Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme

SKI Apartmány Zadov

* *
Zadov 23, Stachy
Zobrazit na mapě
-%

SKI Apartmány Zadov svým hostům zajistí levné ubytování na Šumavě se skvělou dostupností zdejší lanovky. SKI Apartmány Zadov jsou výborné místo pro rodiny s dětmi i pro páry nebo party přátel. V jedné budově jsou pokoje a apartmány, ve druhé budově zas malá společná kuchyňka, společenská místnost s barem, lyžárna i školící místnost. Nechybí ani možnost bezplatného parkování přímo u domu.

Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Jednolůžkový pokoj
Budova A: Jednolůžkový pokoj
300 Kč
Dvoulůžkový pokoj
Budova A: Dvoulůžkový pokoj
600 Kč
300 Kč
Dvoulůžkový pokoj
Budova B: Dvoulůžkový Apartment
760 Kč
380 Kč
Třílůžkový pokoj
Budova B: Třílůžkový Apartment
1 140 Kč
760 Kč
380 Kč
Třílůžkový pokoj
Budova A: Třílůžkový pokoj
900 Kč
600 Kč
300 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
Budova B: Čtyřlůžkový Apartment
1 520 Kč
1 140 Kč
760 Kč
380 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
Budova A: Čtyřlůžkový pokoj
1 200 Kč
900 Kč
600 Kč
300 Kč
Pětilůžkový pokoj
Budova A: Pětilůžkový pokoj
1 500 Kč
1 200 Kč
900 Kč
600 Kč
300 Kč
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Popis pokojů

Budova A zatím je zařízená v retrostylu na patře mají pokoje společná sociální zařízení, pouze pokoj č. 204 má vlastní koupelnu. Budova v roce 2020 projde kompletní rekonstrukcí. Retro se promění v moderní samostatné apartmány. Zatím je zde k dispozici 17 pokojů s 46 lůžky (9x dvoulůžko, 4x trojlůžko, 2x čtyřlůžko a po jednom pěti a jednom jednolůžkovém pokoji). V přízemí je k dispozici jídelna, bar a kuchyně. Ve společenské místnosti v přízemí je společná velkoplošná televize. Budova má suterén, kde jsou lyžárny a sušárny, rovněž možnosti parkování kol.

BUDOVA A: DVOULŮŽKOVÝ POKOJ

Dvoulůžkový pokoj s vlastním umyvadlem.

BUDOVA A: TŘÍLŮŽKOVÝ POKOJ

Třílůžkový s vlastním umyvadlem, některé pokoje mají předsíňku.

BUDOVA A: ČTYŘLŮŽKOVÝ POKOJ

Čtyřlůžkový pokoj s vlastním umyvadlem. Jeden čtyřlůžkový pokoj má předsíňku a vlastní sprchu. 

BUDOVA A: PĚTILŮŽKOVÝ POKOJ

Jeden pokoj máme takto velký s pěti lůžky. Umyvadlo vlastní.

 

Budova B již dnes nabízí apartmány s vlastním sociálním zařízením, školicí místností a malou společnou kuchyňku. V budově B je k dispozici 9 apartmánů s celkovou kapacitou 26 lůžek a dále s možnými 4 přistýlkami. (2+2+2+2+3+3+4+4+4). Ve školicí místnosti je dataprojektor a projekční plátno. Ubytovaní hosté z budovy B mají možnost využívat suterén i celé přízemí budovy A (lyžárny, sušárny, jídelnu, kuchyň, společenskou místnost s barem).

BUDOVA B: DVOULŮŽKOVÝ APARTMENT

Dvoulůžkový Apartmán s gaučem navíc. Vlastní koupelna a WC, vlastní zádveří s malou chodbičkou. Televize na pokoji. Wifi FREE. Společenská místnost a společná malá kuchyňka k dispozici. 

BUDOVA B: TŘÍLŮŽKOVÝ APARTMENT

Třílůžkový Apartmán s gaučem navíc. Vlastní koupelna a WC. Televize na pokoji. Wifi FREE. Společenská místnost a malá společná kuchyňka k dispozici.

BUDOVA B: ČTYŘLŮŽKOVÝ APARTMENT

Čtyřlůžkový Apartmán se dvěma samostatnými ložnicemi. Vlastní koupelna a WC, vlastní zádveří s malou chodbičkou. Televize na pokoji. Wifi FREE. Společenská místnost a malá společná kuchyňka k dispozici.

