×

Starovka Apartament Elbląg

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Starovka Apartament Elbląg srdečně očekává své hosty v prostorném a komfortně zařízeném pokoji ve městě Elbląg. V ubytovacím zařízení Starovka Apartament Elbląg se můžete ubytovat i se svým domácím miláčkem. Pokud chcete surfovat po internetu, můžete se připojit pomocí sítě Wi-Fi internet. O vyřízení jednotlivých pokojů a o poskytování služeb (včetně služeb za příplatek) v Starovka Apartament Elbląg najdete v podrobnostech zvoleného pokoje níže ve formuláři.

Stravování Uvedené ceny jsou za ubytování bez stravy.

Platba Pobyt můžete uhradit následujícími způsoby: hotovost, bankovní převod. Na potvrzení závazné rezervace Starovka Apartament Elbląg požaduje zaplacení zálohyvo ve výši 100.

Příjezd, otevírací doba Ubytovat se v den příjezdu je možné od 14:00, pokoj je třeba opustit v den odjezdu nejpozději do 11:00. Zaměstnanci s Vámi umí komunikovat v jazycích: Anglicky, Polsky.

Św. Ducha ulice, 20, 82-300, Elbląg (Polsko)
Parkování, doprava
  • Parkoviště v blízkosti (zdarma, 200 ks, ve vzdálenosti 50 m)

Internet
  • Kabelový internet v společných prostorech, WiFi

Volný čas
  • Turistické možnosti (ve vzdálenosti 50 m), Půjčovna vodních šlapadel (ve vzdálenosti 300 m), Kuželky (ve vzdálenosti 1 km), Půjčovna člunů (ve vzdálenosti 300 m), Biliárd (ve vzdálenosti 1 km), Plovárna (ve vzdálenosti 5 km), Squash (ve vzdálenosti 4 km), Rybolov (ve vzdálenosti 300 m), Nightclub (ve vzdálenosti 200 m), Plavba lodí (ve vzdálenosti 200 m), Bowling (ve vzdálenosti 1 km), Organizace plavby lodí (ve vzdálenosti 200 m), Lyžování (ve vzdálenosti 5 km)

Další informace a okolí
  • Výtah, Bezbariérové, Možnost žehlení

  • 50 m Nejbližší restaurace - nevlastní
  • 200 m Nejbližší nabíjecí stanice pro elektromobily