Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme

Chatová osada Stvořidla

* *
Dobrovítova Lhota 46, Trpišovice
Zobrazit na mapě
96%
výborná strava Všechna hodnocení 1red background circle

V malebném prostředí zelených lesů a bublající říčky Sázavy se rozprostírá Chatová osada Stvořidla. Ubytování zajišťují samostatné čtyřlůžkové chatky, které jsou pěkně a útulně vybaveny. Objevte toto ideální místo pro vaši dovolenou s rodinou a přáteli. Chatová osada Stvořidla je oblíbena pro svou krásnou polohu a příznivé ceny.

Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Čtyřlůžkový pokoj Chatka
Možnosti zrušení rezervace
Storno poplatky při zrušení pobytu:
 • ZDARMA při zrušení pobytu více než 29 dní před příjezdem
 • 75% z ceny rezervace při zrušení pobytu méně než 29 dní před příjezdem
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Popis pokojů

CHATKY jsou pro 2-4 osoby, velmi dobře zařízené a účelně vybavené pro rodinnou rekreaci. Zavedena teplá i studená pitná voda až do chatky. Čalouněný sedací koutek se stolkem, ložnice s patrovými, lamelovými postelemi je oddělena závěsem. Kuchyňský kout je zcela nově vybaven kompletním nádobím, nerez hrnce, talíře, pánev, hrnky, příbory atd...mikrovlnkou,rychlovarnou konvicí, dvouvařičem a chladničkou.

Moderní a čisté sociální zařízení je v bezprostřední blízkosti.

Platební karty

 • v tomto hotelu nelze platit platební kartou

Služby hotelu

 • recepce

Gastronomické služby

Základní potraviny a rychlé občerstvení lze koupit nedaleko osady.  V okolí jsou 3 restaurace.

 • pivnice 200 m
 • cukrárna
 • restaurace 50 m

Doplňkové služby

 • domácí mazlíčci - 50 Kč

Sportovní možnosti

 • hřiště pro děti
 • stolní tenis
 • možnost rybolovu

Služby pro motoristy

 • parkoviště - 10 Kč 10 m

Recepce

8.00 -24.00

Popis okolí

V okolí chatové osady Stvořidla v Trpišovicích stojí za návštěvu krásné město Humpolec. Humpolec leží ve Východních Čechách, severozápadním směrem od Jihlavy. Nedaleko města prochází dálniční tah vedoucí z Brna do Prahy. Město je obklopeno vrcholky Českomoravské vysočiny. Město je obklopeno zalesněnými kopci. V nedalekém okolí města je vybudována celá řada chovných rybníků. Východním směrem od Humpolce u obce Plačkov je u stejnojmenného rybníka vybudováno přírodní koupaliště. Od východního okraje města se zvedá kopec ( 644 m.n.m.) na jehož vrcholku je zřícenina hradu Orlík. Z města Humpolce a kolem zříceniny hradu je vybudována naučná stezka s názvem Březina. Z města Humpolce vede celá řada značených turistických tras, směřujících na vrcholy kopců Českomoravské vysočiny. Vydáme-li se z města jihozápadním směrem dojdeme k vodní nádrži Sedlice.

Jak se k nám dostanete?

Vlastním automobilem.

Vlakem - žel. zástávka naproti chatové osadě. 

Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Osada je umístěna v obci Trpišovice v místě zvaném Dobrovítova Lhota a stojí na břehu řeky Sázavy.

Nadmořská výška ubytování: 360 m n.m.

Možnosti:

 • houbaření

Lyžarské vleky:

 • Melechov: 3.2 km
 • Kadlečák: 4.4 km

Souřadnice ubytování pro navigaci:

 • 49°40'11.322"
 • 15°19'7.249"

Turistické cíle:

