Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin
 • Obrázek z fotogalerie hotelu HOTEL PIVOVARSKÁ BAŠTA
 • Obrázek z fotogalerie hotelu HOTEL PIVOVARSKÁ BAŠTA
 • Obrázek z fotogalerie hotelu HOTEL PIVOVARSKÁ BAŠTA
 • Obrázek z fotogalerie hotelu HOTEL PIVOVARSKÁ BAŠTA
 • Obrázek z fotogalerie hotelu HOTEL PIVOVARSKÁ BAŠTA
 • Obrázek z fotogalerie hotelu HOTEL PIVOVARSKÁ BAŠTA

HOTEL PIVOVARSKÁ BAŠTA

* * *
Horská 198, Vrchlabí
Zobrazit na mapě

Netradiční pobyt na vás čeká v Hotelu Pivovarská bašta, který je situovaný ve Vrchlabí u Špindlerova Mlýna. Kvalitní ubytování ve tříhvězdičkovém komfortu doplní stylová restaurace, kde vám usměvavý personál nabídne originální pěnivý mok – pivo Krkonošský medvěd, které se zde vaří. V rytířském sálu na vás dýchne jedinečná atmosféra středověku a zážitek završí dokonalé pokrmy. Pokud se chystáte na pobyt do Krkonoš, určitě zavítejte do Hotelu Pivovarská bašta!

Termín příjezdu
Termín odjezdu
Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Nestačí vám pokoje? Zadejte si skupinovou rezervaci.
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do uvedeného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky
Dvoulůžkový
1 100 Kč
+
1 650 Kč
870 Kč
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Platební karty

V hotelu není možné platit platebními kartami.

Služby hotelu

jazyková vybavenost personálu:  německy

 • bezbarierový přístup
 • nastěhovaní na pokoj od : 14:00
 • uvolnění pokoje do : 10:00
 • bezpečnostní schránka
 • sekretářské/administrativní služby

Gastronomické služby

Při těchto příležitostech s námi můžete nahlédnout do tajů výroby piva a posoudit jeho chuť v naší pivnici. Pojďte se posadit ke krásným kachlovým kamnům v naší restauraci a ochutnejte některou ze specialit české či světové kuchyně. Příjemný večer můžete prožít pod klenbou rytířského sálu a svlažit hrdlo kvalitním moravským vínem. V centru města najdete naši restauraci Zámecká konírna, kde jsou pro Vás k dispozici dvě bowlingové dráhy a billiardové stoly.

 • restaurace

Doplňkové služby

Pro cestovní kanceláře pořádáme exkurze v pivovaru s ochutnávkou piva včetně obědů nebo pivních večerů. Pro firmy zajistíme školení, pracovní obědy, večeře, rauty a večírky. Můžete si u nás objednat svatbu nebo promoci.

 • domácí mazlíčci

Sportovní možnosti

Hotel Pivovarská bašta je ideálním místem pro pobyt milovníků zimních sportů, turistiky a horské cyklistiky. SKI areál Vrchlabí, je vzdálen od hotelu cca 300 m, Herlíkovice cca 1500 m.

 • úschovna lyží

Služby pro motoristy

 • parkoviště
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky Dvoulůžkový
od 20.7.2018
do 25.6.2019
1 100 Kč

Hotel najdete na severním okraji města Vrchlabí, které je součástí rekreační oblasti středních Krkonoš - Špindlerův Mlýn, Benecko, Strážné.

Nadmořská výška: 511 m n.m.

