velitelského místa na Práteckém kopci a pevného obranného bodu na…
 • Kaplička Santon Původní dřevená kaple byly postavena v roce 1700 a v roce 1805 pobořena francouzskými vojáky.Poutní Kaple Panny Marie Sněžné byla postavena v roce 1832 a v letech 1928 a 1999 byla opravena.Kaple…
 • Santon - přírodní památka Výrazný kopec zvedající se jihozápadně od obce Tvarožná. Je složen z račických a lulečských slepenců líšeňského souvrství a je významnou lokalitou teplomiílné vegetace. Nejcennější částí je vrcholová…
 • Santon Santon ( 296 m.n.m.) se zvedá v předhůří Drahanské vrchoviny, na historickém území Slavkovské bitvy, východním směrem od Brna a severně nad motorestem Rohlenka, u dálnice D1. V průběhu bitvy u…

Celkové hodnocení Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz od ubytovaných zákazníků

Ubytování
70%
Stravování
72%
Přístup personálu
77%
Okolí
63%
Služby
72%
Celková spokojenost
70%
70%

Fotografie od ubytovaných klientů

Fotky recenze

Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz hodnotilo 6 zákazníků, 100% tento hotel doporučuje.

typ

Klient Adam K.

22.5.2019

Celkové hodnocení
48%

Nebylo to špatné ale mohlo to být lepší... Ano. bylo to dobré na přespání stačí.

typ

Klient Karel M.

17.4.2018

Celkové hodnocení
67%

Pobyt byl volen pouze na přespání na cestě, z tohoto hlediska vše naprosto v pořádku, výhodou parkování na dvoře objektu, Pokoj včetně příslušenství standardní, čistý.

typ

Klient Vladimír Š.

23.10.2015

Celkové hodnocení
80%

Ubytováni uspokojivé...spousta parkovaciho mista. Možnost stravování 00-24

typ

Klient V.

22.7.2015

Celkové hodnocení
76%

Jsem velice spokojený s ubytováním,dostupností,službami i kuchyní fungující 24h denně.Ubytování zde využívám už dlouhé roky.Jediné co mi chybí,je bonusový program pro věrné zákazníky.Navrhuji se spojit třeba se sítí regionálních obchodníků Singulis,kteří si vzájemně pomáhají a posílají si zákazníky.:-)

Reakce hotelu:

Děkujeme za hodnocení, Vaším návrhem se budeme vážně zabývat. Vedení motorestu Rohlenka

typ

Klient Jitka K.

26.7.2019

Celkové hodnocení
76%

typ

Klient Miroslav Z.

7.4.2017

Celkové hodnocení
76%

Byli jste v tomto hotelu ubytováni s Hotely.cz? Nepřišel Vám odkaz pro hodnocení? Chcete získat slevový kupón až na 400 Kč? Napište nám na email info@hotely.cz a připojte číslo Vaší objednávky a jméno. Po ověření Vám zašleme odkaz na nový formulář hodnocení.

Fotografie turistických oblastí od klientů

Fotky recenze

Granátník na Rohlence

Turistická známka č. 1631 - Santon - Bitva tří císařů

Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Kolbenova 882/5A, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 7, 460 01 Liberec, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních.

1.3. Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle objednávky zprostředkované Provozovatelem.

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Portálem Hotely.cz, Zákazníkem a Ubytovacím zařízením při realizaci zprostředkování rezervace ubytování, nabízeném Ubytovacím zařízením na internetových stránkách Portálu Hotely.cz.

2.2. Smluvní vztah mezi Portálem Hotely.cz a Zákazníkem se vedle těchto VOP řídí Obchodními podmínkami každého jednotlivého Ubytovacího zařízení (dále jen "OP"), jenž jsou uvedeny v patičce rezervačního formuláře každého konkrétního Ubytovacího zařízení. Tyto VOP se použijí vždy, pokud OP neobsahují úpravu jinou.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním formuláře. Portál Hotely.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Portál Hotely.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v objednávce. Portál Hotely.cz před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u skupinových rezervací nebo pobytových balíčků je Ubytovacím zařízením nebo Portálem Hotely.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

