Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme

Modrá Růže

* * *
Žerotínova 225, Uherské Hradiště
Zobrazit na mapě
77%
přístup personálu Všechna hodnocení 7red background circle

Hledáte-li útulné zázemí v centru Uherského Hradiště, pak zvolte služby rodinného penzionu Modrá Růže. Penzion Modrá Růže disponuje dvou až čtyřlůžkovými pokoji, které jsou pěkně barevně sladěny a zařízeny. K dispozici je LED televize a připojení k internetu. Blízké okolí nabízí pestré možnosti kulturního a sportovního vyžití, naleznete zde řadu turistických a cyklistických tras a zajímavých míst pro výlety.

 • typ

  Pěkný penzion,pěkně vybavený pokoj.příjemný pan majitel. ubytování doporučuji....

  Martin R.
 • typ

  Pěkný hotel,v klidné části města.Parkoviště u hotelu,recepční příjemná paní,všude čisto.doporučuji pobyt....

  Milena H.
 • typ

  Penzion uprostřed Uherského Hradiště v klidné části. Dostupnost centra města a kulturního vyžití. Trochu starší vybavení pokojů, ale stále vyhovující. Personál je ochotný a s naším pobytem jsme byli spokojeni. ...

  Václav J.
 • typ

  Personál bol veľmi milý, vysvetlili mi aj všetky pamiatky v okolí a cestu kam som potrebovala...

  Adéla G.
Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
990 Kč
690 Kč
Třílůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
1 090 Kč
850 Kč
850 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
Čtyřlůžkový pokoj
1 390 Kč
990 Kč
850 Kč
850 Kč
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Popis pokojů

Ubytování je poskytováno ve 2 až 4 lůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny Wi-Fi, LED TV, vlastním sociálním zařízením, některé mají vlastní kuchyňku. K dispozici je také společná kuchyňka s kompletním vybavením. 

Platební karty

 • v tomto hotelu nelze platit platební kartou

Služby hotelu

 • nekuřácký hotel

Gastronomické služby

K dispozici je společná kuchyňka s kompletním vybavením

 • restaurace 50 m

Doplňkové služby

 • domácí mazlíčci

Sportovní možnosti

V okolí je možnost návštěvy zajímavých míst a pamětihodností.

Služby pro motoristy

 • parkoviště

Popis okolí

V blízkosti penzionu se nachází restaurace, divadlo, přístaviště, řeka Morava, vlakové a autobusové nádraží.

Tipy na výlet po Uherském Hradišti:

Zámek Buchlovice (12 km)

Archeoskanzen Modrá (6 km)

Rozhledna na Brdu (19 km)

Památník Velké Moravy (1,5 km)

Hrad Buchlov a Kaple sv. Barbory (17 km)

Velehrad (7 km)


Kultura:

Klub kultury

Reduta – koncerty vážné hudby, výstavy atd.

Slovácké divadlo

Kino Hvězda

Slovácké muzeum

Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Penzion je situován v centru historického města Uherské Hradiště. V okolí se nachází velké množství zajímavých míst vhodných pro výlety.

Nadmořská výška ubytování: 180 m n.m.

Možnosti:

 • obchodní centrum : 150 m

Lyžarské vleky:

 • Mendl ski Břestek: 9.3 km
 • Osvětimany: 14.7 km
 • Stupava: 15.9 km

Souřadnice ubytování pro navigaci:

 • 49°4'16.987"
 • 17°27'24.700"

Turistické cíle:

 • Orlovna v Uherském Hradišti V historickém centru Uherského Hradiště na Mariánském náměstí můžete poobědvat v restauraci Orlovně s venkovní zahrádkou ve dvoře. V přízemí budovy se nachází restaurace a recepce, sál pro kongresové…
 • Uherské Hradiště Uherské Hradiště leží na Jižní Moravě, východním směrem od Brna. Město se rozkládá v údolí mezi Vizovickou vrchovinou a pohořím Chřiby a na levém břehu řeky Moravy. Východním směrem od města se…
 • Galerie umění na Mariánském náměstí v Uh. Hradišti Milovníci umění, při návštěvě Uh. Hradiětě nezapomeńte navštívit Prodejní a výstavní galerii s nekuřáckou kavárnou, nacházející se v centru královského historického města na Mariánském náměstí. …
 • Dům U krále Matyáše v Uherském Hradišti V těsné blízkosti jednoho ze dvou největších náměstí v Uherském Hradišti, na Otakarově ulici, vedle galerie Sova, stojí za pozornost Dům U krále Matyáše. V tomto krásně zrekonstruovaném secesním domě…
 • Přes Mariánské náměstí v Uherském Hradišti Při naší letošní návštěvě Uherského Hradiště, jsme se prošli Mariánským náměstím, které je druhým hlavním náměstím historického centra v tomto nádherném městě Slovácka. Nejblíže se k němu dostanete…

