Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme

Penzion a restaurace V Ráji

* * *
Zvolenská 989, Strakonice
Zobrazit na mapě
77%
super ubytování Všechna hodnocení 10red background circle

Penzion a restaurace V Ráji nabízí sídlo pro vaši dovolenou či pracovní cestu. Penzion a restaurace V Ráji disponuje pokoji s vlastní koupelnou, televizí a připojením k internetu. Součástí provozu je vlastní restaurace, kde vám nabídnou výbornou kuchyni a pestrý výběr nápojů. Za pěkného slunného počasí si můžete posedět na letní terase.

 • typ

  Ubytování velmi pěkné vybavení hotelu na dobré úrovni, služby velmi dobré, restaurace v pohodě , parkování bez problémů- Na pokoji čisto , koupelna prostorná uklizená. I když je ubytování ve městě je tam celkem klid a člověk si od...

  Milan K.
 • typ

  Pobyt v tomto ubytování vynikající, pokoj vybaven excelentně včetně příslušenství. Vadou na kráse celého krátkého pobytu bylo pouze nemožnost stravování v objektu (vyjma vynikající snídaně). Pivnice velmi dobrá s rychlou a dobrou...

  Zdeněk B.
 • typ

  Pokoj čistý, vybavený dle informace na webu, kvalita ubytování vzhledem k ceně slušná. Navzdory informaci na webu není snídaně v ceně a ve společné kuchyňce chybí základní inventář....

  Petr Vojtíšek V.
 • typ

  Klidné a příjemné ubytování, personál vstřícný a milý....

  Petr Ž.
Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Jednolůžkový pokoj s možností přistýlky
Jednolůžkový
500 Kč
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky
Dvoulůžkový
900 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
Čtyřlůžkový
1 300 Kč
Pokoj
Osmilůžkový
1 700 Kč
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Platební karty

 • VISAVISA
 • EuroCard/MasterCardEuroCard/MasterCard

Gastronomické služby

 • restaurace

Služby pro motoristy

 • parkoviště
Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Penzion stojí ve Strakonicích naproti dopravnímu hřišti.

Nadmořská výška ubytování: 424 m n.m.

Možnosti:

Souřadnice ubytování pro navigaci:

 • 49°16'5.587"
 • 13°53'50.029"

Turistické cíle:

 • Strakonice - Mešťanský pivovar Dudák Strakonický mešťanský pivovar Dadák stojí na peknom mieste, na brehu rieky Otavy, neďaleko sútoku s Volyňkou. Strakonické pivo sa podľa historických záznamov začalo variť už v roku 1308, ale…
 • Strakonice - Informační centrum Informační centrum Vám poskytne informace o společenských, kulturních a sportovních akcích ve městě a okolí. Dále máte možnost zajistit si ubytování čí stravování. V rámci centra si můžete zakoupit…
 • Půjčovna kol Českých drah - Strakonice Všechny půjčovny kol ČD jsou vybaveny kvalitními koly s odborně prováděným servisem. Ve vybraných půjčovnách kol jsou k dispozici také elektrokola, dětská kola, koloběžky a dětské cyklosedačky. …
 • Strakonice Strakonice leží v Jižních Čechách, jižním směrem od Příbrami. Město se rozkládá v jižní části Středočeské pahorkatiny a na soutoku řeky Otavy a Volyňky. Město je známé především jako výrobce…
 • Strakonice - vysutá lávka u strakonického hradu Strakonice je juhočeské mesto na sútoku Otavy a Volyňky s dominujúcim stredovekým hradom, v ktorom sa zrodila povesť o Švandovi s jeho gagdách.  Vysutá lávka u strakonického hradu je spojnicou centra…

Celkové hodnocení Penzion a restaurace V Ráji od ubytovaných zákazníků

Ubytování
84%
Stravování
75%
Přístup personálu
84%
Okolí
70%
Služby
76%
Celková spokojenost
77%
77%

Fotografie od ubytovaných klientů

Penzion a restaurace V Ráji hodnotilo 10 zákazníků, 90% tento hotel doporučuje.

typ

Klient Milan K.

14.8.2019

Celkové hodnocení
68%

Ubytování velmi pěkné vybavení hotelu na dobré úrovni, služby velmi dobré, restaurace v pohodě , parkování bez problémů- Na pokoji čisto , koupelna prostorná uklizená. I když je ubytování ve městě je tam celkem klid a člověk si odpočine. Se službami jsme byli spokojeni a určitě se tam ještě někdy vrátíme.

Reakce hotelu:

Dobrý den, pane Milane. Děkuji Vám za hodnocení a vážím si toho. Přeji hezký den, Soukup Vladimír.

typ

Klient Zdeněk B.

