Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme

Hotel Bor

* * *
Vitouškova 959, Třebechovice pod Orebem
Zobrazit na mapě
85%
kvalita služeb Všechna hodnocení 3red background circle

Hotel Bor v Třebechovicích pod Orebem nabízí komfortní ubytování ve dvoulůžkových pokojích i rodinných apartmánech s vlastním sociálním zařízením. Vedle kvalitního ubytování hotel poskytuje celodenní stravování v hotelové restauraci, zázemí pro firemní i jiné společenské akce a také celou řadu sportovních aktivit. Hotel Bor je ideální pro aktivní i relaxační dovolenou ve Východních Čechách.

 • typ

  Ubytování odpovídá ceně. Příjemný personál. Čistý pokoj. Spokojeni....

  Nicole M.
 • typ

  Dobrý den, ubytováni u Vás byli naši zaměstnanci. Vždy se ptám jaké bylo ubytování a bylo mi sděleno, že snídaně byla vynikající, ubytování také a obsluha se o ně dobře starala. Navíc jeden zaměstnanec řekl, že Váš hotel je na k...

  Michal L.
Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový

k rezervaci nepotřebujete
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
Čtyřlůžkový pokoj
Rodinné apartmá

k rezervaci nepotřebujete
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
Celková cena
0 Kč

Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Popis pokojů

Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.

Rodinné apartmány se dvěma ložnicemi, šatnou a sociálním zařízením.

Platební karty

 • VISAVISA
 • EuroCard/MasterCardEuroCard/MasterCard

Služby hotelu

Na přání je možné zajistit hlídání zkušenou ou pair.

 • nastěhovaní na pokoj od : 17:00
 • uvolnění pokoje do : 10:00
 • nekuřácký hotel
 • úschovna jízdních kol a koloběžek

Gastronomické služby

Řízky,  pravá česká picca z naší pece v hotelové restauraci .

V hotelové restauraci, která připravuje českou kuchyni i speciality, je možné celodenní stravování (snídaně, polopenze, plná penze).
Dále je možné pořádání svateb, společenských a firemních akcí. Pro menší společnosti a obchodní jednání je ideální V.I.P. salonek.

 • pizzerie 900 m
 • venkovní terasa
 • cukrárna 400 m
 • restaurace

Doplňkové služby

 • hotelový transport - 18 Kč

Sportovní možnosti

Hned za hotelem (cca 50 m) se nachází koupaliště obklopené lesem s třemi bazény a tobogánem.
Kousek od hotelu je také obora s divočáky, bílými daňky a koněmi. Napříč celou oborou vede 8km dlouhá asfaltová cesta, která je ideální pro projížďku na kolečkových bruslí.

Pro aktivní dovolenou můžete využít nabídku mnoha okolních sportovišť (golf, vodácké aktivity, tenis, fotbal, bruslení, kuželky, rybaření, paintball a seskoky padákem). V případě, že dáváte přednost cykloturistice, můžete vyrazit po mnoha cyklostezkách, jedna z nich začíná přímo u hotelu. Můžete také využít cyklobus, který Vás vyveze až na vrcholky Orlických hor konkrétně na Šerlich.V těsné blízkosti hotelu je vstup do lesoparku, kde jsou značené turistické trasy a ty Vás dovedou například do Podorlického skanzenu v Krňovicích, nebo do obce Běleč nad Orlicí.
V zimě je okolí vhodné pro lyžování.

 • squash/ricochet 13.0 km
 • venkovní bazén 100 m
 • golf 4.0 km
 • tenisový kurt 100 m
 • půjčovna jízdních kol 13.0 km
 • možnost rybolovu

Služby pro motoristy

 • parkoviště

Recepce

Recepce je otevřena denně od 17 do 22 hodin.

Popis okolí

Hotel BOR leží na okraji Třebechovic pod Orebem v těsné blízkosti pěkného koupaliště. 

Výlety: zámek Opočno, ZOO Dvůr Králové, zámek Častolovice, přehrada Rozkoš, Kunětická Hora, atd.(hotelový mikrobus k dispozici)

Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Hotel se nachází 14 km od východočeské metropole Hradec Králové v sousedství sportovního areálu a koupaliště v městečku Třebechovice pod Orebem.

Nadmořská výška ubytování: 247 m n.m.