Platební karty

 • v tomto hotelu nelze platit platební kartou

Služby hotelu

 • nekuřácký hotel
 • úschovna jízdních kol a koloběžek
 • nastěhovaní na pokoj od : 14:00
 • uvolnění pokoje do : 10:00

Gastronomické služby

Na zimu 2019/2020 vaříme. Začínáme 26. 12. a končíme koncem března. Kuchyni tuto zimu povede vyhlášený kuchař Miroslav Dušek, který tři desítky let vařil v USA pro americkou smetánku, včetně několika ameriských prezidentů. Nyní tedy bude vařit pro vás na Zadově. Připravuje bohaté snídaně formou bufetu s mezinárodní kuchyní. Cena snídaně je 130 Kč a je pouze pro ubytované hosty. Kromě snídaně připravuje také večeře, opět mezinárodní kuchyně, příprava 2-3 jídel, podle obsazenosti penzionu. Cena za večeři je 150 Kč. Večer také provozuje bar ve společenské místnosti s velkoplošnou televizí. Pro ldětské lyžařskéo kurzy tuto zimu zajišťujeme tak plnou penzi a to výhradně na základě předchzí domluvy. Pro školy platí jiný ceník stravy. V budově B jsou dvě malé kuchyňky, které hosté mohou využívat samostatně.

 • bar
 • restaurace 300 m

Doplňkové služby

 • domácí mazlíčci - 100 Kč

Sportovní možnosti

 • úschovna lyží
 • šipky
 • půjčovna jízdních kol 250 m

Služby pro motoristy

 • parkoviště

Kongresové a školící služby

 • přednáškový sál
 • společenská místnost s tv

Recepce

8:00 - 16:00, ale nejlépe je domluvit se po telefonu: +420 731 530 475

Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Apartmány stojí v městečku Stachy, nedaleko lanovky.

Nadmořská výška ubytování: 982 m n.m.

Možnosti:

 • houbaření
 • informační služba: 1.0 km
 • lyžování

Lyžarské vleky:

 • Zadov: 0.3 km
 • Nové Hutě: 3.8 km
 • Kvilda: 6.9 km

Souřadnice ubytování pro navigaci:


Turistické cíle:

 • Churáňov Osada s malebně roztroušenými samotami ve výšce 800 - 1050 metrů. Osídlení je spjato s rozvojem sklářství v oblasti v 18. století. V dnešní době se zde nachází velmi významné a hojně navštěvované…
 • Dobrá chata - restaurace Stravování, adresa: Zadov 312, StachyTelefon: +420776069756,+420388428204, e-mail: chata@dobrachata.czKapacita: 45 místHodnocení: Stylová horská restaurace DOBRÉ CHATY má svou tradici již od roku…
 • DOBRÁ CHATA  Dobrá chata nabízí ubytování až pro 48 osob ve čtyřech typech pokojů s vlastním sociálním zařízením a jedním velkým apartmá pro 6 osob, domácí kuchyní v restauraci s kapacitou pro 90 osob a další…
 • Turistická známka č. 60 - Churáňov Lyžařské středisko v katastru obce Stachy.
 • Turistická známka č. 2181 - Rozhledna Zadov - skokanský můstek Jedná se o netradiční vyhlídkovou plošinu na samém vrcholu dřevěné nájezdové rampy lyžařského skokanského můstku, postaveného v r. 1978. Původní vzhled můstku a jeho věže zůstal zachován. Jedná se o…

Fotografie turistických oblastí od klientů

Churáňov

typ

Eva T.

10.8.2019

Dobrá poloha hotelu pro důchodce. Pěkné nenáročné trasy.

typ

Jiřík K.

20.10.2018

Šumava je krásná všude, záleží na fyzické kondici každého.

typ

Jan N.

17.10.2018

Nádherné okolí ráj pro houbaře. V místě wellness i bowling. V blízkém okolí Poledník a na dohled v Německu lanovka.

Turistická známka č. 60 - Churáňov

typ

Pavel K.

27.5.2016

Od Hotelu Zadov vzhůru po modré značce až na vrcol kopce jsme se dostali k meteorologické známé stanici. Stojí za podívání. Dál po modré, krásným lesem, je možnost dalších pěkných tras.

typ

Václav M.

26.2.2016

Nádherné procházky v okolí, nová rozhledna, cestou zpět návštěva skvělé cukrárny, jediné na Zadově. Pokud je sníh, upravené trasy pro běžkaře, nádherná vyjížďka.

Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Kolbenova 882/5A, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 7, 460 01 Liberec, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních.

1.3. Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle objednávky zprostředkované Provozovatelem.

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Portálem Hotely.cz, Zákazníkem a Ubytovacím zařízením při realizaci zprostředkování rezervace ubytování, nabízeném Ubytovacím zařízením na internetových stránkách Portálu Hotely.cz.

