Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme

Lázeňské pobyty v Teplicích

0 pobytů

Lázeňské město Teplice se rozprostírá 15 kilometrů na západ od svého krajského města Ústí nad Labem. Teplice se pyšní nejstaršími českými lázněmi – první zmínky o léčivých pramenech pocházejí již z 8. století. Od té doby se začalo rozvíjet lázeňství, které se dostalo na vrchol slávy na přelomu 19. a 20. století a v dnešní době opět rozkvétají do krásy.

Návštěvníci Teplic obdivují architektonické skvosty, mezi které patří budova čtyřhvězdičkového lázeňského domu Císařské lázně nebo v barokním slohu postavené Kamenné lázně. Vychutnejte si poklidnou lázeňskou atmosféru v těchto tradičních lázeňských zařízeních, kde se vám dostane té nejlepší lázeňské péče a vysokého standardu všech ostatních služeb. V teplických lázeňských domech jsou nabízeny preventivně-relaxační pobyty, antistresové pobyty, lázeňské pobyty a další speciální pobyty.

V rámci lázeňských pobytů v tomto severočeském městě vyrazte za kulturou do Krušnohorského divadla, s dětmi si nenechte ujít botanickou zahradu v Šanově nebo severočeskou hvězdárnu. V okolí Teplic přímo vybízí k návštěvě Komáří vížka či Milešovka, odkud se vám naskytnou nádherné výhledy na okolí.

Bohužel zadaným podmínkám nevyhovuje žádný pobytový balíček. Zobrazit všechny pobyty v Teplicích
lázeňské pobyty x
TOPlist