Největší výběr ubytování v ČR rezervace ubytování Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 7 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 8 do 22 hodin

Velikonoční pobyty

87 pobytů

K regeneraci a boji s jarní únavou vám skvěle pomohou velikonoční pobyty 2017! Přivítejte jaro s čerstvou energií a dobrou náladou. Velikonoční pobyty kombinují aktivní sport a osvěžující procházky s regeneračními wellness procedurami. Součástí pobytů bývá velikonoční program zahrnující typická velikonoční jídla a lidové tradice. Zregenerujte svůj organismus po zimě a vyjeďte si na jarní osvěžující velikonoční pobyt! Posledním pracovním dnem je čtvrtek 13.4. a do práce se opět jde až v úterý 18.4.

Víte, kde Vás na pokoji bude čekat velikonoční beránek? Podívejte se do mikulovského hotelu Galant, minimálně tady takový bonus máme ve dvou balíčcích. A navíc mají úžasný Aquaworld - střešní bazén a vířivky ...

bed 4 dny
(3 noci)
person -%
meal polopenze

Velikonoční pobyt v nádherném údolí řeky Bystřice pod strmými kopci Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku

Hotel Akademie Hrubá Voda * * * Hlubočky

Přivítejte svátky jara v rekreační zóně Hrubá Voda, kterou protéká říčka Bystřice. Svou polohou na rozhraní Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku, u obce Hlubočky, je hotel ideálním výchozím bodem k výletům do okolní přírody nebo k návštěvě mnoha zajímavých historických památek. Z Olomouce jste zde autem za necelou půlhodinu.

Sleva 29%
Cena od:
5 439 Kč
7 590 Kč
Zobrazit
bed 4 dny
(3 noci)
person -%
meal kombinovaná i

Velikonoční pobyt 2017

Hotel U MARTINA * * * Rožmberk nad Vltavou

Velikonoce v Rožmberku nad Vltavou nemohou být jiný než stylové. Tak třeba ... na pokoji budete mít dárek v podobě pomlázky i barevných vajec a pokrmy budou laděny do jarních tónů. Těšit se můžete i na hodinu privátní sauny nebo 30 min. vířivky s parafínovým zábalem rukou a nohou.

Sleva 27%
Cena od:
4 890 Kč
6 670 Kč
Zobrazit
bed 3 dny
(2 noci)
person -%
meal kombinovaná i

Velikonoční pobyt u Mikulova

Mlýn Sedlec * * * Sedlec u Mikulova

Velikonoce na jižní Moravě mají rozhodně punc kvality. Pobytový balíček na 3 dny s velikonočním menu, pomlázkou a litrem velikonočního vína.

Sleva 25%
Cena od:
2 760 Kč
3 680 Kč
Zobrazit
bed 4 dny
(3 noci)
person 82%
meal polopenze

Velikonoce u Beránka v Kladském pomezí

Hotel U Beránka Náchod * * * * Náchod

Tento třídenní velikonoční pobyt v Hotelu U Beránka v Náchodě zahrnuje bohatou snídani formou bufetu i vynikající večeře. Využijte Velikonoce k načerpání sil třeba v nedalekých Adršpašsko-teplických skalách.

Sleva 16%
Cena od:
5 270 Kč
6 270 Kč
Zobrazit
bed 5 dní
(4 noci)
person 86%
meal polopenze

Velikonoční pobyt ve středisku skokonaských můstků v Harrachově na 5 dní / 4 noci

Hotel Centrum Harrachov * * * Harrachov

Velikonoční pobyt ve středisku skokanských můstků v Harrachově. Hotel leží v centru, pouhých 100 metrů od Skiareálu Harrachov. Využijte svátků jara a podle počasí využijte desítky kilometrů lyžařských stop a sjezdových tratí všech stupňů náročnosti, případně vyzkoušejte místní turistické a cyklo trasy.

Sleva 11%
Cena od:
7 990 Kč
8 880 Kč
Zobrazit
bed 5 dní
(4 noci)
person 94%
meal polopenze

Špindlerovské wellness Velikonoce s polopenzí

Hotel Adam * * * * Špindlerův Mlýn

Přivítejte příchod jara na špindlerovských kopcích. Hotel Adam, který stojí ve Špindlerově Mlýně, vás zve na příjemné prožití Velikonoc do svého útulného prostředí. Pobytový balíček je doplněn polopenzí i typickými velikonočními tradicemi.

Sleva 6%
Cena od:
7 890 Kč
8 320 Kč
Zobrazit
bed 4 dny
(3 noci)
person 91%
meal polopenze
NOVINKA

Velikonoční pobyt ve Vráži

Lázně Hotel Vráž * * * Vráž

Velikonoce v prostředí novogotického zámečku, v romantické, lesnaté krajině v údolí řeky Otavy, nedaleko města Písku. Velikonoční zvyky a zábava: jídelníček složený dle zvyklostí a tradic plný velikonočních specialit, pochoutky zámeckého pána (tříchodová večeře složená ze specialit), taneční večer v pátek 14.4.2017, grilování na zámecké terase v sobotu 15.4.2017 od 17:00 hod., ukázka tradiční výroby kraslic v neděli  16.4.2017 od 14:00 hod.

Cena od:
4 990 Kč
Zobrazit
bed 3 dny
(2 noci)
person 94%
meal polopenze
NOVINKA

Třídenní velikonoční pohoda v GL v Trutnově

GL Hotel * * * Trutnov

Uvítejte příchod jara a oslavte letošní Velikonoce v krásném prostředí GL Hotelu v Trutnově. Večer si báječně pochutnáte na sváteční velikonoční večeři, ke které dostanete i sklenku vynikajicího moravského vína z rodinného vinařství.

Cena od:
3 990 Kč
Zobrazit
bed 4 dny
(3 noci)
person 84%
meal polopenze
NOVINKA

Chomutovské Velikonoce v Hotelu Clochard

Hotel Clochard * * * Chomutov

Chomutovské Velikonce od Hotelu Clochard nabízí možnost jak příjemně prožít několik dní jarního volna. Nebude chybět slavnostní oběd na Boží hod, který se podává formou velikonočního menu a typický velikonoční štrúdl.

Cena od:
2 990 Kč
Zobrazit
Načíst další
TOPlist