Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme

Parkhotel Terezín

* * *
Máchova 163, Terezín
Zobrazit na mapě
82%
přístup personálu Všechna hodnocení 15red background circle

Parkhotel Terezín ležící v Terezíně u Litoměřic je příjemný hotel tříhvězdičkového komfortu situovaný v centru historického Terezína. Nedaleký soutok Labe a Ohře vybízí k romantickým procházkám. Parkhotel Terezín v Českém Středohoří je zasazen do parkové části a 5 minut od hotelu si můžete vyzkoušet golfový kurz Kotlina. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou, TV se SAT, toaletou či připojením k internetu.

 • typ

  Byl jsem spokojen, personál příjemný, ubytování bez problémů. Doporučuji...

  Jiří Ř.
 • typ

  Vloni i letos jsem byla s ubytováním "ABSOLUTNĚ SPOKOJENA". Jako český důchodce musím ovšem k té ABSOLUTNÍ SPOKOJENOSTI ještě dodat, že na této spokojenosti má podíl i velmi přijatelná cena za ubytování.S pozdravem. LL...

  Lydie L.
 • typ

  Paradni hotel, jednani ze strany personalu je vice nez uspokojive, ochota a vstricnost personalu na vysoke urovni :)...

  Stanislav V.
Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Jednolůžkový pokoj
Jednolůžkový pokoj
700 Kč
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
1 240 Kč
700 Kč
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj TWIN
1 240 Kč
700 Kč
Třílůžkový pokoj Třilůžkový pokoj
1 680 Kč
1 240 Kč
700 Kč
Čtyřlůžkový pokoj Čtyřlůžkový pokoj
1 990 Kč
1 680 Kč
1 240 Kč
700 Kč
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Popis pokojů

Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, to jest samostatnou koupelnou  se sprchovým koutem, dále toaletou i vysoušečem vlasů.

Pro Váš komfort i čas odpočinku jsou na pokojích moderní ploché televize se satelitním příjmem s možností poslechu rádia. Naleznete zde všechny důležité české i zahraniční programy. Součástí vybavení je pracovní stůl a možnost bezplatného bezdrátového připojení k síti internet (Wi-Fi).
Hotelové pokoje se nacházejí ve dvou patrech s výhledem do parkové části před hotelem, či do dvora.

Platební karty

 • VISAVISA
 • EuroCard/MasterCardEuroCard/MasterCard
 • Diners ClubDiners Club
 • American ExpressAmerican Express
 • JCBJCB
 • MaestroMaestro

Služby hotelu

 • nastěhovaní na pokoj od : 15:00
 • uvolnění pokoje do : 12:00
 • bezbarierový přístup
 • nekuřácký hotel
 • úschovna jízdních kol a koloběžek

Gastronomické služby

V příjemném prostředí nekuřácké restaurace Vám rádi nabídneme pokrmy tradiční české i zahraniční kuchyně. K nabídce patří i široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů a samozřejmě dobrých vín.

Dáváme si záležet na kvalitě jídel, a proto se snažíme připravovat pokrmy pouze z čerstvých surovin od místních dodavatelů. Věříme proto, že si vyberete z nabídky tradičních hotových jídel, minutek a v letních měsících čerstvých zeleninových salátů.

V restauraci podáváme nejen velmi dobré a kvalitní české pivo, ale jistě si vyberete z mnoha druhů kávy i čajů a nealkoholických nápojů.

Restaurace má bezbarierový přístup včetně sociálního zařízení.

Dle Vašich individuálních požadavků hotel připraví rauty.

 • bar
 • restaurace

Doplňkové služby

 • hotelové taxi
 • hotelový transport
 • domácí mazlíčci - 100 Kč

Sportovní možnosti

 • hřiště pro děti 600 m
 • golf 500 m

Služby pro motoristy

 • parkoviště

Kongresové a školící služby

K dispozici je přilehlý sál, který je vhodný k pořádání pracovních, kulturních či společenských akcí.

