Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Pension Inge
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Pension Inge
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Pension Inge
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Pension Inge
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Pension Inge
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Pension Inge
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Pension Inge
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Pension Inge
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Pension Inge
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Pension Inge
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Pension Inge
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Pension Inge
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Pension Inge

Pension Inge

* * *
Míru 379, Vyšší Brod
Zobrazit na mapě

Pension & Restaurant Inge sídlí v poklidné části Vyššího Brodu, kde leží v rozsáhlé zahradě přímo u řeky Vltavy s úžasným výhledem na vyšebrodský klášter. Pension poskytuje komfortní ubytování v kompletně zařízených pokojích s vlastním sociálním zázemím a je vhodný pro rybáře, cyklisty či vodáky. Vedle ubytování Pension & Restaurant Inge nabízí grilování, odpočinek a bohaté kulturní vyžití.

 • typ

  S ubytováním v Penzionu Inge 2 jsme byli nadmíru spokojeni. Velmi nás potěšila možnost použití kuchyňky, prostory přilehlé zahrady a hlavně klidné, ničím nerušené prostředí. Trochu horší jednu noc jsme strávili v Penzionu Inge 1, ...

  Jiří Z.
 • typ

  Ubytování v penzionu pěkné, 4 lůžkový pokoj prostorný, koupelna s WC čisté.Wifi a televize na pokoji.Jídlo v restauraci dobré, dle nás poměrně drahé (např.vepřový řízek s přílohou za 204,- Kč)...

  Libuše Z.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Nestačí vám pokoje? Zadejte si skupinovou rezervaci.
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do uvedeného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
1 200 Kč
750 Kč
Třílůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
1 650 Kč
1 200 Kč
750 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
Čtyřlůžkový
2 080 Kč
1 650 Kč
1 200 Kč
750 Kč
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Platební karty

 • v tomto hotelu nelze platit platební kartou

Služby hotelu

 • zahrada

Gastronomické služby

V budově Pension Inge 1 se nachází restaurace, kde se podávají snídaně a teplá jídla po celý den.

Pension Inge 2 je umístěn ve velké zahradě přímo u řeky Vltavy s výhledem na vyšebrodský klášter. Tuto zahradu je možno využívat pro odpočinek nebo ke grilování.
V přízemí je k dispozici společenská místnost a kuchyňka pro přípravu snídaní (vč. základního vybavení: příbory, hrnky, talíře apod.)

 • restaurace

Doplňkové služby

 • domácí mazlíčci - 100 Kč

Sportovní možnosti

Pension je vhodný pro vodáky, rybáře nebo cyklisty.
K odpočinku u vody je dobré zajet na Lipenskou přehradu do Přední Výtoně. V případě nepříznivého počasí a v zimě můžete navštívit krytý bazén v Lipně nad Vltavou

Služby pro motoristy

Parkování osobních aut je možné přímo u pensionu.

 • parkoviště

Kongresové a školící služby

Pro firemní akce je k dispozici malý salonek.

Dvoulůžkový pokoj Dvoulůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj Třílůžkový pokoj
Čtyřlůžkový pokoj Čtyřlůžkový
od 23.7.2018
do 15.9.2018
od 16.9.2018
do 31.10.2018
od 1.11.2018
do 24.12.2018
od 25.12.2018
do 31.12.2018
od 1.1.2019
do 5.7.2019
1 200 Kč 1 100 Kč 1 000 Kč 1 100 Kč ceny na vyžádání
1 650 Kč 1 500 Kč 1 350 Kč 1 500 Kč ceny na vyžádání
2 080 Kč 1 880 Kč 1 680 Kč 1 880 Kč ceny na vyžádání

Pension Inge se nachází v klidné části města Vyšší Brod (v oblasti Lipensko, nedaleko obce Lipno nad Vltavou), nedaleko cisterciáckého kláštera.

Nadmořská výška: 560 m n.m.

 • 48°37'21.248"
 • 14°18'24.537"

Zaslat poptávku

Turistické cíle:

 • Vyšší Brod - kostel Nanebevzetí Panny Marie Nádherný chrám Nanebevzetí Panny Marie je neodmyslitelnou součástí cisterciáckého kláštera ve Vyšším Brodě. Jeho základy byly položeny téměř současně se založením kláštera v polovině 13. století a…
 • Vyšší Brod - Kláštor, kostol a kaplnka Vyšebrodský cisterciacky kláštor, ktorý založil Vok z Rožmberka v druhej polovici 13. storočia je duchovným centrom a jednou z najvýznamnejších kultúrnych pamiatok južných Čiech. Rozkladá sa na…
 • Vyšší Brod - Poštovné muzeum Mestečko Vyšši Brod  s približne 2500 obyvateľmi v juhočeskom kraji leží približne 22 kilometrov južne od svojho okresného mesta Českého Krumlova na brehu Vltavy. Je najjužnejším položeným mestom v…
 • Turistická známka č. 113 - Vyšší Brod Jeden z největších gotických klášterů u nás, místo vzniku slavného malovaného oltáře "Mistra vyšebrodského".
 • Vyšší Brod – klášter Monasterium Cisterciense Altovadum, perla jihočeské gotiky Hned na úvod si můžeme prozradit, že mužský cisterciácký klášter ve Vyšším Brodě je bezesporu jednou z nejvýznamnějších kulturních památek jižních Čech a tudíž se jedná o místo vysoce navštíveníhodné…

Celkové hodnocení Pension Inge od ubytovaných zákazníků

Ubytování
73%
Stravování
80%
Přístup personálu
87%
Okolí
87%
Služby
87%
Celková spokojenost
82%
82%

Fotografie od ubytovaných klientů

Pension Inge hodnotili 3 zákazníci, 67% tento hotel doporučuje.

typ

Klient Jiří Z.