2.2. Smluvní vztah mezi Portálem Hotely.cz a Zákazníkem se vedle těchto VOP řídí Obchodními podmínkami každého jednotlivého Ubytovacího zařízení (dále jen "OP"), jenž jsou uvedeny v patičce rezervačního formuláře každého konkrétního Ubytovacího zařízení. Tyto VOP se použijí vždy, pokud OP neobsahují úpravu jinou.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním formuláře. Portál Hotely.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Portál Hotely.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v objednávce. Portál Hotely.cz před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u skupinových rezervací nebo pobytových balíčků je Ubytovacím zařízením nebo Portálem Hotely.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

4.4. Zprostředkování komunikace

Ubytovací zařízení tímto souhlasí se zprostředkováním komunikace Portálem Hotely.cz (včetně jakéhokoli zpracování, ukládání, příjmu, přístupu k, nahlížení do a monitoringu komunikace Portálem Hotely.cz) a prohlašuje, že důkladně informuje své zaměstnance, zástupce a dalších osoby (a v souladu s platnými zákony od nich k tomu má souhlas) o využívání služby Zprostředkování komunikace, která je mu poskytována nebo je poskytována jeho jménem. Ubytovací zařízení souhlasí s tím, že nebude používat službu zprostředkování komunikace k odeslání nevyžádaných obchodních sdělení. Ubytovací zařízení plně odškodní Portál Hotely.cz za jakékoli nároky třetích stran nebo pokuty, vyplývající z nezákonného nebo neoprávněného používání služby zprostředkování komunikace pro vlastní účely Ubytovacího zařízení.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1 Storno podmínky určuje Ubytovací zařízení v OP. V případě, že Ubytovací zařízení nemá definované vlastní storno podmínky, je u garance platební kartou při nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Portálu Hotel.cz o zrušení rezervace) 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není u garance platební kartou uplatněn žádný storno poplatek.

Zákazník je povinen informovat Portál Hotely.cz o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení.

Reklamace služeb Portálu Hotely.cz je možná písemně elektronicky na emailové adrese info@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese HOTEL.CZ a.s., Řeznická 7, 460 01 Liberec.

6. Osobní údaje

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Portál Hotely.cz je oprávněn v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které mu pro účely zprostředkování objednávky poskytl (dále jen "Osobní údaje"). Portál Hotely.cz je správcem všech Osobních údaj, které zpracovává. Osobní údaje nebudou postoupeny žádné třetí straně kromě Ubytovacího zařízení a společností majetkově spjatých s Portálem Hotely.cz. Ubytovací zařízení se stává správcem osobních údajů poté, co je přímo nebo nepřímo obdrží prostřednictvím technického zpracovatele. Zpracování Osobních údajů pro Portál Hotely.cz provádí zpracovatelé, kteří jsou vázáni zpracovatelskou smlouvou. Každá ze stran je povinna poskytnout odpovídající ochranu Osobních údajů, aby bylo zabráněno jejich ztrátě, neoprávněnému přístupu, použití, vymazání a zveřejnění, a podle platných zákonů zpracovávat Osobní údaje způsobem, který zajišťuje odpovídající zachování důvěrnosti a bezpečnost Osobních údajů. Údaje získávané dle zákona budou zpracovávány po dobu uloženou zákonem, ostatní údaje maximálně po dobu 5 let od poslední objednávky Zákazníka. Osobní údaje jsou zpracovávány za účelem správného poskytnutí objednané služby a za účelem přesnějšího nabízení vhodných doplňujících služeb. Nesouhlas se zpracováním Osobních údajů může Zákazník vyjádřit na emailové adrese info@hotely.cz.

6.2. Prohlášení o souborech cookie

Portál Hotely.cz používá soubory cookie, které jsou popsány v samostatném dokumentu Zásady používání souboru cookie https://www.hotely.cz/page/view/cookie/.

6.3. Zasílání obchodních sdělení

Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním obchodních sdělení na svou emailovou adresu samotným odesláním objednávkového formuláře na stránkách Portálu Hotely.cz. Tento souhlas má Zákazník možnost kdykoliv zrušit na stránce https://www.hotely.cz/mailq/logout/"email Zákazníka" a v každém jednotlivém obchodním sdělení.

6.4. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník souhlasí s tím, že všechny telefonní hovory jsou nahrávány z důvodu zkvalitňování služeb a pro zaznamenání souhlasu Zákazníka s VOP, OP a potvrzením objednávky. Svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří Zákazník tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Portálu Hotely.cz.

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto VOP nabývají platnosti a účinnosti dnem 25.5. 2018.

Platné znění těchto VOP je k dispozici v sídle provozovatele i majitele Portálu Hotely.cz a je zveřejněno na webových stránkách www.hotely.cz.

SKI Apartmány Zadov 0 SKI Apartmány Zadov 1 SKI Apartmány Zadov 2 SKI Apartmány Zadov 3 SKI Apartmány Zadov 4 SKI Apartmány Zadov 5 SKI Apartmány Zadov 6 SKI Apartmány Zadov 7 SKI Apartmány Zadov 8 SKI Apartmány Zadov 9 SKI Apartmány Zadov 10 SKI Apartmány Zadov 11 SKI Apartmány Zadov 12 SKI Apartmány Zadov 13 SKI Apartmány Zadov 14
TOPlist