Největší výběr ubytování v ČR Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 7 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 8 do 22 hodin

Velikonoční pobyty

100 pobytů

K regeneraci a boji s jarní únavou vám skvěle pomohou velikonoční pobyty 2017! Přivítejte jaro s čerstvou energií a dobrou náladou. Velikonoční pobyty kombinují aktivní sport a osvěžující procházky s regeneračními wellness procedurami. Součástí pobytů bývá velikonoční program zahrnující typická velikonoční jídla a lidové tradice. Zregenerujte svůj organismus po zimě a vyjeďte si na jarní osvěžující velikonoční pobyt! Posledním pracovním dnem je čtvrtek 13.4. a do práce se opět jde až v úterý 18.4.

 

bed 4 dny
(3 noci)
person -%
meal polopenze

Velikonoční pobyt na pohodu v Krušných horách

Penzion - U POHODY * * * Kovářská

Velikonoce v Krušných horách se saunou a muzeem. Velké slevy na další služby. Kovářská je příjemná horská obec na vrcholcích Krušných hor, v blízkosti vrcholu Klínovec (1244 m.n.m.). Lokalita sama poskytuje nepřeberně možností kam vyrazit za pěší i cykloturistikou. V dojezdové vzdálenosti jsou i Karlovy Vary.

Sleva 51%
Cena od:
3 898 Kč
7 800 Kč
Zobrazit
bed 4 dny
(3 noci)
person -%
meal kombinovaná i

Velikonoční pobyt 2017

Hotel U MARTINA * * * Rožmberk nad Vltavou

Velikonoce v Rožmberku nad Vltavou nemohou být jiný než stylové. Tak třeba ... na pokoji budete mít dárek v podobě pomlázky i barevných vajec a pokrmy budou laděny do jarních tónů. Těšit se můžete i na hodinu privátní sauny nebo 30 min. vířivky s parafínovým zábalem rukou a nohou.

Sleva 27%
Cena od:
4 890 Kč
6 670 Kč
Zobrazit
bed 3 dny
(2 noci)
person -%
meal kombinovaná i

Velikonoční pobyt u Mikulova

Mlýn Sedlec * * * Sedlec u Mikulova

Velikonoce na jižní Moravě mají rozhodně punc kvality. Pobytový balíček na 3 dny s velikonočním menu, pomlázkou a litrem velikonočního vína.

Sleva 25%
Cena od:
2 760 Kč
3 680 Kč
Zobrazit
bed 4 dny
(3 noci)
person 82%
meal polopenze

Velikonoce u Beránka v Kladském pomezí

Hotel U Beránka Náchod * * * * Náchod

Tento třídenní velikonoční pobyt v Hotelu U Beránka v Náchodě zahrnuje bohatou snídani formou bufetu i vynikající večeře. Využijte Velikonoce k načerpání sil třeba v nedalekých Adršpašsko-teplických skalách.

Sleva 16%
Cena od:
5 270 Kč
6 270 Kč
Zobrazit
bed 5 dní
(4 noci)
person 88%
meal polopenze

Velikonoční pobyt ve středisku skokonaských můstků v Harrachově na 5 dní / 4 noci

Hotel Centrum Harrachov * * * Harrachov

Velikonoční pobyt ve středisku skokanských můstků v Harrachově. Hotel leží v centru, pouhých 100 metrů od Skiareálu Harrachov. Využijte svátků jara a podle počasí využijte desítky kilometrů lyžařských stop a sjezdových tratí všech stupňů náročnosti, případně vyzkoušejte místní turistické a cyklo trasy.

Sleva 11%
Cena od:
7 990 Kč
8 880 Kč
Zobrazit
bed 5 dní
(4 noci)
person 94%
meal polopenze

Špindlerovské wellness Velikonoce s polopenzí

Hotel Adam * * * * Špindlerův Mlýn

Přivítejte příchod jara na špindlerovských kopcích. Hotel Adam, který stojí ve Špindlerově Mlýně, vás zve na příjemné prožití Velikonoc do svého útulného prostředí. Pobytový balíček je doplněn polopenzí i typickými velikonočními tradicemi.

Sleva 6%
Cena od:
7 890 Kč
8 320 Kč
Zobrazit
bed 4 dny
(3 noci)
person -%
meal polopenze
NOVINKA

Harrachovské Velikonoce

Parkhotel Harrachov * * * Harrachov

Harrachovské Velikonoce je čtyřdenní pobytový balíček, který kromě polopenze a pohodlného ubytování obsahuje také oblíbenou kartu plnou výhod Harrachov Card a hodinu v infrasauně i hodinku kulečníku.

Cena od:
2 050 Kč
Zobrazit
bed 4 dny
(3 noci)
person 72%
meal snídaně
NOVINKA

Pohodička aneb Velikonoce v Penzionu Horinka

Penzion Horinka * * * Velké Losiny

Pohodička aneb Velikonoce v Penzionu Horinka je pobytový balíček plný pohody a krásného nicnedělání ve Velkých Losinách. Na svém pokoji najdete velikonoční překvapení a každé ráno se můžete spolehnout na dobrou snídani.

Cena od:
3 800 Kč
Zobrazit
bed 3 dny
(2 noci)
person -%
meal polopenze
NOVINKA

Velikonoční pobyt v srdci Jeseníků

Hotel Cvilín * * * * Krnov

V srdci krásných Jeseníků prožijete skutečně krásné Velikonoce i s velikonočním překvapením, které naleznete na vašem pokoji. Skvělým zpestřením pak bude půlhodinová indonéská masáž dle vašeho výběru.

Cena od:
2 900 Kč
Zobrazit
Načíst další
TOPlist