Celkové hodnocení Modrá Růže od ubytovaných zákazníků

Ubytování
77%
Stravování
70%
Přístup personálu
83%
Okolí
80%
Služby
77%
Celková spokojenost
77%
77%

Fotografie od ubytovaných klientů

Modrá Růže hodnotilo 7 zákazníků, 71% tento hotel doporučuje.

typ

Klient Martin R.

24.7.2019

Celkové hodnocení
100%

Pěkný penzion,pěkně vybavený pokoj.příjemný pan majitel. ubytování doporučuji.

typ

Klient Milena H.

21.9.2018

Celkové hodnocení
76%

Pěkný hotel,v klidné části města.Parkoviště u hotelu,recepční příjemná paní,všude čisto.doporučuji pobyt.

typ

Klient Václav J.

19.9.2017

Celkové hodnocení
80%

Penzion uprostřed Uherského Hradiště v klidné části. Dostupnost centra města a kulturního vyžití. Trochu starší vybavení pokojů, ale stále vyhovující. Personál je ochotný a s naším pobytem jsme byli spokojeni.

typ

Klient Adéla G.

29.5.2015

Celkové hodnocení
100%

Personál bol veľmi milý, vysvetlili mi aj všetky pamiatky v okolí a cestu kam som potrebovala

typ

Klient Luděk Š.

28.11.2014

Celkové hodnocení
60%

Penzion, v podstatě ubytovna je poblíž centra města. Nedaleko je restaurace. Pokoj je standardní se sociálním zařízením.

typ

Klient Ludmila M.

10.11.2018

Celkové hodnocení
100%

typ

Klient Ľubomír P.

17.10.2017

Celkové hodnocení
25%

Byli jste v tomto hotelu ubytováni s Hotely.cz? Nepřišel Vám odkaz pro hodnocení? Chcete získat slevový kupón až na 400 Kč? Napište nám na email info@hotely.cz a připojte číslo Vaší objednávky a jméno. Po ověření Vám zašleme odkaz na nový formulář hodnocení.

Fotografie turistických oblastí od klientů

Orlovna v Uherském Hradišti

typ

Natálie V.

12.5.2019

Výborné místo a krásné město, ideální pro výlet s rodinou.

typ

Omelyan O.

29.12.2018

Great location for a one day visit for a football match

Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Kolbenova 882/5A, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 7, 460 01 Liberec, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních.

1.3. Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle objednávky zprostředkované Provozovatelem.

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Portálem Hotely.cz, Zákazníkem a Ubytovacím zařízením při realizaci zprostředkování rezervace ubytování, nabízeném Ubytovacím zařízením na internetových stránkách Portálu Hotely.cz.

2.2. Smluvní vztah mezi Portálem Hotely.cz a Zákazníkem se vedle těchto VOP řídí Obchodními podmínkami každého jednotlivého Ubytovacího zařízení (dále jen "OP"), jenž jsou uvedeny v patičce rezervačního formuláře každého konkrétního Ubytovacího zařízení. Tyto VOP se použijí vždy, pokud OP neobsahují úpravu jinou.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním formuláře. Portál Hotely.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Portál Hotely.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v objednávce. Portál Hotely.cz před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u skupinových rezervací nebo pobytových balíčků je Ubytovacím zařízením nebo Portálem Hotely.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

