×

Ubytování U Bocmana Děčín

 • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
 • Bez stravy
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Nejvýhodnější nabídka

Nejlepší směrodatná cena během následujících 90 dní: 575  / os. / noc, bez stravy, 25. - 26. úno

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Pro všechny turisty, kteří hledají ubytování ve městě Děčín, Ubytování U Bocmana Děčín nabízí komfortně zařízené pokoje. Některé pokoje mají klimatizaci pro pohodlný odpočinek i během horkých letních dnů. Seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) a vybavení jednotlivých pokojů v Ubytování U Bocmana Děčín najdete ve formuláři níže a v podrobnostech zvoleného pokoje.

Umístění a okolí CK Enthusia ve vzdálenosti 500 m, Děčínský zámek 500 m, Děčínský zámek 500 mCyklopujcovna.com 500 m, Děčínský zámek 500 mCyklopujcovna.com 500 mZoologická zahrada Děčín 800 m, Děčínský zámek 500 mCyklopujcovna.com 500 mZoologická zahrada Děčín 800 mKostel sv. Kříže v Děčíně 500 m, Děčínský zámek 500 mCyklopujcovna.com 500 mZoologická zahrada Děčín 800 mKostel sv. Kříže v Děčíně 500 mRozhledna Dobrná - Sokolí Vrch 4.3 km, Děčínský zámek 500 mCyklopujcovna.com 500 mZoologická zahrada Děčín 800 mKostel sv. Kříže v Děčíně 500 mRozhledna Dobrná - Sokolí Vrch 4.3 kmWebkamera - Děčín 800 m, Děčínský zámek 500 mCyklopujcovna.com 500 mZoologická zahrada Děčín 800 mKostel sv. Kříže v Děčíně 500 mRozhledna Dobrná - Sokolí Vrch 4.3 kmWebkamera - Děčín 800 mRozhledna Velký Chlum u Děčína 4.1 km, Děčínský zámek 500 mCyklopujcovna.com 500 mZoologická zahrada Děčín 800 mKostel sv. Kříže v Děčíně 500 mRozhledna Dobrná - Sokolí Vrch 4.3 kmWebkamera - Děčín 800 mRozhledna Velký Chlum u Děčína 4.1 kmWebkamera - Děčín 1.8 km, Děčínský zámek 500 mCyklopujcovna.com 500 mZoologická zahrada Děčín 800 mKostel sv. Kříže v Děčíně 500 mRozhledna Dobrná - Sokolí Vrch 4.3 kmWebkamera - Děčín 800 mRozhledna Velký Chlum u Děčína 4.1 kmWebkamera - Děčín 1.8 kmRajské ostrovy 800 m, Děčínský zámek 500 mCyklopujcovna.com 500 mZoologická zahrada Děčín 800 mKostel sv. Kříže v Děčíně 500 mRozhledna Dobrná - Sokolí Vrch 4.3 kmWebkamera - Děčín 800 mRozhledna Velký Chlum u Děčína 4.1 kmWebkamera - Děčín 1.8 kmRajské ostrovy 800 mPlavecký areál Děčín 1.8 km.

Stravování Stravování není zahrnuto v ceně ubytování.

Platba Platba za pobyt se provádí následujícími způsoby: hotovost, bankovní převod. Na potvrzení závazné rezervace Ubytování U Bocmana Děčín požaduje zaplacení zálohy ve výši 100.

Příjezd, otevírací doba Nástup na pobyt a ubytování je možné od 16:00, pokoj je třeba v den odjezdu opustit nejpozději do 10:00. S personálem se můžete domluvit v jazyce: Česky.

Labské Nábřeží 247/73, 40502, Děčín (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

 • Bez stravy
Pokoj se sprchou s klimatizací pro 2 os. Pokoj se sprchou s klimatizací pro 2 os.
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
 • Klimatizace v pokoji
 • WIFI
 • Lednička
podrobnosti
Zobrazit volné termíny a ceny
Třílůžkový pokoj Třílůžkový pokoj
může se zde ubytovat maximálně 3 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Parkování, doprava
 • Vlastní parkoviště

Volný čas
 • Odpočinek: Fitness (ve vzdálenosti 1500 m), Minigolf (ve vzdálenosti 7400 m), Bowling (ve vzdálenosti 14700 m), Biliárd (ve vzdálenosti 1000 m), Turistické možnosti (na blízku)

  Darts na blízku, Tělocvična/sportovní hala na blízku, Aquapark na blízku, Cyklotrasy v okolí, Disco na blízku, Kino na blízku, Bazén vnitřní na blízku

Další informace a okolí
 • Nekuřácké prostředí, Informační služba, Tenisový kurt venkovní na blízku, Autobusová zastávka na blízku, Dětské hřiště na blízku, Houbaření, Park na blízku, Vlaková zastávka na blízku, Bar na blízku, Cukrárna na blízku, Kavárna na blízku, Pivnice na blízku, Kadeřnictví/salón krásy na blízku, Masáže na blízku, Hotel - Perličková vana na blízku

  Vlastní úschovna kol

Stravování
 • Nejbližší restaurace - nevlastní (ve vzdálenosti 450 m)

Typy wellness
 • Sauna na blízku

Čas příjezdu
od 16:00 hod.
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Užívané jazyky
Česky
Akceptované měny
CZK (Kč)
Turistická daň (místní poplatek)
V ceně není zahrnuto
Rezervační podmínky ubytování
Doplňující obchodní podmínky 1. Ceny a služby Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu. 2. Zrušení pobytu zákazníkem Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu bcmin@seznam.cz. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky. Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku. 3. Platnost Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).