Největší výběr ubytování v ČR Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 7 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 8 do 22 hodin

Lázeňské pobyty v Teplicích s polopenzí

2 pobyty

Lázeňské město Teplice se rozprostírá 15 kilometrů na západ od svého krajského města Ústí nad Labem. Teplice se pyšní nejstaršími českými lázněmi – první zmínky o léčivých pramenech pocházejí již z 8. století. Od té doby se začalo rozvíjet lázeňství, které se dostalo na vrchol slávy na přelomu 19. a 20. století a v dnešní době opět rozkvétají do krásy.

Návštěvníci Teplic obdivují architektonické skvosty, mezi které patří budova čtyřhvězdičkového lázeňského domu Císařské lázně nebo v barokním slohu postavené Kamenné lázně. Vychutnejte si poklidnou lázeňskou atmosféru v těchto tradičních lázeňských zařízeních, kde se vám dostane té nejlepší lázeňské péče a vysokého standardu všech ostatních služeb. V teplických lázeňských domech jsou nabízeny preventivně-relaxační pobyty, antistresové pobyty, lázeňské pobyty a další speciální pobyty.

V rámci lázeňských pobytů v tomto severočeském městě vyrazte za kulturou do Krušnohorského divadla, s dětmi si nenechte ujít botanickou zahradu v Šanově nebo severočeskou hvězdárnu. V okolí Teplic přímo vybízí k návštěvě Komáří vížka či Milešovka, odkud se vám naskytnou nádherné výhledy na okolí.

Preventivní ozdravný pobyt
bed 8 dní
(7 nocí)
person 64%
meal polopenze

Preventivní ozdravný pobyt

Lázeňský dům Judita * * * Teplice

Pravidelná a preventivní péče o zdraví a relaxace přispěje ke spokojenému a kvalitnímu životu. Součástí programu Lázeňského domu Judita je čtrnáct vybraných lázeňských procedur, polopenze a vstupní lékařské vyšetření.

Cena od:
6 930 Kč
Zobrazit
Lady
bed 8 dní
(7 nocí)
person 64%
meal polopenze

Lady

Lázeňský dům Judita * * * Teplice

Lázeňské hýčkání je určeno pro všechny dámy, které se potřebují odreagovat od všedních starostí. Příjemné doteky při thajské masáži vám zajistí uvolnění ztuhlých svalů, termální koupel, masáže a zábaly se postarají o ostatní.

Cena od:
7 014 Kč
Zobrazit
TOPlist