×

Apartmány Maksičky 36 Korouhev

 • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
 • Bez stravy
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Nejvýhodnější nabídka

Nejlepší směrodatná cena během následujících 90 dní:
400  / os. / noc, bez stravy, 4. - 5. zář
Vybrat datum
Garance nejlepší ceny
 • Zámek Jimramov 4.3 km
 • Koupaliště Polička 4.5 km
 • Zaručujeme potvrzení rezervace do 1 pracovního dne
 • Bezplatné parkování
 • Zdarma WIFI
 • Užívané jazyky: Česky

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Pro všechny turisty, kteří hledají ubytování ve městě Korouhev, Apartmány Maksičky 36 Korouhev nabízí komfortně zařízené pokoje. Můžete zaparkovat své vozidlo zdarma u objektu na parkovišti. Vybavení pokojů a bližší informace o nabídce služeb (včetně služeb za příplatek) v Apartmány Maksičky 36 Korouhev najdete ve formuláři níže v podrobnostech zvoleného pokoje.

Umístění a okolí Vzdálenost od ubytování: Koupaliště Polička 4.5 km , Webkamera - Polička 5 km, Webkamera - Polička 5 kmRodná světnička Bohuslava Martinů ve věži kostela sv. Jakuba v Poličce 5 km, Webkamera - Polička 5 kmRodná světnička Bohuslava Martinů ve věži kostela sv. Jakuba v Poličce 5 kmZámek Jimramov 4.3 km, Webkamera - Polička 5 kmRodná světnička Bohuslava Martinů ve věži kostela sv. Jakuba v Poličce 5 kmZámek Jimramov 4.3 kmZpívající lípa 4.6 km, Webkamera - Polička 5 kmRodná světnička Bohuslava Martinů ve věži kostela sv. Jakuba v Poličce 5 kmZámek Jimramov 4.3 kmZpívající lípa 4.6 kmCentrum Bohuslava Martinů 5 km, Webkamera - Polička 5 kmRodná světnička Bohuslava Martinů ve věži kostela sv. Jakuba v Poličce 5 kmZámek Jimramov 4.3 kmZpívající lípa 4.6 kmCentrum Bohuslava Martinů 5 kmCentrum Bohuslava Martinů - Městské muzeum a galerie Polička 5 km, Webkamera - Polička 5 kmRodná světnička Bohuslava Martinů ve věži kostela sv. Jakuba v Poličce 5 kmZámek Jimramov 4.3 kmZpívající lípa 4.6 kmCentrum Bohuslava Martinů 5 kmCentrum Bohuslava Martinů - Městské muzeum a galerie Polička 5 kmProsička (přírodní památka) 4.5 km.

Stravování Stravování není zahrnuto v ceně ubytování.

Platba Platbu za pobyt můžete uhradit následujícími způsoby: hotovost, bankovní převod. Při rezervaci ubytování v Apartmány Maksičky 36 Korouhev je třeba zaplatit zálohu ve výši 100.

Příjezd, otevírací doba Na pobyt lze nastoupit po: 14:00, pobyt končí v poslední den ubytování o: 10:00. Zaměstnanci s Vámi umí komunikovat v jazyce: Česky.

Lačnov 36, 57201, Korouhev (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

 • Bez stravy
Pětilůžkový apartmán č.1 Pětilůžkový apartmán č.1
může se zde ubytovat maximálně 5 osob
Zobrazit volné termíny a ceny
Pětilůžkový apartmán č.2 Pětilůžkový apartmán č.2
může se zde ubytovat maximálně 5 osob
Zobrazit volné termíny a ceny
Parkování, doprava
 • Bezplatné parkování

Volný čas
 • Odpočinek: Golfové hřiště (ve vzdálenosti 36000 m), Minigolf (ve vzdálenosti 6700 m), Squash (ve vzdálenosti 23000 m), Fitness (ve vzdálenosti 7100 m), Turistické možnosti (na blízku)

  Střelnice na blízku, Cyklotrasy v okolí, Divadlo na blízku, Kino na blízku, Bazén vnitřní na blízku

Další informace a okolí
 • Nekuřácké prostředí, Informační služba, Konferenční místnost, Terasa, Vícejazyčný personál, Tenisový kurt venkovní na blízku, Autobusová zastávka na blízku, Dětské hřiště na blízku, Houbaření, Park, Vlaková zastávka na blízku, Pivnice na blízku, Kadeřnictví/salón krásy na blízku

  Zahrada

Stravování
 • Možnost vaření venku: Možnost grilování

  Stravovací možnosti: Nejbližší restaurace - nevlastní (ve vzdálenosti 1800 m)

Čas příjezdu
od 14:00 hod.
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Užívané jazyky
Česky
Akceptované měny
CZK (Kč) , EUR (€)
Rezervační podmínky ubytování
Doplňující obchodní podmínky 1. Ceny a služby Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu. 2. Zrušení pobytu zákazníkem Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu jiri.muzik7@seznam.cz. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky. Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku. 3. Platnost Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).