Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme

Hotel Central

* * *
Prírodné liečebné kúpele Smrdáky, Smrdáky
Zobrazit na mapě
-%
Pobytové balíčky

Uprostřed lázeňského městečka Smrdáky na západě Slovenska na vás čeká Hotel Central. Hotel Central disponuje jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji, které jsou standartně zařízeny televizí, internetovým připojením, ledničkou a vlastní koupelnou s toaletou. Mezi další poskytované služby patří recepce, knihovna, půjčovna sportovního vybavení i prodejna suvenýru. Hotelové rehabilitační centrum nabídne kvalitní péči, která vás zregeneruje. Parkování je zajištěno a je pro hosty zdarma.

Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Vybrané ubytovací zařízení nabízí ubytování pouze formou pobytových balíčků, které zahrnují další služby. Pokud hledáte obyčejné ubytování, prosím, vyberte si z nabízených alternativ níže.
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Jednolůžkový pokoj
Jednolůžkový pokoj
ceny na vyžádání
Dvoulůžkový pokoj
ceny na vyžádání
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Popis pokojů

STANDARD – útulná izba s kúpeľňou (vaňa). Vybavenie zahŕňa TV – SAT, Wi-Fi pripojenie, chladničku, rádio a telefón.  SUPERIOR – pohodlná izba s moderným nábytkom a kúpeľňou (sprcha). Vybavenie zahŕňa TV - SAT, Wi-Fi pripojenie, chladničku, rádio, telefón, sušič vlasov, minibar. APARTMÁN – oddelená spálňa a obývacia miestnosť, kúpeľňa (vaňa), TV - SAT, Wi-Fi pripojenie, chladnička, rádio, telefón a sušič vlasov.

Platební karty

 • VISAVISA
 • EuroCard/MasterCardEuroCard/MasterCard
 • Diners ClubDiners Club
 • American ExpressAmerican Express
 • MaestroMaestro

Služby hotelu

 • nekuřácký hotel
 • výtah
 • nastěhovaní na pokoj od : 14:00
 • uvolnění pokoje do : 11:00
 • recepce
 • tv
 • kadeřnictví
 • služba praní prádla

Gastronomické služby

 • venkovní terasa
 • bar
 • restaurace

Doplňkové služby

 • hotelové taxi
 • hotelový transport

Sportovní možnosti

 • solárium
 • lázeňské služby
 • fitness
 • sauna
 • tenisový kurt
 • půjčovna jízdních kol
 • stolní tenis
 • kulečník
 • jízda na koni

Služby pro motoristy

 • parkoviště
Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje
Chuť Smrdák
postel 3 dny
(2 noci)
osoby -%
strava plná penze

Chuť Smrdák

Hotel Central * * * Smrdáky

Chuť Smrdák je třídenní lázeňský pobytový balíček, který vám nabízí možnost navštívit a ochutnat lázeňskou péči na Slovensku. Během pobytu jsou pro vás zajištěny čtyři léčebné procedury i zajímavý animační program.

Cena od:
2 720 Kč
za 1 osobu
Zobrazit
Intenzivní lázeňský pobyt
postel 8 dní
(7 nocí)
osoby -%
strava plná penze

Intenzivní lázeňský pobyt

Hotel Central * * * Smrdáky

Hotel Centrál vás zve na velmi intenzivní lázeňský léčebný program s celkem 30ti léčebnými procedurami, které vás budou provázet od pondělí do soboty. Navíc budete moci i volně využít posilovnu, tělocvičnu a lekce skupinového cvičení.

Cena od:
12 035 Kč
za 1 osobu
Zobrazit
Komplexní lázeňský pobyt
postel 8 dní
(7 nocí)
osoby -%
strava plná penze

Komplexní lázeňský pobyt

Hotel Central * * * Smrdáky

Komplexní lázeňský pobyt nabízí vše, co se od něho očekává, a tak se zde budete mít jako v bavlnce. Týdenní pobytový balíček je vybven plnou penzí, vstupním a výstupním lékařským vyšetřením a 15ti lázeňskými procedurami.

Cena od:
9 879 Kč
za 1 osobu
Zobrazit
Zdravá kůže
postel 7 dní
(6 nocí)
osoby -%
strava polopenze

Zdravá kůže

Hotel Central * * * Smrdáky

Dopřejte své pokožce individuální lázeňskou péči, která bude sestavena přesně na míru vaší kůži. Po vstupní lékařské konzultaci absolvujete 9 procedur, kryoterapii kůže i reflexní masáž chodidel, která uleví od stresu.

Cena od:
7 698 Kč
za 1 osobu
Zobrazit

Hotel naleznete v lázeňském městečku Smrdáky.

Nadmořská výška ubytování: 249 m n.m.

Možnosti:

 • houbaření

Souřadnice ubytování pro navigaci:


Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Kolbenova 882/5A, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 7, 460 01 Liberec, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních.

1.3. Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle objednávky zprostředkované Provozovatelem.

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Portálem Hotely.cz, Zákazníkem a Ubytovacím zařízením při realizaci zprostředkování rezervace ubytování, nabízeném Ubytovacím zařízením na internetových stránkách Portálu Hotely.cz.