 • centrum města: 1,5 km
 • noční klub: mapa-262.jpeg km
 • lyžování
 • 50° 38' 34
 • 15° 36' 31

Zaslat poptávku

Turistické cíle:

 • Ski areál Kněžický vrch Svojí polohou se Skiareál Kněžický vrch nachází pouze 400m od historického centra Vrchlabí (na obchvatu Praha - Špindlerův Mlýn). Lanovka Vás dopraví na Kněžický vrch 700m n.m., s krásným výhledem na Vrchlabí a okolní panorama Krkonoš. Zajišťuje pohodlný přístup na běžecké tratě Benecka a Míseček s délkou...
 • Rodinný pivovar Hendrych Pivovar, adresa: Horská 192, VrchlabíTelefon: +420702128588, e-mail: info@pivohendrych.czKvalitní, pokud možno zastřešené, odstavné místo pro kola a zavazadla v dohledu hosta nebo uzamykatelná…
 • Vrchlabí - informační středisko správy KRNAP Vrchlabské informační středisko správy KRNAP, kde návštěvník obdrží veškeré informace o KRNAPu a Krkonoších, se nachází na náměstí Míru 223 v budově Krkonošského muzea v souboru tří štítových domů,…
 • Vrchlabí Zámek je krásnou památkou města Vrchlabí na Trutnovsku v Královéhradeckém kraji. Dvoupatrový zámek má na všech čtyřech nárožích typické osmiboké věže ukončené cibulovitými báněmi s lucernami. V…
 • Vinárna Pod klášterem Vinárna Pod Klášterem ve Vrchlabí má jednu z nejdelších porevolučních historií u nás. Jejími zakladateli a majiteli jsou manželé Milan a Jana Dejmkovi. Vždy se zde snažili nabídnout pestrou paletu…

Celkové hodnocení HOTEL PIVOVARSKÁ BAŠTA od ubytovaných zákazníků

Ubytování
83%
Stravování
78%
Přístup personálu
85%
Okolí
75%
Služby
76%
Celková spokojenost
79%
79%

Fotografie od ubytovaných klientů

HOTEL PIVOVARSKÁ BAŠTA hodnotilo 8 zákazníků, 88% tento hotel doporučuje.

typ

Klient Martin R.

5.8.2013

Celkové hodnocení
96%

Naprostá spokojenost:-)

typ

Klient Zdeněk K.

14.10.2012

Celkové hodnocení
84%

Větší nabídka informačních materiálů o možnostech využítí pobytu k poznání okolní krajiny, historie a ostatních zajimavosti v okolí hotelu.

typ

Klient Jan S.

6.9.2011

Celkové hodnocení
88%

Sládek v Piv. baště vaří VYNIKAJÍCÍ pivo. To není jako europatoky typu Gambrinus, Krušovice, apod., na kterých si dnes pochutnává již jenom nic nechápající konzervativec, to je poctivé české pivo, které kvasí a hlavně leží řádně dlouhou dobu. Fandím tomuto pivovaru !! Jen tak dál pane sládku !! Pryč s europatoky a celou EU !! Poctivé české pivo má budoucnost !! Honza

typ

Klient Jindřich S.

7.10.2008

Celkové hodnocení
65%

Pokud bych mohl přidělovat hvězdičky, tak maximálně 1. Po 5 letech, kdy jsem tento hotel navštívil, se výrazně zhoršila kuchyně. Personál restaurace byl na špičkové úrovni a zachraňoval svým jednáním co se dalo. Práce recepce jako ve škole 3-, pomalá, omezeně vstřícná a politováníhodná. Očekával bych od prvního kontaktu s hotelem a jeho službami opravdu více. Na pokojích je vidět působení zubu času. Patrně od doby otevření hotelu se již moc dále neinvestuje (rozbité žaluzie na oknech, velmi skromné tenké přikrývky v posteli, nevyhovující pogumovaná rohož ve sprše se známkami plísně, v koupelně 1 skromný věšák). Chybí obligátní ručník na nohy po vystoupení ze sprchy. Nepochopil jsem, za co se platí parkovné, když parkovací plocha je mimo dohled hotelu a není ani upravená a označená jako parkoviště pro hotelové hosty.

typ

Klient Hana A.

8.6.2016

Celkové hodnocení
56%

typ

Klientka P.

6.2.2012

Celkové hodnocení
80%

typ

Klientka Č.