30.9.2014

Celkové hodnocení
96%

S ubytováním v Penzionu Inge 2 jsme byli nadmíru spokojeni. Velmi nás potěšila možnost použití kuchyňky, prostory přilehlé zahrady a hlavně klidné, ničím nerušené prostředí. Trochu horší jednu noc jsme strávili v Penzionu Inge 1, kde bylo dosti hluku z přilehlé restaurace.

typ

Klientka Libuše Z.

12.8.2014

Celkové hodnocení
60%

Ubytování v penzionu pěkné, 4 lůžkový pokoj prostorný, koupelna s WC čisté.Wifi a televize na pokoji.Jídlo v restauraci dobré, dle nás poměrně drahé (např.vepřový řízek s přílohou za 204,- Kč)

typ

Klient Františka M.

12.1.2018

Celkové hodnocení
92%

Zaslat poptávku

Byli jste v tomto hotelu ubytováni s Hotely.cz? Nepřišel Vám odkaz pro hodnocení? Chcete získat slevový kupón až na 400 Kč? Napište nám na email info@hotely.cz a připojte číslo Vaší objednávky a jméno. Po ověření Vám zašleme odkaz na nový formulář hodnocení.

Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1. Majitelem portálu HOTELY.cz je společnost Avarenta, a.s. se sídlem Škroupova 631, 500 02 Hradec Králové, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Lihovarská 194/205, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 1332/7, 460 01 Liberec

1.3.Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle Objednávky uzavřené mezi Provozovatelem portálu HOTELY.cz a Zákazníkem.

1.4. Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Provozovatelem portálu HOTELY.cz, Majitelem portálu HOTELY.cz a Zákazníkem.

2.2. Tyto Všeobecné obchodní podmínky se použijí vždy, pokud Smlouva nebo jiné písemné ujednání mezi Smluvními stranami neobsahuje úpravu jinou. Jednotlivá ustanovení těchto VOP lze změnit nebo vyloučit ve Smlouvě.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním poptávkového formuláře. Provozovatel portálu HOTELY.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Provozovatelem (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Provozovatel portálu HOTELY.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v poptávce. Poskytovatel před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Poskytovatelem (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u pobytových balíčků a skupinových rezervací je Ubytovacím zařízením nebo provozovatelem portálu HOTELY.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1. Storno podmínky si upravuje Ubytovací zařízení, u garance kreditní kartou je v případě nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Poskytovatele o zrušení rezervace) 24 hodin před příjezdem hosta, není u garance kreditní kartou uplatněn žádný stornopoplatek.

5.2. Zákazník je povinen informovat Poskytovatele o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

5.3. Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení

5.4. Reklamace služeb Poskytovatele je možná písemně elektronicky na emailové adrese rezervace@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese Provozovatele

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Provozovatel i Majitel portálu HOTELY.cz jsou oprávněni v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména se Zákonem č. 101/2000 o ochraně osobních údajů zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které jim pro účely zpracování objednávky poskytl. Zasláním poptávkového formuláře dle bodu 4.1. Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním Obchodních sdělení Majitele portálu Hotely.cz na svou emailovou adresu. Tento souhlas je možné kdykoliv odvolat.

6.2. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník je před zahájením telefonického hovoru na linku +844 468 359 informován pracovníkem Provozovatele portálu HOTELY.cz, že všechny hovory jsou nahrávány. Zákazník souhlasí s nahráváním hovorů z důvodu zkvalitnění služeb a zaznamenání vyjádření jeho souhlasu s podmínkami a potvrzením Objednávky s tím, že tento svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Provozovatele Portálu HOTELY.cz

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky nabývají platnosti a účinnosti dnem 1.2.2015. Smluvní vztahy vzniklé před nabytím účinnosti těchto Všeobecných obchodních podmínek zůstávají v platnosti a řídí se obchodními podmínkami platnými v době jejich vzniku.

7.2. Platné znění těchto Všeobecných obchodních podmínek je k dispozici v sídle Provozovatele portálu HOTELY.cz a je zveřejněno na webových stránkách provozovatele www.hotely.cz.

Pension Inge 0 Pension Inge 1 Pension Inge 2 Pension Inge 3 Pension Inge 4 Pension Inge 5 Pension Inge 6 Pension Inge 7 Pension Inge 8 Pension Inge 9 Pension Inge 10 Pension Inge 11 Pension Inge 12

Zaslat poptávku
TOPlist