2.2. Smluvní vztah mezi Portálem Hotely.cz a Zákazníkem se vedle těchto VOP řídí Obchodními podmínkami každého jednotlivého Ubytovacího zařízení (dále jen "OP"), jenž jsou uvedeny v patičce rezervačního formuláře každého konkrétního Ubytovacího zařízení. Tyto VOP se použijí vždy, pokud OP neobsahují úpravu jinou.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním formuláře. Portál Hotely.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Portál Hotely.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v objednávce. Portál Hotely.cz před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u skupinových rezervací nebo pobytových balíčků je Ubytovacím zařízením nebo Portálem Hotely.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

4.4. Zprostředkování komunikace

Ubytovací zařízení tímto souhlasí se zprostředkováním komunikace Portálem Hotely.cz (včetně jakéhokoli zpracování, ukládání, příjmu, přístupu k, nahlížení do a monitoringu komunikace Portálem Hotely.cz) a prohlašuje, že důkladně informuje své zaměstnance, zástupce a dalších osoby (a v souladu s platnými zákony od nich k tomu má souhlas) o využívání služby Zprostředkování komunikace, která je mu poskytována nebo je poskytována jeho jménem. Ubytovací zařízení souhlasí s tím, že nebude používat službu zprostředkování komunikace k odeslání nevyžádaných obchodních sdělení. Ubytovací zařízení plně odškodní Portál Hotely.cz za jakékoli nároky třetích stran nebo pokuty, vyplývající z nezákonného nebo neoprávněného používání služby zprostředkování komunikace pro vlastní účely Ubytovacího zařízení.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1 Storno podmínky určuje Ubytovací zařízení v OP. V případě, že Ubytovací zařízení nemá definované vlastní storno podmínky, je u garance platební kartou při nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Portálu Hotel.cz o zrušení rezervace) 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není u garance platební kartou uplatněn žádný storno poplatek.

Zákazník je povinen informovat Portál Hotely.cz o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení.

Reklamace služeb Portálu Hotely.cz je možná písemně elektronicky na emailové adrese info@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese HOTEL.CZ a.s., Řeznická 7, 460 01 Liberec.

6. Osobní údaje

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Portál Hotely.cz je oprávněn v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které mu pro účely zprostředkování objednávky poskytl (dále jen "Osobní údaje"). Portál Hotely.cz je správcem všech Osobních údaj, které zpracovává. Osobní údaje nebudou postoupeny žádné třetí straně kromě Ubytovacího zařízení a společností majetkově spjatých s Portálem Hotely.cz. Ubytovací zařízení se stává správcem osobních údajů poté, co je přímo nebo nepřímo obdrží prostřednictvím technického zpracovatele. Zpracování Osobních údajů pro Portál Hotely.cz provádí zpracovatelé, kteří jsou vázáni zpracovatelskou smlouvou. Každá ze stran je povinna poskytnout odpovídající ochranu Osobních údajů, aby bylo zabráněno jejich ztrátě, neoprávněnému přístupu, použití, vymazání a zveřejnění, a podle platných zákonů zpracovávat Osobní údaje způsobem, který zajišťuje odpovídající zachování důvěrnosti a bezpečnost Osobních údajů. Údaje získávané dle zákona budou zpracovávány po dobu uloženou zákonem, ostatní údaje maximálně po dobu 5 let od poslední objednávky Zákazníka. Osobní údaje jsou zpracovávány za účelem správného poskytnutí objednané služby a za účelem přesnějšího nabízení vhodných doplňujících služeb. Nesouhlas se zpracováním Osobních údajů může Zákazník vyjádřit na emailové adrese info@hotely.cz.

6.2. Prohlášení o souborech cookie

Portál Hotely.cz používá soubory cookie, které jsou popsány v samostatném dokumentu Zásady používání souboru cookie https://www.hotely.cz/page/view/cookie/.

6.3. Zasílání obchodních sdělení

Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním obchodních sdělení na svou emailovou adresu samotným odesláním objednávkového formuláře na stránkách Portálu Hotely.cz. Tento souhlas má Zákazník možnost kdykoliv zrušit na stránce https://www.hotely.cz/mailq/logout/"email Zákazníka" a v každém jednotlivém obchodním sdělení.

6.4. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník souhlasí s tím, že všechny telefonní hovory jsou nahrávány z důvodu zkvalitňování služeb a pro zaznamenání souhlasu Zákazníka s VOP, OP a potvrzením objednávky. Svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří Zákazník tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Portálu Hotely.cz.

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto VOP nabývají platnosti a účinnosti dnem 25.5. 2018.

Platné znění těchto VOP je k dispozici v sídle provozovatele i majitele Portálu Hotely.cz a je zveřejněno na webových stránkách www.hotely.cz.

Hotel Central 0 Hotel Central 1 Hotel Central 2 Hotel Central 3 Hotel Central 4 Hotel Central 5 Hotel Central 6 Hotel Central 7 Hotel Central 8 Hotel Central 9 Hotel Central 10 Hotel Central 11 Hotel Central 12 Hotel Central 13 Hotel Central 14 Hotel Central 15 Hotel Central 16 Hotel Central 17 Hotel Central 18 Hotel Central 19 Hotel Central 20 Hotel Central 21 Hotel Central 22 Hotel Central 23 Hotel Central 24 Hotel Central 25 Hotel Central 26 Hotel Central 27 Hotel Central 28 Hotel Central 29 Hotel Central 30 Hotel Central 31 Hotel Central 32 Hotel Central 33 Hotel Central 34 Hotel Central 35 Hotel Central 36 Hotel Central 37 Hotel Central 38 Hotel Central 39 Hotel Central 40 Hotel Central 41 Hotel Central 42 Hotel Central 43 Hotel Central 44 Hotel Central 45 Hotel Central 46 Hotel Central 47 Hotel Central 48 Hotel Central 49 Hotel Central 50 Hotel Central 51 Hotel Central 52 Hotel Central 53 Hotel Central 54 Hotel Central 55 Hotel Central 56 Hotel Central 57 Hotel Central 58 Hotel Central 59 Hotel Central 60 Hotel Central 61 Hotel Central 62 Hotel Central 63 Hotel Central 64
TOPlist