Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Valentýnské pobyty

2 pobyty

Nejnavštěvovanější turistické regiony

Mariánské Lázně | Západočeské lázně | Skrýt další regiony

Speciálně pro svátek zamilovaných jsme pro vás připravili valentýnské pobyty v romantickém prostředí. Nezáleží na tom, zda jste čerstvě zamilovaní nebo slavíte výročí svatby, překvapte svoji lásku originálním zážitkem, na který se nezapomíná! Na výjimečném víkendu nebo i delším pobytu si užijete slavnostní večeři, valentýnské menu, v romantické stylové restauraci. V elegantně vyzdobeném pokoji nebo apartmánu bude připravena kvalitní láhev vína nebo lahodného sektu. Valentýnské pobyty jsou realizovány v hotelových a lázeňských zařízeních, která poskytují relaxační wellness služby. Protože letošní Valentýn vychází na čtvrtek 14. února, je možné většinu speciálních balíčků čerpat na víkend před (10.-11. února) i po (17.-18. února).

Nevšední Valentýn o víkendu
bed 3 dny
(2 noci)
meal polopenze
91%
Končí za 7 dní LAST MINUTE

Nevšední Valentýn o víkendu

PARKHOTEL GOLF * * * * Mariánské Lázně

Parkhotel Golf, který na vás čeká v Mariánských Lázních, připravil i třídenní víkendovou verzi romantického valentýnského pobytu. Pro příjemné přivítání je připravena láhev sektu a lahodné belgické pralinky Sweet Hearts.

Cena od:
3 145 Kč
4 445 Kč
za 1 osobu
Zobrazit
Nevšední Valentýn
bed 3 dny
(2 noci)
meal polopenze
91%
Končí za 7 dní LAST MINUTE

Nevšední Valentýn

PARKHOTEL GOLF * * * * Mariánské Lázně

Uvítání lahví sektu a belgickými pralinkami Sweet Hearts v Parkhotelu Golf bude sladké, a tak váš valentýnský pobyt bude naprosto ideální. Z wellness je připravena vonná koupel a masáž s přídavkem aroma oleje.

Cena od:
2 695 Kč
4 445 Kč
za 1 osobu
Zobrazit
TOPlist