10.11.2018

Celkové hodnocení
76%

Pobyt v tomto ubytování vynikající, pokoj vybaven excelentně včetně příslušenství. Vadou na kráse celého krátkého pobytu bylo pouze nemožnost stravování v objektu (vyjma vynikající snídaně). Pivnice velmi dobrá s rychlou a dobrou obsluhou. Určitě toto ubytování ještě navštívím.

Reakce hotelu:

Dobrý den, pane Zdeňku B. Děkuji Vám za velmi pěkné hodnocení. Bohužel kuchyni již nemohu provozovat. Přes ulici je učňovské středisko veřejného stravování, které i veřejnosti poskytuje polévku, hlavní jídlo, moučník a nápoj za cenu 69,- Kč. Tuto dotovanou cenu já, bohužel, veřejnosti poskytnout nemohu. Dotace nemám a když jsem kuchyni provozoval, byl jsem na ní ztrátový cca 25 000,- Kč každý měsíc. Snažím se alespoň poskytnout občerstvení formou pizzy, utopence či nakládaného hermelínu. Děkuji za pochopení a přeji hezký den, Soukup Vladimír.

typ

Klient Petr Vojtíšek V.

14.4.2017

Celkové hodnocení
80%

Pokoj čistý, vybavený dle informace na webu, kvalita ubytování vzhledem k ceně slušná. Navzdory informaci na webu není snídaně v ceně a ve společné kuchyňce chybí základní inventář.

Reakce hotelu:

Dobrý den, pane Vojtíšek. Děkuji Vám za kladné hodnocení. Snídani v ceně poskytuji při vícedenním pobytu, nikoliv při jednodenním. Na toto jsem již také několikrát upozorňoval ubytovací portály, které toto mylně nabízejí. Já na svých webových stránkách toto neuvádím. V kuchyňce opravdu chybí základní vybavení. Toto je možno zapůjčit na vyžádání v restauraci. Jistě si dokážete představit kvalitu umytí talířů, příborů a hrnců, pokud by byly k dispozici pro všechny pokoje společně. Toto jsem již také zkusil, ale pro velký nepořádek jsem zvolil způsob zapůjčování kuchyňského vybavení pro jednotlivé pokoje zvlášť. Děkuji za pochopení a přeji hezký den, Soukup Vladimír.

typ

Klient Petr Ž.

20.2.2017

Celkové hodnocení
100%

Klidné a příjemné ubytování, personál vstřícný a milý.

Reakce hotelu:

Dobrý den, pane Petře. Opravdu moc děkuji a moc si vážím Vašeho hodnocení. Budeme se i nadále snažit našim zákazníkům maximálně vyhovět. Přeji příjemný den, Soukup Vladimír.

typ

Klient Jakub Ž.

12.8.2019

Celkové hodnocení
100%

typ

Klient Jan S.

10.7.2019

Celkové hodnocení
75%

typ

Klient Petr H.

10.8.2018

Celkové hodnocení
60%

typ

Klient Bohumila E.

5.1.2018

Celkové hodnocení
60%

typ

Klient Jiří Č.

13.8.2017

Celkové hodnocení
76%

typ

Klient igor B.

3.5.2017

Celkové hodnocení
85%

Byli jste v tomto hotelu ubytováni s Hotely.cz? Nepřišel Vám odkaz pro hodnocení? Chcete získat slevový kupón až na 400 Kč? Napište nám na email info@hotely.cz a připojte číslo Vaší objednávky a jméno. Po ověření Vám zašleme odkaz na nový formulář hodnocení.

Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Kolbenova 882/5A, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 7, 460 01 Liberec, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních.

1.3. Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle objednávky zprostředkované Provozovatelem.

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Portálem Hotely.cz, Zákazníkem a Ubytovacím zařízením při realizaci zprostředkování rezervace ubytování, nabízeném Ubytovacím zařízením na internetových stránkách Portálu Hotely.cz.

2.2. Smluvní vztah mezi Portálem Hotely.cz a Zákazníkem se vedle těchto VOP řídí Obchodními podmínkami každého jednotlivého Ubytovacího zařízení (dále jen "OP"), jenž jsou uvedeny v patičce rezervačního formuláře každého konkrétního Ubytovacího zařízení. Tyto VOP se použijí vždy, pokud OP neobsahují úpravu jinou.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním formuláře. Portál Hotely.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Portál Hotely.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v objednávce. Portál Hotely.cz před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u skupinových rezervací nebo pobytových balíčků je Ubytovacím zařízením nebo Portálem Hotely.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

