Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme

Penzión Tiberia

* * *
Kukučínova 13, Trenčín
Zobrazit na mapě
-%

Penzión Tiberia naleznete v Trenčíně, kde stojí nedaleko Kozího vrchu. K ubytování jsou připraveny jedno až třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zázemím, satelitní televizí a připojením k internetu. Penzión Tiberia nabízí i příjemnou zahradu, kde se krásně odpočívá a kde je možné i grilovat. Nechybí ani recepce s nepřetržitým provozem a službou úschovy zavazadel. Pro parkování je vyhrazeno bezplatně místo přímo u penzionu.

Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Dvoulůžkový pokoj
1 056 Kč
905 Kč
Dvoulůžkový pokoj
980 Kč
905 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1 307 Kč
+
1 584 Kč
+
1 860 Kč
1 030 Kč
Třílůžkový pokoj
1 584 Kč
1 056 Kč
930 Kč
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Popis pokojů

Ponúkame ubytovanie v útulných izbách s vlastnou kúpeľňou a WC. Izby sú vybavené televízorom, satelitným prijímačom a zariadením na prípravu kávy a čaju a ventilátorom. Chladničku a DVD prijímač zabezpečíme na požiadanie.

Minerálka, káva a čaj na izbe sú zadarmo.

Izby su jednolôžkové, dvojlôžková a trojlôžkové. Sú zariadené v praktickom štýle, aby vyhovovali rovnako obchodným cestujúcim, turistom aj rodinám s deťmi.

Výmera izieb (bez predsiene a sociálneho zázemia) je od 12 do 24 m2, podľa typu izby. 

Platební karty

 • VISAVISA
 • Diners ClubDiners Club
 • American ExpressAmerican Express
 • JCBJCB
 • MaestroMaestro
 • Visa ElectronVisa Electron

Služby hotelu

 • recepce
 • tv
 • nastěhovaní na pokoj od : 14:00
 • uvolnění pokoje do : 11:00
 • zahrada
 • služba praní prádla

Gastronomické služby

Penzión poskytuje iba raňajky.

 • pizzerie 200 m
 • pivnice 150 m
 • kavárna 200 m
 • venkovní terasa
 • cukrárna 200 m
 • bar
 • restaurace 200 m

Doplňkové služby

 • hotelové taxi

Sportovní možnosti

 • solárium 1.0 km
 • tělocvična 1.0 km
 • lázeňské služby 12.0 km
 • bowling 1.5 km
 • squash/ricochet 1.5 km
 • tenisová hala 1.0 km
 • venkovní bazén 1.5 km
 • fitness 1.2 km
 • sauna 1.0 km
 • tenisový kurt 1.0 km
 • vnitřní bazén 1.2 km
 • půjčovna jízdních kol
 • stolní tenis 1.5 km
 • kulečník 1.5 km
 • golfový trenažér 1.5 km

Služby pro motoristy

 • parkoviště

Recepce

Otváracia doba recepcie je 24 hodín nepretržite po celý rok.

Popis okolí

Asi 1 kilometer od penziónu sa nachádza najväčšia historická dominanta mesta, Trenčiansky hrad.

Za návštevu stoja aj galérie, múzea a kostoly. V blízkom okolí Trenčína môžete navštíviť Beckovský hrad, Čachtický hrad a hrad Tematín.

Vzdialenosť do Trenčianskeho kongresovéh centra, kde sa konajú divadelné predstavenia, koncerty a konferencie je 1,6 km.

V dosahu asi 1,2 km sa nachádza množstvo rôznych reštaurácii, barov a diskoték. Doprava taxikom z penziónu do centra nie je drahá a trvá menej ako 5 minút.

Každoročne sa v lete v našom meste koná preslávený multikultúrny festival Bažant Pohoda, ktorý je dôvodom návštevy Trenčína pre desiatky tisíc ľudí.

12 km od Trenčína leží mesto Trenčianske Teplice známe svojimi kúpeľmi a každoročným filmovým festivalom Art Film.

200 m od Penziónu Tiberia je začiatok niektorých turistických chodníkov, cyklochodníkov a lesopark s bežeckými trasami.
Vo vzdialenosti cca 1 km je k dispozícii krytá a letná plaváreň, sauna a niekoľko fitness centier Vo vzdialenosti do 2 km je niekoľko tenisových kurtov a komplexný športový areál s bedmintonovými a suqashovými kurtami, bowlingovou dráhou a indoor golfom.

Speciální akce a nabídky

Znížené ceny ubytovanie počas víkendov.

Jak se k nám dostanete?

Autom aj verejnou dopravou:

Autobus 2 - 5 minut chôdze.

Vlak 5 minút chôdze.

Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Penzion stojí v Trenčíně nedaleko vlakového nádraží.

Nadmořská výška ubytování: 212 m n.m.

Možnosti:

 • diskotéka: 800 m
 • informační služba: 1.0 km
 • kino: 200 m
 • noční klub: 1.0 km

Souřadnice ubytování pro navigaci:


Fotografie turistických oblastí od klientů

Vlárský průsmyk - železniční stanice

Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Kolbenova 882/5A, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 7, 460 01 Liberec, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních.

1.3. Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle objednávky zprostředkované Provozovatelem.