Popis okolí

 

 

Pevnost
Pevnost byla založena roku 1780 Marií Terezií. Roku 1782 byla prohlášena svobodným královským městem. Jméno městu císař udělil na počest své matky císařovny Marie Terezie (kdežto sesterskou pevnost Josefov ve východních Čechách pak pojmenoval podle sebe sama). V roce 1790 byla pevnost schopna obrany. Účelem pevnosti bylo chránit přístupové cesty, kterými během prusko-rakouských válek v 18. století postupovala nepřátelská vojska. Pevnost byla vystavěna na samém konci éry bastionových opevnění, a proto představuje ve světovém měřítku špičkový pevnostní systém. Své obranné vojenské poslání však nikdy nesplnila (zato se později mnohokrát osvědčila coby výborný žalář i neblaze proslulé vězení). Na stavbě vlastní pevnosti pracovalo přibližně 15 tisíc lidí při roční spotřebě kolem 20 miliónů cihel. Kvůli stavbě pevnosti byl přeložen tok řeky Ohře do umělého říčního koryta o několik set metrů dále směrem na východ (původní tok řeky procházel zhruba prostorem dnešního náměstí). Posádku pevnosti mělo v době války tvořit asi 11 tisíc mužů. Obranný systém se skládá z Hlavní pevnosti na levém břehu Nové Ohře a Malé pevnosti na pravém břehu Staré Ohře.

Hlavní pevnost má tvar osmiúhelníku, protáhlého ve směrech od severu k jihu, ze všech nádvoří vybíhají pětiboké bastiony. Celková délka pevnostního valu, silného přibližně 30 m, činí 3770 metrů. Další prvky opevnění byly umístěny v příkopech před hlavní obrannou linií. Malá pevnost měla tvar mírně se rozbíhajícího obdélníku, doplněného o dva polobastiony a dva pětiboké bastiony. Opevnění Terezína obsahovalo celkem 55 hradbových článků a v nich 136 podzemních prostor vzájemně spojených systémem podzemních chodeb dosahujícího celkové délky 29 kilometrů. Do pevnosti vedly čtyři brány posazené vždy mezi dvěma baštami: Litoměřická, Pražská, Horní a Dolní. Uvnitř hlavní pevnosti se nachází pevnostní město s pravidelným půdorysem s ulicemi do pravého úhlu, zdi jednotlivých budov jsou velmi silné a mohutné. Jedná se o významnou stavební a technickou památku. Spolu s „sesterskou“ pevností Josefov se jedná o velmi zajímavý doklad pevnostního stavitelství z konce 18. století.  

2. světová válka

Během Druhé světové války Velká pevnost na levém břehu řeky sloužila nacistickému Německu jako židovské ghetto. Malá pevnost na pravém břehu Ohře, umístěná při silnici do Prahy, pak smutně proslula coby věznice pražského gestapa (mnohdy se nesprávně uvádí, že zde byl zřízen koncentrační tábor). Pro tyto účely nacisté zřídili zvláštní železniční vlečku, která vedla z blízkého městečka Bohušovice nad Ohří od jihu až za jižní hradby Velké pevnosti. V době 2. světové války pak nacisté přímo z ulic města odváželi zvláštními transporními vlaky zde soustředěné židovské obyvatelstvo přímo do likvidačních táborů smrti Osvětim, Majdanek, Treblinka, Sobibor, Chelmno a dalších, umístěných v Polsku a na dalších okupovaných územích východní Evropy. Nyní je v prostorách Malé pevnosti zřízen Památník Terezín a objekt je nyní také Národní kulturní památkou.  

Současnost

Město dnes již armádě neslouží, všechna tři velká kasárna a bývalá vojenská nemocnice dnes slouží jiným účelům. V jedněch kasárnách, mimo jiné, sídlí také jeden z depozitářů pražského Národního muzea. Odchod Armády České republiky město velmi poznamenal. Celé město i s okolím pak bylo těžce poškozeno povodněmi na dolním Labi v roce 2002. Svůj provoz v 90. letech ukončila i místní konzervárna a přemístěn do nedalekých Lovosic (a následně zprivatizován) byl i někdejší Státní veterinární ústav Terezín. Značných změn doznal v důsledku ekonomické transformace i někdejší státní podnik Zelenina Terezín, který až do počátku 90. let sídlil v rozsáhlém areálu mezi Terezínem a Bohušovicemi nad Ohří. Ve městě nadále sídlí podnik Povodí Ohře a Domov důchodců hlavního města Prahy. Bývalý farmaceutický státní podnik Bioveta Terezín byl také transformován na společnost Dyntec. Díky nově otevřenému úseku dálnice D8 v úseku Doksany-Lovosice v roce 1998 došlo i k velmi výraznému poklesu tranzitní dopravy, která až do té doby probíhala přímo městem po bývalé státní silnici 8 a mezinárodní silnici E 55 (nyní silnice 608) na trase Praha-Lovosice-Teplice-Drážďany. V tzv. Terezínské kotlině směrem na Litoměřice v prostoru bývalého vojenského cvičiště vzniklo golfové hřiště, na druhém břehu řeky Ohře pak bylo na bývalém vojenském cvičišti vybudováno hřiště na paintball.  

