×

Spa & Kur Hotel Praha Františkovy Lázně

 • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
 • Se snídaní
Pro dostupné pokoje a aktuální cenu si vyberte prosím datum Vašeho příjezdu a odjezdu!
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.
 • Kostel sv. Olgy ve Františkových lázních 200 m
 • Kostel Povýšení sv. Kříže ve Františkových Lázní 200 m
 • Okamžité potvrzení
 • Wellness služby
 • Vlastní restaurace
 • 79 pokojů
 • Užívané jazyky: Česky, Slovensky, Anglicky, Německy

Popis ubytovacího zařízení

Ideální i pro rodiny s dětmi

Pokoje, služby Spa & Kur Hotel Praha Františkovy Lázně je ideálním místem pro hosty, kteří hledají ubytování ve vkusně zařízených pokojích (79 ks) ve městě Františkovy Lázně. Pro hosty je každý den k dispozici restaurace přímo v objektu. Pro všechny hosty kteří hledají relaxaci, ubytovací zařízení nabízí služby wellness. Bližší informace o možnostech najdete ve formuláři níže. Vybavení pokojů a podrobný seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) v Spa & Kur Hotel Praha Františkovy Lázně najdete v podrobnostech zvoleného pokoje níže ve formuláři.

Umístění a okolí Koupaliště Jadran ve vzdálenosti 1.6 km, Webkamera - Cheb 4.6 km, Webkamera - Cheb 4.6 kmLázeňský a wellness hotel Bajkal 200 m, Webkamera - Cheb 4.6 kmLázeňský a wellness hotel Bajkal 200 mVilla Loren 1.1 km, Webkamera - Cheb 4.6 kmLázeňský a wellness hotel Bajkal 200 mVilla Loren 1.1 kmVodní nádrž Skalka 4.1 km, Webkamera - Cheb 4.6 kmLázeňský a wellness hotel Bajkal 200 mVilla Loren 1.1 kmVodní nádrž Skalka 4.1 kmHrad Cheb 4.6 km, Webkamera - Cheb 4.6 kmLázeňský a wellness hotel Bajkal 200 mVilla Loren 1.1 kmVodní nádrž Skalka 4.1 kmHrad Cheb 4.6 kmKostel sv. Olgy ve Františkových lázních 200 m, Webkamera - Cheb 4.6 kmLázeňský a wellness hotel Bajkal 200 mVilla Loren 1.1 kmVodní nádrž Skalka 4.1 kmHrad Cheb 4.6 kmKostel sv. Olgy ve Františkových lázních 200 mSOOS (přírodní rezervace) 4.7 km, Webkamera - Cheb 4.6 kmLázeňský a wellness hotel Bajkal 200 mVilla Loren 1.1 kmVodní nádrž Skalka 4.1 kmHrad Cheb 4.6 kmKostel sv. Olgy ve Františkových lázních 200 mSOOS (přírodní rezervace) 4.7 kmChebský špalíček 4.6 km, Webkamera - Cheb 4.6 kmLázeňský a wellness hotel Bajkal 200 mVilla Loren 1.1 kmVodní nádrž Skalka 4.1 kmHrad Cheb 4.6 kmKostel sv. Olgy ve Františkových lázních 200 mSOOS (přírodní rezervace) 4.7 kmChebský špalíček 4.6 kmKostel sv. Mikuláše v Chebu 4.6 km, Webkamera - Cheb 4.6 kmLázeňský a wellness hotel Bajkal 200 mVilla Loren 1.1 kmVodní nádrž Skalka 4.1 kmHrad Cheb 4.6 kmKostel sv. Olgy ve Františkových lázních 200 mSOOS (přírodní rezervace) 4.7 kmChebský špalíček 4.6 kmKostel sv. Mikuláše v Chebu 4.6 kmKostel Povýšení sv. Kříže ve Františkových Lázní 200 m, Webkamera - Cheb 4.6 kmLázeňský a wellness hotel Bajkal 200 mVilla Loren 1.1 kmVodní nádrž Skalka 4.1 kmHrad Cheb 4.6 kmKostel sv. Olgy ve Františkových lázních 200 mSOOS (přírodní rezervace) 4.7 kmChebský špalíček 4.6 kmKostel sv. Mikuláše v Chebu 4.6 kmKostel Povýšení sv. Kříže ve Františkových Lázní 200 mAquaforum Františkovy Lázně 500 m, Webkamera - Cheb 4.6 kmLázeňský a wellness hotel Bajkal 200 mVilla Loren 1.1 kmVodní nádrž Skalka 4.1 kmHrad Cheb 4.6 kmKostel sv. Olgy ve Františkových lázních 200 mSOOS (přírodní rezervace) 4.7 kmChebský špalíček 4.6 kmKostel sv. Mikuláše v Chebu 4.6 kmKostel Povýšení sv. Kříže ve Františkových Lázní 200 mAquaforum Františkovy Lázně 500 mSalingburg ve Františkových Lázních 1.2 km.

