Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice

* * * *
Josefská 1211, Valtice
Zobrazit na mapě
-%

Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice je krásné a komfortní místo pro každého, kdo se rozhodne navštívit Valtice. Pro hosty je připravena pohodlná ložnice s manželskou postelí, další ložnice se dvěma samostatnými lůžky, dvě koupelny a kompletně zařízená kuchyňka. Pro relaxaci můžete využít zimní zahradu s posezením a biokrbem i privátní vinný sklep s výbornými víny. Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice je skvělou volbou pro rekreaci na jihu Moravy.

Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Nestačí vám pokoje? Zadejte si skupinovou rezervaci.
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Čtyřlůžkový pokoj Rezidence Adalbert
Možnosti zrušení rezervace
Storno poplatky při zrušení pobytu:
 • ZDARMA při zrušení pobytu více než 4 dny před příjezdem
 • cena za 1 noc při zrušení pobytu méně než 4 dny před příjezdem
4 000 Kč
+
4 500 Kč
3 500 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Platební karty

 • VISAVISA
 • EuroCard/MasterCardEuroCard/MasterCard
 • Diners ClubDiners Club
 • MaestroMaestro

Služby hotelu

 • nekuřácký hotel
 • zahrada
 • nastěhovaní na pokoj od : 14:00
 • uvolnění pokoje do : 11:00
 • tv
 • úschovna jízdních kol a koloběžek

Gastronomické služby

Snídaně lze zajistit v partnerském hotelu cca 300m - 150,-/osobu

 • sklípek
 • pizzerie 100 m
 • pivnice 150 m
 • kavárna 200 m
 • cukrárna
 • restaurace 200 m

Doplňkové služby

 • vyhlídkové lety
 • cateringové služby

Sportovní možnosti

 • tělocvična 500 m
 • hřiště pro děti 100 m
 • bowling 250 m
 • tenisový kurt 250 m
 • půjčovna jízdních kol 250 m
 • stolní tenis 500 m
 • jízda na koni
 • možnost rybolovu

Služby pro motoristy

 • parkoviště

Recepce

check-in od 14-20h

check-out do 11h

Popis okolí

Valtice jsou město ležící při hranicích s Rakouskem, v jižní části Lednicko - valtického areálu. Valtice jsou proslulé krásným zámkem, rozvinutým vinařstvím a turistikou. Valtický zámek byl honosným sídlem rakouských i moravských pánů Lichtenštejnů. Byl proslulý nejen svou krásou, ale i uměním. Stačí jen vzpomenout zámecké divadlo, které ve své době co do významu soupeřilo s vídeňskou scénou. Lednicko-valtický areál je jednou z nejvzácnějších perel pokladnice historického a kulturního bohatství České republiky. Od roku 1996 je v seznamu míst Světového kulturního a přírodního dědictví UNESCOValtický zámek, jedna z nejrozsáhlejších světských barokních staveb na Moravě, byl postaven v letech 1643 – 1730. K zámku patří rozsáhlý areál s parkem a řadou romantických staveb z první poloviny 19. stol., jako je Kolonáda zvaná také Reistna, zámeček Belvedere a Dianin chrám (též Rendez-Vous).

Jak se k nám dostanete?

AUTEM

Uzavřené parkování máme umístěné zezadu. Z Břeclavské ulice pojedete ulicí Krátká, pak ulicí Lipovou a na první křižovatce za restaurací Pančava se dáte doleva ulicí Sluneční. Na konci ulice se dáte doleva a po cca 30m vpravo uvidíte vjezd k nám (hnědá parkovací brána). Zde můžete zazvonit.

VLAKEM

Vlakem k nám můžete přijet ze dvou směrů - z Břeclavi a ze Znojma. Detailní informace o spojích můžete najít na www.idos.cz. Z vlakového nádraží půjdete ulicí P. Bezruče. Na první křižovatce se dáte doleva ulicí Jabloňovou. Přejdete hlavní silnici Břeclavskou rovně a na druhé křižovatce se dáte doleva do ulice Josefská k domu č. 1211.

AUTOBUSEM

Pokud vystoupíte na ulici Břeclavská (u nemocnice), tak se dáte ulicí Rudé Armády a na první křižovatce se dáte doleva do ulice Josefská a pak rovně, kde najdete dům č. 1211. Pokud na hlavním autobusovém náměstí, tak se dostanete na ulici Břeclavskou a u nemocnice zahnete doprava a pak už stejně.

LETECKY

Nejbližší letiště Valticím jsou v Brně, Bratislavě, Vídni a Praze. Odsud můžete využít vlakové, autobusové spojení, taxi nebo si můžete auto na letišti přímo pronajmout.

SHUTTLE SERVICE

Tato doprava Vás může přepravit z různých destinací přímo před dveře našeho domu. Využít můžete tuto firmu https://www.ckshuttle.cz/bus-cesky-krumlov-transfer/

NA KOLE ČI PĚŠKY

Můžete k nám samozřejmě přijet také pouze s využitím Vaší vlastní síly. Okolní krásné cyklostezky i pěší trasy k tomu přímo vybízí. Kola Vám rádi zdarma uschováme.

Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Rezidence je umístěn v jihomoravském městečku Valtice.

Nadmořská výška ubytování: 211 m n.m.

Možnosti:

 • diskotéka: 300 m
 • divadlo: 300 m
 • houbaření

Souřadnice ubytování pro navigaci:


Turistické cíle:

 • Valtice Zámek Valtice je národní kulturní památkou a byl zapsán do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Zámek se nachází na Břeclavsku v Jihomoravském kraji. K prohlídce je na zámku…
 • Valtice - Rindlova vila Tato reprezentativní vila se nachází v ulici Petra Bezruče směřující do Lednice. Postavil si ji zde v letech 1925–26 pro svoji rodinu MUDr. Josef Rindl, primář a přednosta chirurgického,…
 • Valtice - klášter Milosrdných bratří Komplex budov konventu Milosrdných bratři a špitálu Milosrdných bratří se nachází v trojúhelníku, který svírají ulice Petra Bezruče, Břeclavská a Klášterní. Budovy konventu jsou jednopatrové ve tvaru…
 • Valtice - městská památková zóna Nejvýznamnějším objektem je mohutný barokní zámek s bývalými konírnami a jízdárnou. Za ním se rozkládá rozlehlý zámecký park. Dominantou náměstí je farní kostel Nanebevzetí Panny Marie ze 17. století…
 • Turistické rozcestí Valtice nádraží Nachází se na okraji města na konci ulice Petra Bezruče u vlakového nádraží Valtice-město. Prochází tudy červeně značená turistická cesta a začíná modrá značka. Červená vede jedním směrem do města na…

Fotografie turistických oblastí od klientů

Valtice

typ

Alena M.

17.8.2019

Do města kousek-možnost návštěvy zámku, vinných sklepů, muzeí, kostela, vinoték...

typ

Jana P.

24.4.2019

Krásné prostředí, super procházka v zámku Valtice i Lednice

Valtice - Rindlova vila

typ

Jakub H.

13.9.2018

Jedná se v podstatě o hotel Apollon, ve kterém jsem byli ubytování. Příjemné místo, ze kterého je možné vyrazit na spoustu cílů v okolí.

typ

Dušan U.

8.6.2017

Valtice sú krásne mestečko. Ten kto má rád vínko si príde na svoje. Je tu veľa "sklípkov" s možnosťou ochutnávky.Novo postavená "Stodola" s krásnymi pivnicami.Nemožno nespomenúť zámok a záhradu.Neďaleko sa nachádzajú mestečká Lednice a Mikulov ,kde sú tiež krásne zámky.Mohol by som písať ešte veľa o tomto krásnom kraji .Treba sem pricestovať a presvedčiť sa na vlastné oči ako je tu krásne a aký milý ľudia tu žijú.

Valtice - městská památková zóna

typ

Jaroslav M.

23.7.2019

Měli jsme pěkné počasí , tak jsme si to užili. Kromě Valtic jsme navštívili Lednice a Mikulov. Autobusové spojení dobré .

Turistické rozcestí Valtice nádraží

typ

Pavlína H.

13.9.2019

Velmi se nám líbil Valtický zámek, jehož fasáda právě prošla rekonstrukcí, vedle zámku je bylinková zahrada, která nás úplně uchvátila. Za zmínku stojí i příjemné obchůdky v centru města, kde se může ochutnávat a zakoupit vynikající místní víno.

typ

Pavlína H.

13.9.2019

Velmi se nám líbil Valtický zámek, jehož fasáda právě prošla rekonstrukcí, vedle zámku je bylinková zahrada, která nás úplně uchvátila. Za zmínku stojí i příjemné obchůdky v centru města, kde se může ochutnávat a zakoupit vynikající místní víno.

typ

Stanislav Š.

17.8.2019

Město Valtice i Lednice se výborně stará o turisty, v informačních centrech byli k nám vždycky velmi vstřícní.

Storno poplatky při zrušení pobytu

Pokud rezervaci zrušíte do 4 dní před datem příjezdu, nebude vám účtován žádný poplatek. Pokud rezervaci zrušíte později, bude vám účtováno 100 procent z ceny první noci.

Platba na místě v hotovosti (CZK) nebo kartou (všechny typy karet kromě American Express).
 
Lze také platit převodem (předem) po domluvě.
Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice 0 Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice 1 Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice 2 Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice 3 Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice 4 Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice 5 Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice 6 Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice 7 Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice 8 Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice 9 Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice 10 Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice 11 Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice 12 Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice 13 Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice 14 Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice 15 Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice 16 Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice 17 Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice 18 Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice 19 Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice 20 Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice 21 Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice 22 Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice 23 Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice 24 Rezidence Adalbert - romantické ubytování Valtice 25
TOPlist