Osada Kréta

Celou západní část města směrem k Lovosicím zabírá místní osada Kréta, která je dnes jeho integrální součástí ačkoliv se fakticky nachází za hradbami Velké pevnosti (respektive na pozůstatcích jejích zbouraných hradeb). Nalézá se zde místní Základní škola Terezín, místní fotbalové hřiště, autokemp, vodárna a areál bývalé Vojenské nemocnice Terezín.

Sport

Na památku osvobození města Rudou armádou a konce zdejších válečných útrap dne 8. května 1945 se od roku 1959 ve městě každoročeně počátkem měsíce května koná etapový cyklistický Závod míru mládeže později přejmenovaný na Závod míru juniorů.

Kultura Od roku 2003 působí v Terezíně místní divadelní spolek - TMA divadlo, který bezmála po dvaceti letech obnovil tradici ochotníků ve městě.  

Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Hotel se nachází v centru historického města Terezín, nedaleko Památníku Holocaustu.

Nadmořská výška ubytování: 153 m n.m.

Možnosti:

 • autobusové nádraží: 0,2 km
 • centrum města: 0,2 km
 • letiště: 62.0 km
 • vlakové nádraží: 3.0 km
 • lyžování

Souřadnice ubytování pro navigaci:

 • 50°30'44.695"
 • 14°8'53.208"

Turistické cíle:

 • Terezín Terezín leží v Západních Čechách, jižním směrem od města Litoměřice. Město se rozkládá v oblasti nazývané Terezínská kotlina a na levém břehu řeky Ohře. Terezín nechvalně proslul v období druhé…
 • Prohlídky podzemních chodeb pevnosti Terezín Bastionová pevnost Terezín (Theresienstadt) byla postavena nedaleko soutoku řek Ohře a Labe. Výstavba probíhala mezi lety 1780 až 1790, kdy byla pevnost dokončena do bojeschopného stavu – byl…
 • Pevnostní město Terezín Pevnost Terezín vznikla poblíž soutoku Labe a Ohře za vlády císaře Josefa II. v letech 1780-1790. Na počest císařovy matky Marie Terezie dostala pevnost název Terezín. Jejím posláním bylo chránit…
 • Turistická známka č. 1669 - Pevnost Terezín Město Terezín bylo již od prvopočátku vybudováno jako obranná pevnost, založena císařem Josefem II. a prohlášena svobodným královským městem. Pevnost Terezín patří po stránce stavební mezi…
 • Terezín V okrese Litoměřice se nachází velmi zajímavý objekt, který je jistě všem alespoň povědomý. Jedná se o pozdně barokní pevnost Terezín, která byla založena v roce 1780. Zahrnuje klasicistní, jednotně…

Celkové hodnocení Parkhotel Terezín od ubytovaných zákazníků

Ubytování
85%
Stravování
71%
Přístup personálu
87%
Okolí
85%
Služby
83%
Celková spokojenost
82%
82%

Fotografie od ubytovaných klientů

Parkhotel Terezín hodnotilo 15 zákazníků, 93% tento hotel doporučuje.

typ

Klient Jiří Ř.

13.1.2015

Celkové hodnocení
92%

Byl jsem spokojen, personál příjemný, ubytování bez problémů. Doporučuji

typ

Klientka Lydie L.

21.5.2013

Celkové hodnocení
100%

Vloni i letos jsem byla s ubytováním "ABSOLUTNĚ SPOKOJENA". Jako český důchodce musím ovšem k té ABSOLUTNÍ SPOKOJENOSTI ještě dodat, že na této spokojenosti má podíl i velmi přijatelná cena za ubytování.S pozdravem. LL

typ

Klient M.

7.10.2012

Celkové hodnocení
95%

Byli jsme velmi spokojeni s kvalitou obsl. personálu, jakož i ubytování. Bohatá snídaně spolu s výtečným obědem znamená celkovou spokojenost při návštěvě tohoto zařízení.

typ

Klient Ivo H.