Možnosti:

 • divadlo: 13.0 km
 • houbaření
 • kino: 13.0 km
 • autobusové nádraží: 1.0 km
 • centrum města: 1.0 km
 • vlakové nádraží: 1,4 km
 • letiště: 36.8 km

Souřadnice ubytování pro navigaci:

 • 50°11'43.156"
 • 16°0'7.495"

Turistické cíle:

 • Třebechovice pod Orebem - Městské koupaliště Bor Areál městského koupaliště v Třebechovicích se nachází ve východní části města v „trojúhelníku" mezi silnicemi na Opočno a Týniště nad Orlicí. V areálu jsou k využití 3 bazény: plavecký bazén 25x12 m…
 • Památný dub v Třebechovicích Tento památný strom roste na kraji lesa v Třebechovicích pod Orebem, na křižovatce ulic Vitouškovy a Moravské. Za památný strom byl tento dub letní poprvé vyhlášen 23. 8. 1983 vyhláškou ONV v…
 • cykloturistické rozcestí - Třebechovice pod Orebem, u tenis. kurtů Cykloturistický rozcestník, který se nachází v jihovýchodní části Třebechovic pod Orebem u tenisových kurtů, ukazuje cyklistům cestu do tří směrů. Po cyklotrase KČT č. 4260 ve směru Třebechovice…
 • Třebechovice pod Orebem - kaple sv. Jana Křtitele Kaplička sv. Jana Křtitele ze 17. století se nachází na pravé straně silnice při výjezdu z Třebechovic směrem na Opočno. Přesné datum jejího vzniku a kým byla postavena se mi zjistit nepodařilo, když…
 • turistické rozcestí Třebechovice pod Orebem - u přejezdu Turistický rozcestník, resp. směrník, který se nachází u železničního přejezdu v ulici Na stavě, ukazuje turistům cestu po žluté značce ve směru Třebechovice pod Orebem, nádraží - Holice.

Celkové hodnocení Hotel Bor od ubytovaných zákazníků

Ubytování
73%
Stravování
87%
Přístup personálu
87%
Okolí
80%
Služby
100%
Celková spokojenost
85%
85%

Fotografie od ubytovaných klientů

Hotel Bor hodnotili 3 zákazníci, 67% tento hotel doporučuje.

typ

Klient Stanislava E.

22.3.2019

Celkové hodnocení
55%

Vybavení pokoje normální, pokud nepočítámi koberec. Ten pamatuje mnoho let a už dávno by si zasloužil výměnu, nedovolila bych si na něj šlápnout bosou nohou.... Pokud nemáte rádi pavučiny na větráku a na záchodě, přibalte vysavač a také Savo na plísně do sprchového koutu. Rozhodně se už nikdy do tohoto zařízení nevrátím.

typ

Klient Nicole M.

14.8.2018

Celkové hodnocení
92%

Ubytování odpovídá ceně. Příjemný personál. Čistý pokoj. Spokojeni.

typ

Klient Michal L.

5.9.2013

Celkové hodnocení
100%

Dobrý den, ubytováni u Vás byli naši zaměstnanci. Vždy se ptám jaké bylo ubytování a bylo mi sděleno, že snídaně byla vynikající, ubytování také a obsluha se o ně dobře starala. Navíc jeden zaměstnanec řekl, že Váš hotel je na krásném místě. Děkuji D., DOSTAV HB s.r.o..


Byli jste v tomto hotelu ubytováni s Hotely.cz? Nepřišel Vám odkaz pro hodnocení? Chcete získat slevový kupón až na 400 Kč? Napište nám na email info@hotely.cz a připojte číslo Vaší objednávky a jméno. Po ověření Vám zašleme odkaz na nový formulář hodnocení.

Fotografie turistických oblastí od klientů

Třebechovice pod Orebem - Městské koupaliště Bor

typ

Nicole M.

14.8.2018

Nedaleko ranč Bělečko. Krásné prostředí a krajina k prochazkam s celou rodinou.

Storno poplatky při zrušení pobytu

Doplňující obchodní podmínky

1. Ceny a služby

Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu.

2. Zrušení pobytu zákazníkem

Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu kontakt@hotel-bor.eu. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu.

U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky.

Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku.

3. Platnost

Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).

Hotel Bor 0 Hotel Bor 1 Hotel Bor 2 Hotel Bor 3 Hotel Bor 4 Hotel Bor 5 Hotel Bor 6 Hotel Bor 7 Hotel Bor 8 Hotel Bor 9 Hotel Bor 10 Hotel Bor 11 Hotel Bor 12
TOPlist