×

Ubytování Pod Hradem Dobronice u Bechyně

 • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
 • Bez stravy
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Nejvýhodnější nabídka

Nejlepší směrodatná cena během následujících 90 dní: 350  / os. / noc, bez stravy, 24. - 26. dub (v případě pobytu na min. 2 nocí)

Popis ubytovacího zařízení

Ideální i pro rodiny s dětmi

Pokoje, služby Ubytování Pod Hradem Dobronice u Bechyně je ideálním místem pro hosty, kteří hledají ubytování ve vkusně zařízených pokojích ve městě Dobronice. Ubytování Pod Hradem Dobronice u Bechyně Vám nabízí i možnost ubytování s domácím zvířetem. Pokud dostanete chuť vychutnat si skvělé jídlo, je možnost stravování v restauraci přímo v objektu. Ubytovaní hosté mohou parkovat na parkovišti u objektu zdarma. Seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) a vybavení jednotlivých pokojů v Ubytování Pod Hradem Dobronice u Bechyně najdete ve formuláři níže a v podrobnostech zvoleného pokoje.

Umístění a okolí Pivovar 4.9 km , Dobronice 200 m, Dobronice 200 mKostel sv. Matěje v Bechyni 4.9 km, Dobronice 200 mKostel sv. Matěje v Bechyni 4.9 kmchalupa v Bechyni 4.9 km, Dobronice 200 mKostel sv. Matěje v Bechyni 4.9 kmchalupa v Bechyni 4.9 kmBechyňský most Duha 4.9 km, Dobronice 200 mKostel sv. Matěje v Bechyni 4.9 kmchalupa v Bechyni 4.9 kmBechyňský most Duha 4.9 kmStádlecký most 3.6 km, Dobronice 200 mKostel sv. Matěje v Bechyni 4.9 kmchalupa v Bechyni 4.9 kmBechyňský most Duha 4.9 kmStádlecký most 3.6 kmZámek Stádlec 4.6 km, Dobronice 200 mKostel sv. Matěje v Bechyni 4.9 kmchalupa v Bechyni 4.9 kmBechyňský most Duha 4.9 kmStádlecký most 3.6 kmZámek Stádlec 4.6 kmKostel sv. Michaela v Bechyni 4.9 km daleko od ubytování.

Stravování Uvedené ceny jsou za ubytování bez stravy.

Platba Platbu za pobyt můžete uhradit následujícími způsoby: hotovost, bankovní převod, kreditní karta. Ubytování Pod Hradem Dobronice u Bechyně vyžaduje uhrazenou zálohu do výše 100 pro závazné potvrzení rezervace.

Příjezd, otevírací doba Ubytovat se v den příjezdu je možné od 14:00, pokoj je třeba opustit v den odjezdu nejpozději do 10:00. Komunikovat se zaměstnanci můžete v jazyce: Česky.

Dobronice u Bechyně 111, 39165, Dobronice (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

 • Bez stravy
Třílůžkový pokoj Třílůžkový pokoj
může se zde ubytovat maximálně 3 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Čtyřlůžkový pokoj Čtyřlůžkový pokoj
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Čtyřlůžkový pokoj dělený Čtyřlůžkový pokoj dělený
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Parkování, doprava
 • Vlastní parkoviště

Volný čas
 • Odpočinek: Turistické možnosti (na blízku), Fitness (ve vzdálenosti 17000 m), Rybolov (na blízku), Golfové hřiště (ve vzdálenosti 10000 m), Bowling (ve vzdálenosti 7000 m)

  Cyklotrasy v okolí, Pivnice, Střelnice na blízku

Další informace a okolí
 • Houbaření, Nekuřácké prostředí, Informační služba, Terasa, Tenisový kurt venkovní na blízku, Autobusová zastávka na blízku, Dětské hřiště na blízku, Vlaková zastávka na blízku, Kadeřnictví/salón krásy na blízku

  Domácí mazlíčci vítáni (zdarma), Zahrada

Stravování
 • Stravovací možnosti: Vlastní restaurace

  Kuchyně

  Možnost vaření venku: Možnost grilování

Typy wellness
 • Sauna na blízku

Čas příjezdu
od 14:00 hod.
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Užívané jazyky
Česky
Akceptované měny
CZK (Kč)
Akceptované typy karet
 • MasterCard MasterCard
 • VISA VISA
Turistická daň (místní poplatek)
V ceně není zahrnuto. Platí se u osob od 18 let, výše částky je 25 Kč / osoba / noc.
Rezervační podmínky ubytování
Doplňující obchodní podmínky 1. Ceny a služby Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu. 2. Zrušení pobytu zákazníkem Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu lubos5959@gmail.com. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky. Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku. 3. Platnost Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).