2.2.2010

Celkové hodnocení
80%

typ

Klient Ivan V.

2.4.2009

Celkové hodnocení
85%

Zaslat poptávku

Byli jste v tomto hotelu ubytováni s Hotely.cz? Nepřišel Vám odkaz pro hodnocení? Chcete získat slevový kupón až na 400 Kč? Napište nám na email info@hotely.cz a připojte číslo Vaší objednávky a jméno. Po ověření Vám zašleme odkaz na nový formulář hodnocení.

Fotografie turistických oblastí od klientů

Vrchlabí

typ

Martin K.

21.7.2016

Lokalita vhodná pro výlety do různých částí Krkonoš.

Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1. Majitelem portálu HOTELY.cz je společnost Avarenta, a.s. se sídlem Škroupova 631, 500 02 Hradec Králové, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Lihovarská 194/205, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 1332/7, 460 01 Liberec

1.3.Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle Objednávky uzavřené mezi Provozovatelem portálu HOTELY.cz a Zákazníkem.

1.4. Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Provozovatelem portálu HOTELY.cz, Majitelem portálu HOTELY.cz a Zákazníkem.

2.2. Tyto Všeobecné obchodní podmínky se použijí vždy, pokud Smlouva nebo jiné písemné ujednání mezi Smluvními stranami neobsahuje úpravu jinou. Jednotlivá ustanovení těchto VOP lze změnit nebo vyloučit ve Smlouvě.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním poptávkového formuláře. Provozovatel portálu HOTELY.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Provozovatelem (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Provozovatel portálu HOTELY.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v poptávce. Poskytovatel před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Poskytovatelem (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u pobytových balíčků a skupinových rezervací je Ubytovacím zařízením nebo provozovatelem portálu HOTELY.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1. Storno podmínky si upravuje Ubytovací zařízení, u garance kreditní kartou je v případě nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Poskytovatele o zrušení rezervace) 24 hodin před příjezdem hosta, není u garance kreditní kartou uplatněn žádný stornopoplatek.

5.2. Zákazník je povinen informovat Poskytovatele o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

5.3. Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení

5.4. Reklamace služeb Poskytovatele je možná písemně elektronicky na emailové adrese rezervace@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese Provozovatele

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Provozovatel i Majitel portálu HOTELY.cz jsou oprávněni v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména se Zákonem č. 101/2000 o ochraně osobních údajů zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které jim pro účely zpracování objednávky poskytl. Zasláním poptávkového formuláře dle bodu 4.1. Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním Obchodních sdělení Majitele portálu Hotely.cz na svou emailovou adresu. Tento souhlas je možné kdykoliv odvolat.

6.2. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník je před zahájením telefonického hovoru na linku +844 468 359 informován pracovníkem Provozovatele portálu HOTELY.cz, že všechny hovory jsou nahrávány. Zákazník souhlasí s nahráváním hovorů z důvodu zkvalitnění služeb a zaznamenání vyjádření jeho souhlasu s podmínkami a potvrzením Objednávky s tím, že tento svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Provozovatele Portálu HOTELY.cz

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky nabývají platnosti a účinnosti dnem 1.2.2015. Smluvní vztahy vzniklé před nabytím účinnosti těchto Všeobecných obchodních podmínek zůstávají v platnosti a řídí se obchodními podmínkami platnými v době jejich vzniku.

7.2. Platné znění těchto Všeobecných obchodních podmínek je k dispozici v sídle Provozovatele portálu HOTELY.cz a je zveřejněno na webových stránkách provozovatele www.hotely.cz.

HOTEL PIVOVARSKÁ BAŠTA 0 HOTEL PIVOVARSKÁ BAŠTA 1 HOTEL PIVOVARSKÁ BAŠTA 2 HOTEL PIVOVARSKÁ BAŠTA 3 HOTEL PIVOVARSKÁ BAŠTA 4 HOTEL PIVOVARSKÁ BAŠTA 5

Zaslat poptávku
TOPlist