4.4. Zprostředkování komunikace

Ubytovací zařízení tímto souhlasí se zprostředkováním komunikace Portálem Hotely.cz (včetně jakéhokoli zpracování, ukládání, příjmu, přístupu k, nahlížení do a monitoringu komunikace Portálem Hotely.cz) a prohlašuje, že důkladně informuje své zaměstnance, zástupce a dalších osoby (a v souladu s platnými zákony od nich k tomu má souhlas) o využívání služby Zprostředkování komunikace, která je mu poskytována nebo je poskytována jeho jménem. Ubytovací zařízení souhlasí s tím, že nebude používat službu zprostředkování komunikace k odeslání nevyžádaných obchodních sdělení. Ubytovací zařízení plně odškodní Portál Hotely.cz za jakékoli nároky třetích stran nebo pokuty, vyplývající z nezákonného nebo neoprávněného používání služby zprostředkování komunikace pro vlastní účely Ubytovacího zařízení.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1 Storno podmínky určuje Ubytovací zařízení v OP. V případě, že Ubytovací zařízení nemá definované vlastní storno podmínky, je u garance platební kartou při nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Portálu Hotel.cz o zrušení rezervace) 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není u garance platební kartou uplatněn žádný storno poplatek.

Zákazník je povinen informovat Portál Hotely.cz o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení.

Reklamace služeb Portálu Hotely.cz je možná písemně elektronicky na emailové adrese info@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese HOTEL.CZ a.s., Řeznická 7, 460 01 Liberec.

6. Osobní údaje

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Portál Hotely.cz je oprávněn v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které mu pro účely zprostředkování objednávky poskytl (dále jen "Osobní údaje"). Portál Hotely.cz je správcem všech Osobních údaj, které zpracovává. Osobní údaje nebudou postoupeny žádné třetí straně kromě Ubytovacího zařízení a společností majetkově spjatých s Portálem Hotely.cz. Ubytovací zařízení se stává správcem osobních údajů poté, co je přímo nebo nepřímo obdrží prostřednictvím technického zpracovatele. Zpracování Osobních údajů pro Portál Hotely.cz provádí zpracovatelé, kteří jsou vázáni zpracovatelskou smlouvou. Každá ze stran je povinna poskytnout odpovídající ochranu Osobních údajů, aby bylo zabráněno jejich ztrátě, neoprávněnému přístupu, použití, vymazání a zveřejnění, a podle platných zákonů zpracovávat Osobní údaje způsobem, který zajišťuje odpovídající zachování důvěrnosti a bezpečnost Osobních údajů. Údaje získávané dle zákona budou zpracovávány po dobu uloženou zákonem, ostatní údaje maximálně po dobu 5 let od poslední objednávky Zákazníka. Osobní údaje jsou zpracovávány za účelem správného poskytnutí objednané služby a za účelem přesnějšího nabízení vhodných doplňujících služeb. Nesouhlas se zpracováním Osobních údajů může Zákazník vyjádřit na emailové adrese info@hotely.cz.

6.2. Prohlášení o souborech cookie

Portál Hotely.cz používá soubory cookie, které jsou popsány v samostatném dokumentu Zásady používání souboru cookie https://www.hotely.cz/page/view/cookie/.

6.3. Zasílání obchodních sdělení

Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním obchodních sdělení na svou emailovou adresu samotným odesláním objednávkového formuláře na stránkách Portálu Hotely.cz. Tento souhlas má Zákazník možnost kdykoliv zrušit na stránce https://www.hotely.cz/mailq/logout/"email Zákazníka" a v každém jednotlivém obchodním sdělení.

6.4. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník souhlasí s tím, že všechny telefonní hovory jsou nahrávány z důvodu zkvalitňování služeb a pro zaznamenání souhlasu Zákazníka s VOP, OP a potvrzením objednávky. Svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří Zákazník tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Portálu Hotely.cz.

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto VOP nabývají platnosti a účinnosti dnem 25.5. 2018.

Platné znění těchto VOP je k dispozici v sídle provozovatele i majitele Portálu Hotely.cz a je zveřejněno na webových stránkách www.hotely.cz.

Penzion a restaurace V Ráji 0 Penzion a restaurace V Ráji 1 Penzion a restaurace V Ráji 2 Penzion a restaurace V Ráji 3 Penzion a restaurace V Ráji 4 Penzion a restaurace V Ráji 5 Penzion a restaurace V Ráji 6 Penzion a restaurace V Ráji 7 Penzion a restaurace V Ráji 8 Penzion a restaurace V Ráji 9 Penzion a restaurace V Ráji 10 Penzion a restaurace V Ráji 11 Penzion a restaurace V Ráji 12 Penzion a restaurace V Ráji 13 Penzion a restaurace V Ráji 14 Penzion a restaurace V Ráji 15 Penzion a restaurace V Ráji 16 Penzion a restaurace V Ráji 17
TOPlist