Největší výběr ubytování v ČR Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Hotel Stará Pošta
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Hotel Stará Pošta
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Hotel Stará Pošta
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Hotel Stará Pošta
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Hotel Stará Pošta
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Hotel Stará Pošta
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Hotel Stará Pošta
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Hotel Stará Pošta
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Hotel Stará Pošta
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Hotel Stará Pošta
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Hotel Stará Pošta
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Hotel Stará Pošta
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Hotel Stará Pošta
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Hotel Stará Pošta

Hotel Stará Pošta

* * *
Filipovice 27, Bělá pod Pradědem
Zobrazit na mapě

Příjemné a klidné ubytování v Bělé pod Pradědem, v horském středisku Filipovice, zajistí Hotel Stará pošta. Nádherná příroda okolních Jeseníků, ve které se Hotel Stará pošta nachází, nabízí ideální podmínky pro trávení klidné i aktivní dovolené. Přijeďte se sami přesvědčit a navštivte Jeseníky a Hotel Stará pošta v Bělé pod Pradědem.

Termín příjezdu
Termín odjezdu
Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Nestačí vám pokoje? Zadejte si skupinovou rezervaci.
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do uvedeného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Dvoulůžkový pokoj
dvoulůžkový pokoj
1 400 Kč
Dvoulůžkový pokoj
dvoulůžkový se společným sociálním zařízením
1 000 Kč
Třílůžkový pokoj
třílůžkový pokoj
2 100 Kč
Třílůžkový pokoj
třílůžkový se společným sociálním zařízením
1 500 Kč
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Platební karty

Hotel akceptuje platbu pouze v hotovosti.

 • VISAVISA
 • EuroCard/MasterCardEuroCard/MasterCard
 • MaestroMaestro
 • Visa ElectronVisa Electron

Služby hotelu

Recepce poskytuje informace o okolí a možnostech sportovního a kulturního vyžití.

jazyková vybavenost personálu:  němčina

 • nastěhovaní na pokoj od : 14:00
 • uvolnění pokoje do : 10:00

Gastronomické služby

Hotelová restaurace nabízí vynikající českou i mezinárodní kuchyni.

 • restaurace

Doplňkové služby

V hotelu je k dispozici plně vybavený dětský koutek.

 • domácí mazlíčci - 100 Kč

Sportovní možnosti

V hotelu je možné vypůjčit si kola a tenisové rakety. Hostům je k dispozici wellness program, venkovní víceúčelové hřiště, hřiště pro děti, stolní tenis, úschovna lyží a kol.

 • solárium
 • tělocvična
 • hřiště pro děti
 • sauna
 • vnitřní bazén

Služby pro motoristy

V hotelu je k dispozici parkoviště.

 • parkoviště

Kongresové a školící služby

Hotel je ideální k pořádání firemních akcí a seminářů, to vše pro skupiny 20 - 250 osob.

Dvoulůžkový pokoj dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj dvoulůžkový se společným sociálním zařízením
Třílůžkový pokoj třílůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj třílůžkový se společným sociálním zařízením
od 20.6.2018
do 24.6.2018
od 25.6.2018
do 2.9.2018
od 3.9.2018
do 7.10.2018
od 8.10.2018
do 17.12.2018
1 400 Kč 1 600 Kč 1 400 Kč 1 200 Kč
1 000 Kč 1 300 Kč 1 000 Kč 900 Kč
2 100 Kč 2 400 Kč 2 100 Kč 1 800 Kč
1 500 Kč 1 950 Kč 1 500 Kč 1 350 Kč

Hotel Stará Pošta se nachází v samém srdci Jeseníků, horském středisku Filipovice. Náš hotel je obklopen krásnou zahradou s výhledem na okolní hory.

Nadmořská výška: 679 m n.m.

 • 50°9'35.476"
 • 17°10'4.224"

Zaslat poptávku

Turistické cíle:

 • SKIPARK Filipovice – Jeseníky SKIPARK Filipovice je díky variabilitě terénu se dvěma lanovými vleky a třemi sjezdovkami střední obtížnosti odélkách 300, 600 a 750metrů stále více vyhledávaný.Vletošním roce jsme navíc rozšířili…
 • turistické rozcestí Filipovice Turistický rozcestník, který se nachází u zastávky autobusu u Penzionu Stará Pošta ve Filipovicích, ukazuje turistům cestu do dvou směrů. Po značce modré ve směru Filipovice - Pod Točníkem, Keprnický…
 • Filipovice Rekreační horská osada, založená v roce 1777, leží nedaleko Horního Domašova. V blízkosti se rozprostírají chráněné rašelinné Louky tzv. Filipovické. K dispozici několik ubytovacích zařízení a menší…
 • Keprnický potok Rozcestí zelené a modré turistické značky mezi toky Keprnického a Rudohorského potoka nedaleko Dolního Domašova. Modrá vede kolem Šeráku do Horní Lipové nebo do rekreační osady Filipovice. Zelená…
 • turistické rozcestí - Keprnický potok Turistický rozcestník, který se nachází u Keprnického potoku ukazuje turistům cestu do dvou směrů. Po značce modré ve směru Filipovice, Pod Točníkem - chata Výrovka, Bystrý potok, rozc. Pod Keprníkem…

Celkové hodnocení Hotel Stará Pošta od ubytovaných zákazníků

Ubytování
73%
Stravování
83%
Přístup personálu
83%
Okolí
90%
Služby
72%
Celková spokojenost
80%
80%

Fotografie od ubytovaných klientů

Hotel Stará Pošta hodnotilo 6 zákazníků, 67% tento hotel doporučuje.

typ

Klientka R.