4.4. Zprostředkování komunikace

Ubytovací zařízení tímto souhlasí se zprostředkováním komunikace Portálem Hotely.cz (včetně jakéhokoli zpracování, ukládání, příjmu, přístupu k, nahlížení do a monitoringu komunikace Portálem Hotely.cz) a prohlašuje, že důkladně informuje své zaměstnance, zástupce a dalších osoby (a v souladu s platnými zákony od nich k tomu má souhlas) o využívání služby Zprostředkování komunikace, která je mu poskytována nebo je poskytována jeho jménem. Ubytovací zařízení souhlasí s tím, že nebude používat službu zprostředkování komunikace k odeslání nevyžádaných obchodních sdělení. Ubytovací zařízení plně odškodní Portál Hotely.cz za jakékoli nároky třetích stran nebo pokuty, vyplývající z nezákonného nebo neoprávněného používání služby zprostředkování komunikace pro vlastní účely Ubytovacího zařízení.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1 Storno podmínky určuje Ubytovací zařízení v OP. V případě, že Ubytovací zařízení nemá definované vlastní storno podmínky, je u garance platební kartou při nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Portálu Hotel.cz o zrušení rezervace) 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není u garance platební kartou uplatněn žádný storno poplatek.

Zákazník je povinen informovat Portál Hotely.cz o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení.

Reklamace služeb Portálu Hotely.cz je možná písemně elektronicky na emailové adrese info@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese HOTEL.CZ a.s., Řeznická 7, 460 01 Liberec.

6. Osobní údaje

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Portál Hotely.cz je oprávněn v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které mu pro účely zprostředkování objednávky poskytl (dále jen "Osobní údaje"). Portál Hotely.cz je správcem všech Osobních údaj, které zpracovává. Osobní údaje nebudou postoupeny žádné třetí straně kromě Ubytovacího zařízení a společností majetkově spjatých s Portálem Hotely.cz. Ubytovací zařízení se stává správcem osobních údajů poté, co je přímo nebo nepřímo obdrží prostřednictvím technického zpracovatele. Zpracování Osobních údajů pro Portál Hotely.cz provádí zpracovatelé, kteří jsou vázáni zpracovatelskou smlouvou. Každá ze stran je povinna poskytnout odpovídající ochranu Osobních údajů, aby bylo zabráněno jejich ztrátě, neoprávněnému přístupu, použití, vymazání a zveřejnění, a podle platných zákonů zpracovávat Osobní údaje způsobem, který zajišťuje odpovídající zachování důvěrnosti a bezpečnost Osobních údajů. Údaje získávané dle zákona budou zpracovávány po dobu uloženou zákonem, ostatní údaje maximálně po dobu 5 let od poslední objednávky Zákazníka. Osobní údaje jsou zpracovávány za účelem správného poskytnutí objednané služby a za účelem přesnějšího nabízení vhodných doplňujících služeb. Nesouhlas se zpracováním Osobních údajů může Zákazník vyjádřit na emailové adrese info@hotely.cz.

6.2. Prohlášení o souborech cookie

Portál Hotely.cz používá soubory cookie, které jsou popsány v samostatném dokumentu Zásady používání souboru cookie https://www.hotely.cz/page/view/cookie/.

6.3. Zasílání obchodních sdělení

Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním obchodních sdělení na svou emailovou adresu samotným odesláním objednávkového formuláře na stránkách Portálu Hotely.cz. Tento souhlas má Zákazník možnost kdykoliv zrušit na stránce https://www.hotely.cz/mailq/logout/"email Zákazníka" a v každém jednotlivém obchodním sdělení.

6.4. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník souhlasí s tím, že všechny telefonní hovory jsou nahrávány z důvodu zkvalitňování služeb a pro zaznamenání souhlasu Zákazníka s VOP, OP a potvrzením objednávky. Svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří Zákazník tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Portálu Hotely.cz.

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto VOP nabývají platnosti a účinnosti dnem 25.5. 2018.

Platné znění těchto VOP je k dispozici v sídle provozovatele i majitele Portálu Hotely.cz a je zveřejněno na webových stránkách www.hotely.cz.

Modrá Růže 0 Modrá Růže 1 Modrá Růže 2 Modrá Růže 3 Modrá Růže 4 Modrá Růže 5 Modrá Růže 6 Modrá Růže 7 Modrá Růže 8 Modrá Růže 9 Modrá Růže 10 Modrá Růže 11 Modrá Růže 12 Modrá Růže 13 Modrá Růže 14 Modrá Růže 15 Modrá Růže 16 Modrá Růže 17 Modrá Růže 18 Modrá Růže 19 Modrá Růže 20 Modrá Růže 21 Modrá Růže 22 Modrá Růže 23 Modrá Růže 24 Modrá Růže 25 Modrá Růže 26
TOPlist