Největší výběr ubytování v ČR Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 7 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 8 do 22 hodin

Lázeňské pobyty ve Vráži s polopenzí

2 pobyty

Lázně Vráž se nachází 10 km od města Písek v údolí řeky Otavy, kde návštěvníci hledí na romantické prostředí s lesnatou krajinou. Lázně Vráž se specializují především na léčbu nervových onemocnění, poruch pohybového aparátu, revmatických chorob, poúrazových a pooperačních stavů a celkovou fyzickou i psychickou rekonvalescenci.

Lázeňský komplex Lázní Vráž tvoří tři lázeňské budovy, a to budova zámku, Jubilejní pavilon a Léčebný pavilon, které jsou navzájem propojeny bezbariérovým přístupem. Předním léčebným postupem je slatinný zábal, dalšími metodami jsou pak bylinné, vířivé či perličkové koupele, elektroléčebné a světloléčebné procedury, pohybové terapie, masáže, různé zábaly, plynové injekce a další metody. Ubytování v lázních Vráž je rozprostřeno do různých ubytovacích kategorií v jednolůžkových i dvoulůžkových pokojích nebo apartmánech.

okolí Lázní Hotel Vráž se nachází několik značených turistických i cyklistických tras, které mohou návštěvníci využít k výletu. Za účelem jiného aktivního odpočinku jsou určeny tenisové kurty, kuželník, venkovní šachy anebo půjčení různých sportovních potřeb.
 

Všední dny v lázních pro muže i ženy
bed 4 dny
(3 noci)
person 74%
meal polopenze

Všední dny v lázních pro muže i ženy

Jubilejní pavilon * * Vráž u Písku

Dopřejte si dostatek odpočinku a pohody i ve všední dny, dobijte energii v Lázních Vráž  - Jubilejním pavilonu za zvýhodněné ceny. Můžete se těšit na bylinkovou koupel, zába ale i na vybrační masáž chodidel.

Sleva 25%
Cena od:
3 293 Kč
4 390 Kč
Zobrazit
Komplexní léčebný týden
bed 8 dní
(7 nocí)
person 91%
meal polopenze

Komplexní léčebný týden

Lázně Hotel Vráž * * * Vráž u Písku

Lázeňský pobyt s velkým "L" to je pobyt v Lázních Vráž nedeleko Písku. Týden relaxace s velkou sadou životu prospěšných procedur zahrnuje vynikající polopenzi včetně pochoutek zámeckého pána, pak rašelinku, 6x oxygenoterapii, cvičení v bazénu, masáže i bylinnou koupel. Nastartujte svoje zdraví v prostředí zámeckého parku a budovy postavené v roce 1875 v novogotickém slohu českým šlechtickým rodem Lobkowiczů.

Cena od:
11 990 Kč
Zobrazit
TOPlist