4.4. Zprostředkování komunikace

Ubytovací zařízení tímto souhlasí se zprostředkováním komunikace Portálem Hotely.cz (včetně jakéhokoli zpracování, ukládání, příjmu, přístupu k, nahlížení do a monitoringu komunikace Portálem Hotely.cz) a prohlašuje, že důkladně informuje své zaměstnance, zástupce a dalších osoby (a v souladu s platnými zákony od nich k tomu má souhlas) o využívání služby Zprostředkování komunikace, která je mu poskytována nebo je poskytována jeho jménem. Ubytovací zařízení souhlasí s tím, že nebude používat službu zprostředkování komunikace k odeslání nevyžádaných obchodních sdělení. Ubytovací zařízení plně odškodní Portál Hotely.cz za jakékoli nároky třetích stran nebo pokuty, vyplývající z nezákonného nebo neoprávněného používání služby zprostředkování komunikace pro vlastní účely Ubytovacího zařízení.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1 Storno podmínky určuje Ubytovací zařízení v OP. V případě, že Ubytovací zařízení nemá definované vlastní storno podmínky, je u garance platební kartou při nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Portálu Hotel.cz o zrušení rezervace) 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není u garance platební kartou uplatněn žádný storno poplatek.

Zákazník je povinen informovat Portál Hotely.cz o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení.

Reklamace služeb Portálu Hotely.cz je možná písemně elektronicky na emailové adrese info@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese HOTEL.CZ a.s., Řeznická 7, 460 01 Liberec.

6. Osobní údaje

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Portál Hotely.cz je oprávněn v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které mu pro účely zprostředkování objednávky poskytl (dále jen "Osobní údaje"). Portál Hotely.cz je správcem všech Osobních údaj, které zpracovává. Osobní údaje nebudou postoupeny žádné třetí straně kromě Ubytovacího zařízení a společností majetkově spjatých s Portálem Hotely.cz. Ubytovací zařízení se stává správcem osobních údajů poté, co je přímo nebo nepřímo obdrží prostřednictvím technického zpracovatele. Zpracování Osobních údajů pro Portál Hotely.cz provádí zpracovatelé, kteří jsou vázáni zpracovatelskou smlouvou. Každá ze stran je povinna poskytnout odpovídající ochranu Osobních údajů, aby bylo zabráněno jejich ztrátě, neoprávněnému přístupu, použití, vymazání a zveřejnění, a podle platných zákonů zpracovávat Osobní údaje způsobem, který zajišťuje odpovídající zachování důvěrnosti a bezpečnost Osobních údajů. Údaje získávané dle zákona budou zpracovávány po dobu uloženou zákonem, ostatní údaje maximálně po dobu 5 let od poslední objednávky Zákazníka. Osobní údaje jsou zpracovávány za účelem správného poskytnutí objednané služby a za účelem přesnějšího nabízení vhodných doplňujících služeb. Nesouhlas se zpracováním Osobních údajů může Zákazník vyjádřit na emailové adrese info@hotely.cz.

6.2. Prohlášení o souborech cookie

Portál Hotely.cz používá soubory cookie, které jsou popsány v samostatném dokumentu Zásady používání souboru cookie https://www.hotely.cz/page/view/cookie/.

6.3. Zasílání obchodních sdělení

Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním obchodních sdělení na svou emailovou adresu samotným odesláním objednávkového formuláře na stránkách Portálu Hotely.cz. Tento souhlas má Zákazník možnost kdykoliv zrušit na stránce https://www.hotely.cz/mailq/logout/"email Zákazníka" a v každém jednotlivém obchodním sdělení.

6.4. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník souhlasí s tím, že všechny telefonní hovory jsou nahrávány z důvodu zkvalitňování služeb a pro zaznamenání souhlasu Zákazníka s VOP, OP a potvrzením objednávky. Svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří Zákazník tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Portálu Hotely.cz.

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto VOP nabývají platnosti a účinnosti dnem 25.5. 2018.

Platné znění těchto VOP je k dispozici v sídle provozovatele i majitele Portálu Hotely.cz a je zveřejněno na webových stránkách www.hotely.cz.

Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz 0 Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz 1 Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz 2 Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz 3 Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz 4 Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz 5 Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz 6 Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz 7 Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz 8 Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz 9 Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz 10 Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz 11 Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz 12 Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz 13 Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz 14 Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz 15 Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz 16 Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz 17 Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz 18 Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz 19 Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz 20 Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz 21
TOPlist