Stravování Každé ráno na vás bude čekat snídaně, která je zahrnuta v ceně ubytování. Při rezervaci ubytování si můžete vybrat následující formy stravování: plná penze, snídaně, polopenze

Platba Pobyt můžete uhradit následujícími způsoby: kreditní karta, hotovost, bankovní převod.

Příjezd, otevírací doba Nástup na pobyt a ubytování je možné od 14:00, pokoj je třeba v den odjezdu opustit nejpozději do 10:00. Můžete se domluvit s personálem v jazycích: Anglicky, Německy, Slovensky, Česky.

Ruská 27/12, 351 01, Františkovy Lázně (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

9.1
Velmi dobré
(Na základě 26 hodnocení)
85%
 • Personál:
  9.5
 • Komfort:
  8.6
 • Služby:
  9.2
 • Restaurace:
  8.8
 • Přístupnost:
  9.4
Hodnocení 9.6
"S ubytováním i se službami jsme byli spokojeni, byli jsme v tomoto hotelu již předtím a s ohledem na spokojenost jsme si jej vybrali znovu, partnerce vyhovovalo, že rehabilitační procedury byli příjemně rozvrženy do celého dne. Příjemné bylo, že po dobu pobytu byly v láznícj i kulturní programy takže večery tímto byly zpříjemněny."
- starší pár
před 4 lety
Hodnocení 9.6
Host nevyplnil textové hodnocení.
- starší pár
před 4 lety
Hodnocení 9.6
"Spokojen se službami od recepce, přes úklid, procedury až po obsluhu v jídelně. Chce to si tam zajet a prožít si to na vlastní kůži. moc hezké. už jsem tam naučil jezdit i své přátele."
- starší pár
před 5 lety

Kvalita služeb ubytovacího zařízení Spa & Kur Hotel Praha Františkovy Lázně je na vysoké úrovni, dosahuje skóre 9.2/10 podle hodnocení a názorů hostů.

Volný čas
 • Minigolf (ve vzdálenosti 500 m), Golfové hřiště (ve vzdálenosti 10000 m), Bowling (ve vzdálenosti 1000 m)

Wellness, relax
 • Sauny
Další informace a okolí
 • Park na blízku

Stravování
 • Vlastní restaurace

Čas příjezdu
od 14:00 hod.
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Užívané jazyky
Česky, Slovensky, Anglicky, Německy
Akceptované měny
CZK (Kč)
Akceptované typy karet
 • MasterCard
 • VISA
 • Amex
 • Maestro
Turistická daň (místní poplatek)
Cena zahrnuje ubytovací poplatek 21 Kč / osoba / noc (platí se od 18 let).
Rezervační podmínky ubytování
Doplňující obchodní podmínky 1. Ceny a služby Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu. 2. Zrušení pobytu zákazníkem Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu reservations.skhp@spakurhotels.com, p.cerveny@spakurhotels.com. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky. Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku. 3. Platnost Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).