×

Villa Bricola Karlovy Vary

 • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
 • Se snídaní
Pro dostupné pokoje a aktuální cenu si vyberte prosím datum Vašeho příjezdu a odjezdu!
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.
 • Zámek Doubí 700 m
 • Doubská hora (Aberg) 2 km
 • Okamžité potvrzení
 • Bezplatné parkování
 • Zdarma WIFI
 • Užívané jazyky: Česky

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Villa Bricola Karlovy Vary nabízí komfortně zařízené čisté pokoje pro ty, kteří hledají ubytování ve městě Karlovy Vary. Pokud chcete být online i během pobytu, můžete surfovat po internetu i na pokojích. Vybavení pokojů a podrobný seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) v Villa Bricola Karlovy Vary najdete v podrobnostech zvoleného pokoje níže ve formuláři.

Umístění a okolí V blízkosti ubytovacího zařízení: Doubská hora (Aberg) 2 km , Astoria Golf Resort Cihelny 4.2 km, Astoria Golf Resort Cihelny 4.2 kmZřícenina kostela sv.Linharta 3.5 km, Astoria Golf Resort Cihelny 4.2 kmZřícenina kostela sv.Linharta 3.5 kmBazén Alžbětiny lázně 4.9 km, Astoria Golf Resort Cihelny 4.2 kmZřícenina kostela sv.Linharta 3.5 kmBazén Alžbětiny lázně 4.9 kmZámek Doubí 700 m, Astoria Golf Resort Cihelny 4.2 kmZřícenina kostela sv.Linharta 3.5 kmBazén Alžbětiny lázně 4.9 kmZámek Doubí 700 mRozhledna Diana 5 km, Astoria Golf Resort Cihelny 4.2 kmZřícenina kostela sv.Linharta 3.5 kmBazén Alžbětiny lázně 4.9 kmZámek Doubí 700 mRozhledna Diana 5 kmKoupaliště Rolava 4.8 km, Astoria Golf Resort Cihelny 4.2 kmZřícenina kostela sv.Linharta 3.5 kmBazén Alžbětiny lázně 4.9 kmZámek Doubí 700 mRozhledna Diana 5 kmKoupaliště Rolava 4.8 kmKostel sv. Urbana v Karlových Varech 3.6 km, Astoria Golf Resort Cihelny 4.2 kmZřícenina kostela sv.Linharta 3.5 kmBazén Alžbětiny lázně 4.9 kmZámek Doubí 700 mRozhledna Diana 5 kmKoupaliště Rolava 4.8 kmKostel sv. Urbana v Karlových Varech 3.6 kmTunelová lanovka Imperial 3.6 km, Astoria Golf Resort Cihelny 4.2 kmZřícenina kostela sv.Linharta 3.5 kmBazén Alžbětiny lázně 4.9 kmZámek Doubí 700 mRozhledna Diana 5 kmKoupaliště Rolava 4.8 kmKostel sv. Urbana v Karlových Varech 3.6 kmTunelová lanovka Imperial 3.6 kmKostel Povýšení sv. Kříže v Karlových Varech 4.8 km.

Stravování Každé ráno vás potěší bohaté snídaně samozřejmě zahrnutá v ceně.

Platba Pobyt je možné uhradit následujícími způsoby: kreditní karta, hotovost, bankovní převod.

Příjezd, otevírací doba Ubytovat se v den příjezdu je možné od 15:00, pokoj je třeba opustit v den odjezdu nejpozději do 12:00. Jazyk který ovládá personál: Česky.

U Dětské vesničky 502/10, 36007, Karlovy Vary (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

 • Se snídaní
Pro dostupné pokoje a aktuální cenu si vyberte prosím datum Vašeho příjezdu a odjezdu!
Superior Apartman se sprchou pro 2 os. (s možností přistýlky) Superior Apartman se sprchou pro 2 os. (s možností přistýlky)
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
 • Vířivka
 • WIFI
 • Lednička
podrobnosti
Deluxe Apartman se sprchou pro 2 os. (s možností přistýlky) Deluxe Apartman se sprchou pro 2 os. (s možností přistýlky)
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
 • WIFI
 • Lednička
 • Minibar
podrobnosti
Parkování, doprava
 • Vlastní parkoviště

Volný čas
 • Půjčovna DVD, Videohry, Divadlo na blízku, Přírodní koupání na blízku, Darts na blízku, Tělocvična/sportovní hala na blízku, Disco na blízku, Kino na blízku, Bazén vnitřní na blízku, Lázně na blízku, Cyklotrasy v okolí

  Odpočinek: Nightclub (ve vzdálenosti 3000 m), Bowling (ve vzdálenosti 4600 m), Golfové hřiště (ve vzdálenosti 3000 m), Biliárd (ve vzdálenosti 4600 m), Půjčovna kol v blízkosti ubytovacího zařízení (ve vzdálenosti 5000 m), Casino (ve vzdálenosti 4000 m), Rybolov (na blízku), Turistické možnosti (na blízku), Fitness (ve vzdálenosti 5000 m)

Wellness, relax
 • Wellness/spa na blízku
Další informace a okolí
 • Hotel - Hotelová doprava, Obchodní centrum na blízku, Sekretářské služby, Terasa, Park na blízku, Cukrárna, Vinárna, Bazén venkovní na blízku, Nekuřácké prostředí, Objekt je nekuřácký, kouření je povoleno pouze na označených místech., Vícejazyčný personál, Tenisový kurt venkovní na blízku, Autobusová zastávka na blízku, Dětské hřiště na blízku, Vlaková zastávka na blízku, Kadeřnictví/salón krásy na blízku, Masáže na blízku, Hotel - Perličková vana na blízku, Informační služba, Konferenční místnost, Rezervace letenek, Směnárna, Taxi, Internetová kavárna

  Pokojová služba, Úschovna zavazadel, Zahrada, Bar, Kavárna, Vlastní úschovna kol

Stravování
 • Možnost vaření venku: Možnost grilování

  Snack bar, Pizzéria na blízku, Kuchyně

  Stravovací možnosti: Nejbližší restaurace - nevlastní (ve vzdálenosti 200 m)

Typy wellness
 • Sauna na blízku

Čas příjezdu
od 15:00 hod.
Čas odjezdu
do 12:00 hod.
Užívané jazyky
Česky
Akceptované měny
CZK (Kč) , EUR (€)
Akceptované typy karet
 • MasterCard
 • VISA
Ubytovací poplatek
Cena zahrnuje: 21 Kč / osoba / noc
Rezervační podmínky ubytování
Doplňující obchodní podmínky 1. Ceny a služby Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu. 2. Zrušení pobytu zákazníkem Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu albert.tosovsky@seznam.cz. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky. Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku. 3. Platnost Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).