Největší výběr ubytování v ČR Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Lázeňské pobyty v Třeboni

2 pobyty

V jihočeském městě Třeboň má lázeňství svou dlouholetou tradici a léčí se zde pacienti s bolestivými stavy páteře a kloubů, pacienti s poúrazovým a pooperačním stavem, s artrózou, s revmatickým onemocněním či  s Bechtěrevovou nemocí.

Přírodním léčivým zdrojem je slatina, patřící mezi tzv. paloidy, tedy přírodní látky vzniklé geologickými pochody. K procedurám, využívajících právě slatiny, patří slatinná koupel či slatinný zábal. Naleznete zde různá zařízení, která se též zabývají wellness službami, které se poskytují formou týdenních či víkendových pobytů. Někdy je také možné absolvovat třeba jen odpolední lázeňské procedury ve Třeboni.

Ve volném čase lázně je zde několik příležitostí ke sportu, k nimž patří například bowling, turistika či cykloturistika. Třeboň a její okolí vytváří ideální podmínky pro cyklisty a turisty. Podnikněte cestu kolem Světa, což je zdejší nádherný a rozlehlý rybník. Dále se tu nachází fitness centrum, minigolf, squash či tenis.
 

lázeňské pobyty x
Lázeňský pobyt na 7 dní
bed 7 dní
(6 nocí)
person 89%
meal polopenze

Lázeňský pobyt na 7 dní

Hotel Zlatá hvězda * * * * Třeboň

Hotel Zlatá hvězda zve na týdenní lázeňský balíček s polopenzí a kombinací procedur blahodárných pro uvolnění vašeho těla i mysli.   

Cena od:
8 210 Kč
Zobrazit
Týden v Třeboni s lázeňskými procedurami a Nordic Walking
bed 7 dní
(6 nocí)
person 95%
meal bez stravy

Týden v Třeboni s lázeňskými procedurami a Nordic Walking

Penzion Admirál * * * Třeboň

Kdo by odolal týdenní lázeňské dovolená v malebné Třeboni, která se trefně nazývá i perlou Jižních Čech... A obzvláště, když je připraven bohatý relaxační lázeňský program v Lázních Aurora a v Bertiných lázních! Pro procházky a zdravotní vycházky vám zde zapůjčí také oblíbené Nordic Walking hole.

Cena od:
15 980 Kč
Zobrazit
TOPlist