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Portálem Hotely.cz, Zákazníkem a Ubytovacím zařízením při realizaci zprostředkování rezervace ubytování, nabízeném Ubytovacím zařízením na internetových stránkách Portálu Hotely.cz.

2.2. Smluvní vztah mezi Portálem Hotely.cz a Zákazníkem se vedle těchto VOP řídí Obchodními podmínkami každého jednotlivého Ubytovacího zařízení (dále jen "OP"), jenž jsou uvedeny v patičce rezervačního formuláře každého konkrétního Ubytovacího zařízení. Tyto VOP se použijí vždy, pokud OP neobsahují úpravu jinou.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním formuláře. Portál Hotely.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Portál Hotely.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v objednávce. Portál Hotely.cz před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u skupinových rezervací nebo pobytových balíčků je Ubytovacím zařízením nebo Portálem Hotely.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

4.4. Zprostředkování komunikace

Ubytovací zařízení tímto souhlasí se zprostředkováním komunikace Portálem Hotely.cz (včetně jakéhokoli zpracování, ukládání, příjmu, přístupu k, nahlížení do a monitoringu komunikace Portálem Hotely.cz) a prohlašuje, že důkladně informuje své zaměstnance, zástupce a dalších osoby (a v souladu s platnými zákony od nich k tomu má souhlas) o využívání služby Zprostředkování komunikace, která je mu poskytována nebo je poskytována jeho jménem. Ubytovací zařízení souhlasí s tím, že nebude používat službu zprostředkování komunikace k odeslání nevyžádaných obchodních sdělení. Ubytovací zařízení plně odškodní Portál Hotely.cz za jakékoli nároky třetích stran nebo pokuty, vyplývající z nezákonného nebo neoprávněného používání služby zprostředkování komunikace pro vlastní účely Ubytovacího zařízení.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1 Storno podmínky určuje Ubytovací zařízení v OP. V případě, že Ubytovací zařízení nemá definované vlastní storno podmínky, je u garance platební kartou při nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Portálu Hotel.cz o zrušení rezervace) 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není u garance platební kartou uplatněn žádný storno poplatek.

Zákazník je povinen informovat Portál Hotely.cz o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení.

Reklamace služeb Portálu Hotely.cz je možná písemně elektronicky na emailové adrese info@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese HOTEL.CZ a.s., Řeznická 7, 460 01 Liberec.

6. Osobní údaje

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Portál Hotely.cz je oprávněn v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které mu pro účely zprostředkování objednávky poskytl (dále jen "Osobní údaje"). Portál Hotely.cz je správcem všech Osobních údaj, které zpracovává. Osobní údaje nebudou postoupeny žádné třetí straně kromě Ubytovacího zařízení a společností majetkově spjatých s Portálem Hotely.cz. Ubytovací zařízení se stává správcem osobních údajů poté, co je přímo nebo nepřímo obdrží prostřednictvím technického zpracovatele. Zpracování Osobních údajů pro Portál Hotely.cz provádí zpracovatelé, kteří jsou vázáni zpracovatelskou smlouvou. Každá ze stran je povinna poskytnout odpovídající ochranu Osobních údajů, aby bylo zabráněno jejich ztrátě, neoprávněnému přístupu, použití, vymazání a zveřejnění, a podle platných zákonů zpracovávat Osobní údaje způsobem, který zajišťuje odpovídající zachování důvěrnosti a bezpečnost Osobních údajů. Údaje získávané dle zákona budou zpracovávány po dobu uloženou zákonem, ostatní údaje maximálně po dobu 5 let od poslední objednávky Zákazníka. Osobní údaje jsou zpracovávány za účelem správného poskytnutí objednané služby a za účelem přesnějšího nabízení vhodných doplňujících služeb. Nesouhlas se zpracováním Osobních údajů může Zákazník vyjádřit na emailové adrese info@hotely.cz.

6.2. Prohlášení o souborech cookie

Portál Hotely.cz používá soubory cookie, které jsou popsány v samostatném dokumentu Zásady používání souboru cookie https://www.hotely.cz/page/view/cookie/.

6.3. Zasílání obchodních sdělení

Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním obchodních sdělení na svou emailovou adresu samotným odesláním objednávkového formuláře na stránkách Portálu Hotely.cz. Tento souhlas má Zákazník možnost kdykoliv zrušit na stránce https://www.hotely.cz/mailq/logout/"email Zákazníka" a v každém jednotlivém obchodním sdělení.

6.4. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník souhlasí s tím, že všechny telefonní hovory jsou nahrávány z důvodu zkvalitňování služeb a pro zaznamenání souhlasu Zákazníka s VOP, OP a potvrzením objednávky. Svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří Zákazník tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Portálu Hotely.cz.

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto VOP nabývají platnosti a účinnosti dnem 25.5. 2018.

Platné znění těchto VOP je k dispozici v sídle provozovatele i majitele Portálu Hotely.cz a je zveřejněno na webových stránkách www.hotely.cz.

Penzión Tiberia 0 Penzión Tiberia 1 Penzión Tiberia 2 Penzión Tiberia 3 Penzión Tiberia 4 Penzión Tiberia 5 Penzión Tiberia 6 Penzión Tiberia 7 Penzión Tiberia 8
TOPlist