13.7.2012

Celkové hodnocení
100%

Využili jsem služby Hotely.cz k rezervaci ubytování v Terezíně v Parkhotelu na jednu noc v měsíci červnu 2012, kde jsme se s manželkou zastavili k prohlídce památníku, města a zároveň k odpočinku před dalšími plánovanými body našeho výletu po západních a severních Čechách. Rezervace fungovala na jedničku a velmi jsme byli spokojeni jak s ubytováním v moderně vybaveném pokoji včetně jeho příslušenství, tak se stravovacími službami, které byly prezentovány chutnými jídly a příjemným chováním obsluhujícího personálu k nám. Ještě musím podotknout, že kvalita služeb se nám jevila jako nadstandartní k porovnání k cenám. Tomuto hotelu - personálu dáváme palec nahoru! Byl to příjemný pobyt. H. Ivo - Brno

typ

Klient Michal T.

13.8.2011

Celkové hodnocení
76%

Hotel byl dobrý a byl jsem spokojený. Snídani formou bufetu si ale představuji mnohem bohatší - to je ale nedostatek převážné většiny našich hotelů...

typ

Klient Vít M.

11.5.2011

Celkové hodnocení
84%

Ubytování velmi kvalitní, personál velmi příjemný, jen je to hotel, kde nefunguje kuchyně, kde se nedá povečeřet.

typ

Klient Petr Č.

10.3.2011

Celkové hodnocení
50%

Velký problém byla nefunkčnost kuchyně. Na což jsem nebyl předem upozorněn. Tzn. že po celodenní aktivitě jsem musel jít nea večeři jinam. A celkově bylo bylo znát že hotel je v neutěšeném stavu (zápach, prach ad.) Ale co mě zarazilo je to, že ač kuchyně nefungovala tak tam probíhala prezentační akce. Závěrem mohu říci že si příště vyberu jiný hotel. Což je nejen pro nás jako spol. která má velkou akvizici v blízkosti Terezína zásadní. Jsem s pozdravem, Petr Černý

typ

Klient Jan H.

7.12.2010

Celkové hodnocení
96%

krom snídaní které jsou podáváne od 9.00hod jsem byl spokojen. Snídani jsem bohužel "nestihl"

typ

Klient Stanislav V.

15.10.2010

Celkové hodnocení
100%

Paradni hotel, jednani ze strany personalu je vice nez uspokojive, ochota a vstricnost personalu na vysoke urovni :)

typ

Klient pascal R.

4.9.2019

Celkové hodnocení
76%

typ

Klientka Jiří M.

8.12.2011

Celkové hodnocení
64%

typ

Klient Jiří Š.

10.11.2011

Celkové hodnocení
52%

typ

Klientka Martina K.

12.5.2011

Celkové hodnocení
76%

typ

Klient Kamil Š.

15.4.2011

Celkové hodnocení
90%

typ

Klient Š.

10.2.2011

Celkové hodnocení
88%

Byli jste v tomto hotelu ubytováni s Hotely.cz? Nepřišel Vám odkaz pro hodnocení? Chcete získat slevový kupón až na 400 Kč? Napište nám na email info@hotely.cz a připojte číslo Vaší objednávky a jméno. Po ověření Vám zašleme odkaz na nový formulář hodnocení.

Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Kolbenova 882/5A, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 7, 460 01 Liberec, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních.

1.3. Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle objednávky zprostředkované Provozovatelem.

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Portálem Hotely.cz, Zákazníkem a Ubytovacím zařízením při realizaci zprostředkování rezervace ubytování, nabízeném Ubytovacím zařízením na internetových stránkách Portálu Hotely.cz.

2.2. Smluvní vztah mezi Portálem Hotely.cz a Zákazníkem se vedle těchto VOP řídí Obchodními podmínkami každého jednotlivého Ubytovacího zařízení (dále jen "OP"), jenž jsou uvedeny v patičce rezervačního formuláře každého konkrétního Ubytovacího zařízení. Tyto VOP se použijí vždy, pokud OP neobsahují úpravu jinou.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním formuláře. Portál Hotely.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Portál Hotely.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v objednávce. Portál Hotely.cz před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u skupinových rezervací nebo pobytových balíčků je Ubytovacím zařízením nebo Portálem Hotely.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