 • Rozcestí Stvořidla - odbočka žst. Turisticky označené rozcestí odbočky k železniční zastávce Stvořidla z červeně značené trasy najdeme v areálu kempu Stvořidla hned u železné lávky přes Sázavu. Železniční zastávka stojí na…
 • Turistická známka č. 595 - Foglarova Sluneční zátoka Tábořiště v údolí Sázavy u Světlé nad Sázavou, spjaté s legendárním chlapeckým oddílem, vedeným Jaroslavem Foglarem.
 • Stvořidla Předmětem ochrany je především cenný soubor geomorfologických jevů s dobře vyvinutými projevy říčního fenoménu. Jde o přirozené, hluboce zaříznuté údolí řeky Sázavy, kde v řečišti se vyskytuje…
 • Turistická známka č. 997 - Stvořidla Romantický peřejnatý úsek Sázavy s balvanitým korytem, přírodní rezervace po proudu od Světlé nad Sázavou.
 • Stvořidla - přírodní rezervace na Sázavě. Přírodní rezervace Stvořidla jsou úsek řeky  Sázavy mezi Smrčnou u Světlé nad Sázavou a osadou Stvořidla u Ledče nad Sázavou.  Délka peřejí je téměř 5 km.  Celá oblast je součástí přírodní rezervace…

Celkové hodnocení Chatová osada Stvořidla od ubytovaných zákazníků

Ubytování
80%
Stravování
100%
Přístup personálu
100%
Okolí
100%
Služby
100%
Celková spokojenost
96%
96%

Fotografie od ubytovaných klientů

Chatová osada Stvořidla hodnotil 1 zákazník, 100% tento hotel doporučuje.

typ

Klient Jaroslav K.

10.10.2018

Celkové hodnocení
96%

Byli jste v tomto hotelu ubytováni s Hotely.cz? Nepřišel Vám odkaz pro hodnocení? Chcete získat slevový kupón až na 400 Kč? Napište nám na email info@hotely.cz a připojte číslo Vaší objednávky a jméno. Po ověření Vám zašleme odkaz na nový formulář hodnocení.

Storno poplatky při zrušení pobytu

V hlavní sezoně, tj. červenec a srpen jsou prodávány pouze týdenní pobyty SO - SO. V květnu,červnu a září i kratší pobyty za podmínky minimálně 2 přenocování.

Odstoupení od cestovní smlouvy ze strany zákazníka, stornopoplatky.
Zákazník má právo odstoupit od SoP s CA a to zásadně písemnou formou a to kdykoliv před zahájením pobytu. Pro určení doby odstoupení je rozhodující den doručení písemného oznámení o odstoupení. V případě, že zákazník uvedeným způsobem odstoupí, je povinen uhradit následující stornopoplatky, přičemž výše stornopoplatků je závislá na době zbývající do stanoveného počátku pobytu, tj. do prvního dne čerpání služeb. Stornopoplatky se účtují za každého jednoho přihlášeného zákazníka z celkové ceny zájezdu v následující výši:
25% z ceny pobytu 40 a více dní před prvním dnem čerpání služeb
50% z ceny zájezdu od 39 do 30 dní před prvním dnem čerpání služeb
75% z ceny zájezdu od 29 do 20 dní před prvním dnem čerpání služeb
85% z ceny zájezdu od 19 do 10 dní před prvním dnem čerpání služeb
100% z ceny zájezdu v době kratší než 9 dní před prvním dnem čerpání služeb
Chatová osada Stvořidla 0 Chatová osada Stvořidla 1 Chatová osada Stvořidla 2 Chatová osada Stvořidla 3 Chatová osada Stvořidla 4 Chatová osada Stvořidla 5 Chatová osada Stvořidla 6 Chatová osada Stvořidla 7 Chatová osada Stvořidla 8 Chatová osada Stvořidla 9 Chatová osada Stvořidla 10 Chatová osada Stvořidla 11 Chatová osada Stvořidla 12 Chatová osada Stvořidla 13 Chatová osada Stvořidla 14 Chatová osada Stvořidla 15 Chatová osada Stvořidla 16 Chatová osada Stvořidla 17 Chatová osada Stvořidla 18 Chatová osada Stvořidla 19 Chatová osada Stvořidla 20 Chatová osada Stvořidla 21 Chatová osada Stvořidla 22 Chatová osada Stvořidla 23 Chatová osada Stvořidla 24 Chatová osada Stvořidla 25 Chatová osada Stvořidla 26
TOPlist