- Okamžitá rezervace
- Ubytování se zvířaty
- Wellness
- Wifi zdarma
- Parkování zdarma
Popis ubytovacího zařízení
Pokoje, služby Pro všechny turisty, kteří hledají ubytování ve městě Fryšava pod Žákovou horou, Ubytování Pavel Němec Fryšava pod Žákovou horou nabízí tři komfortně zařízené pokoje. Můžete přijít a ubytovat se se svým domácím miláčkem v Ubytování Pavel Němec Fryšava pod Žákovou horou. Ubytování s domácím zvířetem je za poplatek. Ubytovaní hosté mohou parkovat na parkovišti u objektu zdarma. Hotel nabízí kvalitní služby pro maximální spokojenost hostů. Bližší informace o možnostech naleznete níže ve formuláři. Pokud se na dovolené chcete připojit na internet, můžete se připojit pomocí sítě WiFi. K vybavení patří vlastní sociální zařízení s koupelnou. Vybavení pokojů a bližší informace o nabídce služeb (včetně služeb za příplatek) v Ubytování Pavel Němec Fryšava pod Žákovou horou najdete ve formuláři níže v podrobnostech zvoleného pokoje.
Umístění a okolí 1.8 km daleko najdeme Webkamera - Tři Studně, 4.4 km Devět skal, 3 km Olšina u Skleného, 3.2 km Lisovská skála, 3.5 km Malinská skála, 2.7 km Pasecká skála, 4.2 km Sklenské louky, 3.9 km Drátenická skála, 4.2 km Bílá skála u Křižánek, 3 km Brožova skála, 2.5 km Rybník Sykovec, 4.5 km Černá skála u Křižánek, 1.3 km Medlovský rybník, 600 m Chalupa Fryšava.
Stravování Cena rezervace ubytování nezahrnuje stravování.
Platba Pobyt je možné uhradit výhradně v hotovosti. Podmínkou potvrzení závazné rezervace ze strany Ubytování Pavel Němec Fryšava pod Žákovou horou je zaplacení zálohy ve výši 50.
Příjezd, otevírací doba Nástup na pobyt nejdřív (od): 14:00, odchod z pobytu nejpozději (do): 10:00. Domluvit se můžete s personálem v jazyce: Česky.
Dobrá poloha
Na základě 9 názoru hosta, který zde byl ubytován
V dosahu do 10 minut pěšky:
- 740 m, Centrum města
Pokoje, ceny
Vybavení pokoje
Ložnice a další místnosti
Rozloha: m2-
Apartman se sprchou s vlastní kuchyňkou pro 4 os. s 1 ložnicí
- 20 m 2
- 1 ložnice
- WIFI
- Lednička
-
Apartman se sprchou s vlastní kuchyňkou pro 10 os. se 2 ložnicemi
- 30 m 2 velký
- 2 ložnice
- WIFI
- Lednička
Vybavení objektu
-
Vlastní parkoviště (zdarma, 4 ks)
Parkoviště v blízkosti (zdarma, 10 ks, ve vzdálenosti 500 m)
-
WiFi
-
Kino poblíž, Půjčovna lyží na blízku, Cyklotrasy v okolí, Střelnice na blízku, Přírodní koupání na blízku, Bazén vnitřní na blízku, Tělocvična / sportovní hala poblíž, Golfový trenažér na blízku, Divadlo poblíž, Lázně na blízku, Aerobik na blízku, Aquapark na blízku
Volný čas: Výtety / turistické atrakce (na blízku), Casino (ve vzdálenosti 24700 m), Jóga (ve vzdálenosti 10700 m), Fitness (ve vzdálenosti 10700 m), Squash (ve vzdálenosti 12500 m), Minigolf (ve vzdálenosti 2700 m), Golfové hřiště (ve vzdálenosti 32800 m)
- Wellness/spa na blízku
- Sauny
-
Vlastní úschovna kol, Zahrada, Topení
Pivnice na blízku, Venkovní tenisový kurt poblíž, Letiště poblíž, Dětské hřiště na blízku, Autobusová zastávka poblíž, Zdravotní středisko na blízku, Nekuřácké prostředí, Lyžařský vlek na blízku, Kavárna na blízku, Vlaková zastávka poblíž, Masáže na blízku, Houbaření, Obchodní centrum na blízku, Cukrárna na blízku, TV místnost, Hotel - Perličková vana na blízku, Bar na blízku, Park poblíž
-
Kuchyně, Pizzéria na blízku, Snack bar na blízku
Možnost vaření venku: Možnost grilování
Možnosti stravování: Nejbližší restaurace - nevlastní (ve vzdálenosti 250 m)
-
Solárium na blízku
Další informace
- 740 m Centrum města
Užitečné informace
Pokud plánujete pozdější příjezd, informujte prosím předem ubytovací zařízení.
100 Kč/noc/zvíře
Města v okolí
- Tři Studně (1)
- Kadov (2)
- Kuklík (2)
- Sněžné (3)
- Světnov (1)
- České Křižánky (1)
- Herálec (1)
- Radňovice (1)
- Líšná (1)
- Nové Město na Moravě (8)
- Škrdlovice (4)
- Zubří (1)
- Svratka (3)
- Žďár nad Sázavou (5)
- Borovnice (1)
- Telecí (1)
- Račín (1)
- Jimramov (1)
- Sádek (1)
- Dalečín (1)
- Velká Losenice (1)
- Rozsochy (1)
- Hlinsko (3)
- Zvole (1)
- Polička (3)
- Nové Dvory (1)
- Bystřice nad Pernštejnem (3)
- Proseč (3)
- Oudoleň (2)
- Vír (2)