14.9.2011

Celkové hodnocení
72%

Dobrý den, ubytování v uvedeném hotelu bylo na průměrné úrovni. Ne příliš dobře hodnotím vybavení pokoje a miniaturní koupelnu s toaletou. Přístup personálu byl velmi dobrý, bylo by potřeba realizovat vizuální opravy bazénu a více dbát na čistotu obecně.

typ

Klient Jiří K.

11.8.2011

Celkové hodnocení
68%

Pobyt jako celek proběhl bez větších komplikací. Nicméně přesto hodnotím vaše ubytovací služby na Hotelu Stará pošta poměrně negativně, vzhledem k tomu, že v cenové relaci 650kč/os/den se dá ubytovat v Jeseníkách téměř v jakémkoliv hotelu a klient dostane vyšší kvalitu - lepší přístup ze strany recepční, lepším úklidem pokoje (ručníky nebyly vyměněny, podlaha v koupelně zůstala nevytřená, vysavač zřejmě taky odpočíval), větším výběrem u snídaně. Nemluvě o celkově opotřebeném vzhledu pokoje. A to si netroufám srovnávat služby českých hotelů celkově se službami v Rakousku. Dá se tedy říci, že bych váš hotel již bohužel znovu nenavštívil ani nedoporučil.

typ

Klientka Libuše K.

21.2.2011

Celkové hodnocení
68%

Mám připomínku ke stravování. Na internetových stránkách je uvedeno u večeře možnost výběru ze dvou menu, ve skutečnosti je jen jedno tříchodové menu i když vždy velmi chutné. Snídaně, na kterou má návštěvník možnost se dostavit do 9,30 hod je již v 8,45 pouze dojídání zbytků.

typ

Klient Matúš Z.

2.10.2014

Celkové hodnocení
100%

typ

Klientka K.

14.9.2012

Celkové hodnocení
84%

typ

Klient Petr Š.

7.9.2009

Celkové hodnocení
95%

Zaslat poptávku

Byli jste v tomto hotelu ubytováni s Hotely.cz? Nepřišel Vám odkaz pro hodnocení? Chcete získat slevový kupón až na 400 Kč? Napište nám na email info@hotely.cz a připojte číslo Vaší objednávky a jméno. Po ověření Vám zašleme odkaz na nový formulář hodnocení.

Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1. Majitelem portálu HOTELY.cz je společnost Avarenta, a.s. se sídlem Škroupova 631, 500 02 Hradec Králové, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Lihovarská 194/205, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 1332/7, 460 01 Liberec

1.3.Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle Objednávky uzavřené mezi Provozovatelem portálu HOTELY.cz a Zákazníkem.

1.4. Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Provozovatelem portálu HOTELY.cz, Majitelem portálu HOTELY.cz a Zákazníkem.

2.2. Tyto Všeobecné obchodní podmínky se použijí vždy, pokud Smlouva nebo jiné písemné ujednání mezi Smluvními stranami neobsahuje úpravu jinou. Jednotlivá ustanovení těchto VOP lze změnit nebo vyloučit ve Smlouvě.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním poptávkového formuláře. Provozovatel portálu HOTELY.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Provozovatelem (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Provozovatel portálu HOTELY.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v poptávce. Poskytovatel před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Poskytovatelem (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u pobytových balíčků a skupinových rezervací je Ubytovacím zařízením nebo provozovatelem portálu HOTELY.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1. Storno podmínky si upravuje Ubytovací zařízení, u garance kreditní kartou je v případě nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Poskytovatele o zrušení rezervace) 24 hodin před příjezdem hosta, není u garance kreditní kartou uplatněn žádný stornopoplatek.

5.2. Zákazník je povinen informovat Poskytovatele o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

5.3. Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení

5.4. Reklamace služeb Poskytovatele je možná písemně elektronicky na emailové adrese rezervace@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese Provozovatele

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Provozovatel i Majitel portálu HOTELY.cz jsou oprávněni v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména se Zákonem č. 101/2000 o ochraně osobních údajů zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které jim pro účely zpracování objednávky poskytl. Zasláním poptávkového formuláře dle bodu 4.1. Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním Obchodních sdělení Majitele portálu Hotely.cz na svou emailovou adresu. Tento souhlas je možné kdykoliv odvolat.

6.2. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník je před zahájením telefonického hovoru na linku +844 468 359 informován pracovníkem Provozovatele portálu HOTELY.cz, že všechny hovory jsou nahrávány. Zákazník souhlasí s nahráváním hovorů z důvodu zkvalitnění služeb a zaznamenání vyjádření jeho souhlasu s podmínkami a potvrzením Objednávky s tím, že tento svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Provozovatele Portálu HOTELY.cz

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky nabývají platnosti a účinnosti dnem 1.2.2015. Smluvní vztahy vzniklé před nabytím účinnosti těchto Všeobecných obchodních podmínek zůstávají v platnosti a řídí se obchodními podmínkami platnými v době jejich vzniku.

7.2. Platné znění těchto Všeobecných obchodních podmínek je k dispozici v sídle Provozovatele portálu HOTELY.cz a je zveřejněno na webových stránkách provozovatele www.hotely.cz.

Hotel Stará Pošta 0 Hotel Stará Pošta 1 Hotel Stará Pošta 2 Hotel Stará Pošta 3 Hotel Stará Pošta 4 Hotel Stará Pošta 5 Hotel Stará Pošta 6 Hotel Stará Pošta 7 Hotel Stará Pošta 8 Hotel Stará Pošta 9 Hotel Stará Pošta 10 Hotel Stará Pošta 11 Hotel Stará Pošta 12 Hotel Stará Pošta 13

Zaslat poptávku
TOPlist