4.4. Zprostředkování komunikace

Ubytovací zařízení tímto souhlasí se zprostředkováním komunikace Portálem Hotely.cz (včetně jakéhokoli zpracování, ukládání, příjmu, přístupu k, nahlížení do a monitoringu komunikace Portálem Hotely.cz) a prohlašuje, že důkladně informuje své zaměstnance, zástupce a dalších osoby (a v souladu s platnými zákony od nich k tomu má souhlas) o využívání služby Zprostředkování komunikace, která je mu poskytována nebo je poskytována jeho jménem. Ubytovací zařízení souhlasí s tím, že nebude používat službu zprostředkování komunikace k odeslání nevyžádaných obchodních sdělení. Ubytovací zařízení plně odškodní Portál Hotely.cz za jakékoli nároky třetích stran nebo pokuty, vyplývající z nezákonného nebo neoprávněného používání služby zprostředkování komunikace pro vlastní účely Ubytovacího zařízení.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1 Storno podmínky určuje Ubytovací zařízení v OP. V případě, že Ubytovací zařízení nemá definované vlastní storno podmínky, je u garance platební kartou při nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Portálu Hotel.cz o zrušení rezervace) 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není u garance platební kartou uplatněn žádný storno poplatek.

Zákazník je povinen informovat Portál Hotely.cz o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení.

Reklamace služeb Portálu Hotely.cz je možná písemně elektronicky na emailové adrese info@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese HOTEL.CZ a.s., Řeznická 7, 460 01 Liberec.

6. Osobní údaje

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Portál Hotely.cz je oprávněn v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které mu pro účely zprostředkování objednávky poskytl (dále jen "Osobní údaje"). Portál Hotely.cz je správcem všech Osobních údaj, které zpracovává. Osobní údaje nebudou postoupeny žádné třetí straně kromě Ubytovacího zařízení a společností majetkově spjatých s Portálem Hotely.cz. Ubytovací zařízení se stává správcem osobních údajů poté, co je přímo nebo nepřímo obdrží prostřednictvím technického zpracovatele. Zpracování Osobních údajů pro Portál Hotely.cz provádí zpracovatelé, kteří jsou vázáni zpracovatelskou smlouvou. Každá ze stran je povinna poskytnout odpovídající ochranu Osobních údajů, aby bylo zabráněno jejich ztrátě, neoprávněnému přístupu, použití, vymazání a zveřejnění, a podle platných zákonů zpracovávat Osobní údaje způsobem, který zajišťuje odpovídající zachování důvěrnosti a bezpečnost Osobních údajů. Údaje získávané dle zákona budou zpracovávány po dobu uloženou zákonem, ostatní údaje maximálně po dobu 5 let od poslední objednávky Zákazníka. Osobní údaje jsou zpracovávány za účelem správného poskytnutí objednané služby a za účelem přesnějšího nabízení vhodných doplňujících služeb. Nesouhlas se zpracováním Osobních údajů může Zákazník vyjádřit na emailové adrese info@hotely.cz.

6.2. Prohlášení o souborech cookie

Portál Hotely.cz používá soubory cookie, které jsou popsány v samostatném dokumentu Zásady používání souboru cookie https://www.hotely.cz/page/view/cookie/.

6.3. Zasílání obchodních sdělení

Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním obchodních sdělení na svou emailovou adresu samotným odesláním objednávkového formuláře na stránkách Portálu Hotely.cz. Tento souhlas má Zákazník možnost kdykoliv zrušit na stránce https://www.hotely.cz/mailq/logout/"email Zákazníka" a v každém jednotlivém obchodním sdělení.

6.4. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník souhlasí s tím, že všechny telefonní hovory jsou nahrávány z důvodu zkvalitňování služeb a pro zaznamenání souhlasu Zákazníka s VOP, OP a potvrzením objednávky. Svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří Zákazník tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Portálu Hotely.cz.

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto VOP nabývají platnosti a účinnosti dnem 25.5. 2018.

Platné znění těchto VOP je k dispozici v sídle provozovatele i majitele Portálu Hotely.cz a je zveřejněno na webových stránkách www.hotely.cz.

Parkhotel Terezín 0 Parkhotel Terezín 1 Parkhotel Terezín 2 Parkhotel Terezín 3 Parkhotel Terezín 4 Parkhotel Terezín 5 Parkhotel Terezín 6 Parkhotel Terezín 7 Parkhotel Terezín 8 Parkhotel Terezín 9 Parkhotel Terezín 10
TOPlist