×

VacationClub Kapitańska 10 Apartament 3 Świnoujście

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Komfortně a vkusně zařízený pokoj nabízí VacationClub Kapitańska 10 Apartament 3 Świnoujście pro hosty, kteří hledají ubytování ve městě Svinoústí. Pro majitele domácích zvířat VacationClub Kapitańska 10 Apartament 3 Świnoujście umožňuje pobyt s domácím mazlíčkem za poplatek. Pro ubytované hosty je k dispozici zdarma soukromé parkoviště. Pokud chcete surfovat po internetu, můžete se připojit na internet i na pokoji. Nedílnou součástí je samostatné sociální zařízení a vlastní koupelna. Vybavení jednotlivých pokojů v VacationClub Kapitańska 10 Apartament 3 Świnoujście a podrobný seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) naleznete níže v podrobnostech zvoleného pokoje.

Stravování Cena rezervace ubytování nezahrnuje stravování.

Platba Pobyt je možné uhradit následujícími způsoby: poukaz bon, hotovost, kreditní karta, bankovní převod. Podmínkou potvrzení závazné rezervace ze strany VacationClub Kapitańska 10 Apartament 3 Świnoujście je zaplacení zálohy ve výši 100.

Příjezd, otevírací doba Ubytovat se v den příjezdu je možné od 16:00, pokoj je třeba opustit v den odjezdu nejpozději do 10:00. Můžete se domluvit s personálem v jazycích: Anglicky, Německy, Polsky.

Kapitańska ulice, 10, 72-600, Svinoústí (Polsko)
Parkování, doprava
  • Vlastní parkoviště (ingyenes, 2 ks, )

Internet
  • WiFi

Další informace a okolí
  • Zahrada, Možnost žehlení, Výtah

  • 500 m Nejbližší restaurace - nevlastní
  • 2 km Centrum města