Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Valentýnské pobyty

2 pobyty

Nejnavštěvovanější turistické regiony

Jižní Čechy | Vysočina | Zobrazit další regiony Novohradsko | Region Vysočina | Skrýt další regiony

Speciálně pro svátek zamilovaných jsme pro vás připravili valentýnské pobyty v romantickém prostředí. Nezáleží na tom, zda jste čerstvě zamilovaní nebo slavíte výročí svatby, překvapte svoji lásku originálním zážitkem, na který se nezapomíná! Na výjimečném víkendu nebo i delším pobytu si užijete slavnostní večeři, valentýnské menu, v romantické stylové restauraci. V elegantně vyzdobeném pokoji nebo apartmánu bude připravena kvalitní láhev vína nebo lahodného sektu. Valentýnské pobyty jsou realizovány v hotelových a lázeňských zařízeních, která poskytují relaxační wellness služby. Protože letošní Valentýn vychází na čtvrtek 14. února, je možné většinu speciálních balíčků čerpat na víkend před (10.-11. února) i po (17.-18. února).

Cyklo víkend pro dva
bed 3 dny
(2 noci)
meal snídaně
-%

Cyklo víkend pro dva

Apartmány Helena Žiaková * * * Nové Hrady

Vyberte si ke svému víkendovému pobytu krásné místo - třeba Nové Hrady! Najdete tu spoustu cílů pro zajímavé cyklo výlety a malebnou přírodu, která dokonale podpoří krásu vašich romantických projížděk.

Cena od:
2 800 Kč
za 4 osoby
Zobrazit
Valentýn v Artabanu s tříchodovou večeří a vínem
bed 4 dny
(3 noci)
meal kombinovaná i
90%

Valentýn v Artabanu s tříchodovou večeří a vínem

Hotel Artaban * * * * Žirovnice

Únorový svátek lásky zvaný Valentýn nabízí jedinečnou příležitost k naplánování pěkného romantického pobytu, při kterém můžete svůj vztah posunout zas o něco dál. V Hotelu Artaban vám připraví skvělou tříchodovou večeři a přidají i valentýnský dáreček.

Cena od:
5 990 Kč
za 2 osoby
Zobrazit
TOPlist