Největší výběr ubytování v ČR Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 7 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 8 do 22 hodin

Velikonoční pobyty

4 pobyty

Nejnavštěvovanější turistické regiony

Český Krumlov | Jižní Čechy | Vysočina | Krkonoše | Zobrazit další regiony Českokrumlovsko | Krušné hory | Žďárské vrchy | Skrýt další regiony

K regeneraci a boji s jarní únavou vám skvěle pomohou velikonoční pobyty 2017! Přivítejte jaro s čerstvou energií a dobrou náladou. Velikonoční pobyty kombinují aktivní sport a osvěžující procházky s regeneračními wellness procedurami. Součástí pobytů bývá velikonoční program zahrnující typická velikonoční jídla a lidové tradice. Zregenerujte svůj organismus po zimě a vyjeďte si na jarní osvěžující velikonoční pobyt! Posledním pracovním dnem je čtvrtek 13.4. a do práce se opět jde až v úterý 18.4. Děti školou povinné jdou do školy naposledy 12.4.

 

bed 4 dny
(3 noci)
person -%
meal kombinovaná i
Končí za 4 dny

Jaro, Velikonoce a Krkonoše

Grund Resort Golf and Ski * * * * Mladé Buky

Strávit Velikonoce na horách je naprostá paráda! Nadýchejte se čistého svěžího jarního vzduchu při procházce probouzející se přírodou. Večer si pak báječně užijete speciální velikonoční večeři, která nabídne tři skvělé chody.

Cena od:
8 950 Kč
Zobrazit
bed 4 dny
(3 noci)
person 84%
meal polopenze

Chomutovské Velikonoce v Hotelu Clochard

Hotel Clochard * * * Chomutov

Chomutovské Velikonce od Hotelu Clochard nabízí možnost jak příjemně prožít několik dní jarního volna. Nebude chybět slavnostní oběd na Boží hod, který se podává formou velikonočního menu a typický velikonoční štrúdl.

Cena od:
2 990 Kč
Zobrazit
bed 5 dní
(4 noci)
person 86%
meal polopenze
Končí za 4 dny

Velikonoce ve Wellness Penzionu Levandule

Wellness Penzion Levandule * * * Český Krumlov

Velikonoční čas je oblíbený, protože se nám naskytne možnost si užít pár dní pohodového volna v čase, kdy se příroda začíná probouzet. Užijte si tyto kouzelné okamžiky se svo rodinou v útulném prostředí Wellness Penzionu Levandule.

Cena od:
5 580 Kč
Zobrazit
bed 5 dní
(4 noci)
person 93%
meal polopenze
Končí za 4 dny

Velikonoční pomlázka na Vysočině

Orea Resort Devět Skal * * * Svratka

Velikonoční pobyt na Vysočině. Během Velikonoc (14.4.-17.4.2017) se můžete těšit na Český Animační Tým s programem nejen pro děti. Pobyt s polopenzí a uvítacím drinkem v barvách jara.

Cena od:
6 538 Kč
Zobrazit
TOPlist