Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme

Ubytování Euroklasik

* *
Skotnice 12, Skotnice
Zobrazit na mapě
-%

Hledáte-li levné ubytování v Moravskoslezském kraji, pak si vyberte Ubytování Euroklasik, které naleznete v obci Skotnice. Ubytovací kapacitu Ubytování Euroklasik tvoří jednolůžkové až šestilůžkové pokoje, ke kterým patří společné sociální zázemí. Velkou výhodou je pravidelný úklid a výměna ložního prádla. Dále zde naleznete místo pro uschování vašeho sportovního vybavení. Děti potěší dětské hřiště a řidiče vlastní parkoviště.

Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Jednolůžkový pokoj
Jednolůžkový pokoj
260 Kč
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
520 Kč
260 Kč
Třílůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
780 Kč
520 Kč
260 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
Čtyřlůžkový pokoj
1 040 Kč
780 Kč
520 Kč
260 Kč
Pětilůžkový pokoj
Pětilůžkový pokoj
1 300 Kč
1 040 Kč
780 Kč
520 Kč
260 Kč
Šestilůžkový pokoj
Šestilůžkový pokoj
1 560 Kč
1 300 Kč
1 040 Kč
780 Kč
520 Kč
260 Kč
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Popis pokojů

Ubytovat se můžete v jednolůžkových až šestilůžkových pokojích. V ubytování je k dispozici TV, rádio, bezdrátový internet, sedací souprava a terasa. Nechybí ani několik vybavených kuchyní, koupelen a toalet.

Platební karty

 • v tomto hotelu nelze platit platební kartou

Služby hotelu

 • nekuřácký hotel
 • pokojová služba
 • nastěhovaní na pokoj od : 14:00
 • uvolnění pokoje do : 10:00
 • tv
 • úschovna jízdních kol a koloběžek

Gastronomické služby

V objektu jsou připraveny tři plně vybavené kuchyně, ve kterých si můžete pohodlně připravit jídlo.

Nejbližší restaurace je vzdálena 150 metrů od ubytovny.

 • kavárna 200 m
 • bar 150 m
 • restaurace 150 m

Doplňkové služby

 • hotelové taxi

Sportovní možnosti

 • horolezectví 10.0 km
 • lázeňské služby 13.0 km
 • úschovna lyží
 • venkovní bazén 8.0 km
 • fitness 12.0 km
 • sauna 10.0 km
 • golf 20.0 km
 • tenisový kurt 2.0 km
 • půjčovna jízdních kol 5.0 km
 • kulečník 7.0 km

Služby pro motoristy

 • parkoviště

Popis okolí

Přímo v Příboru můžete navštívit rodný dům Sigmunda Freuda, expozice představuje Sigmunda Freuda prostřednictvím jeho myšlenek. V nedalekých Hukvaldech můžete navštívit známý zámek, město je spojeno s Leošem Janáčkem, který je považován za jednoho z nejlepších českých hudebních skladatelů. V blízké Kopřivnici se můžete seznámit s historií automobilky Tatra, za vidění stojí i expozice věnovaná místním rodákovi Emilu Zátopkovi. Dalším zajímavých místem k navštívení je i město Štramberk se středověkým hradem. Pokud máte rádi relaxaci a vodní radovánky, tak navštivte aquapark v Olešné.

Jak se k nám dostanete?

K dispozici je vlastní parkoviště, na kterém můžete nechat i nákladní automobil.

Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Hostel je umístěn v obci Skotnice v Moravskoslezském kraji.

Nadmořská výška ubytování: 276 m n.m.

Možnosti:

 • divadlo: 12.0 km
 • informační služba: 1.0 km
 • kino: 12.0 km
 • obchodní centrum : 5.0 km
 • letiště: 3.0 km
 • lyžování

Lyžarské vleky:

 • Červený kámen: 8.3 km
 • Rybí: 8.4 km
 • Veřovice: 14.0 km

Souřadnice ubytování pro navigaci:


Turistické cíle:

 • Skotnice Skotnice leží severním směrem nedaleko města Příbor. Obec se rozkládá na obou březích tudy protékající řeky Lubiny. V okolí obce se nachází několik nevelkých lesů a rozlehlá pole. Krajina kolem obce…
 • Restaurace U Žabáka Stravování, adresa: Skotnice 122Telefon: +420603521414, e-mail: uzabaka.skotnice@seznam.czKapacita: 42 místPoskytnutí základního nářadí pro jednoduché opravy kol, Možnost umytí kola, základní…
 • Příbor - město Sigmunda Freuda Příbor je nejstarším městem okresu Nový Jičín. První písemná zmínka o městě pochází z roku 1251. Příbor byl vždy správním a hospodářským střediskem širokého okolí. Na počátku 14. století…
 • Skorotín Osada Skorotín je místní částí obce Skotnice a rozkládá se u severovýchodního okraje obce a na pravém břehu řeky Lubiny. Skorotín se stal místní částí Skotnice v roce 1968. První písemná zmínka o…
 • Příbor - o historii, pamětihodnosti Příbor je jedno z nejstarších měst severovýchodní Moravy. Rozkládá se na mírně zvlněném terénu na obou březích řeky Lubiny . Je lemován Krásnou scenérií předhůří Beskyd s vyhlídkou na nedalekou…

Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Kolbenova 882/5A, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 7, 460 01 Liberec, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních.

1.3. Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle objednávky zprostředkované Provozovatelem.

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Portálem Hotely.cz, Zákazníkem a Ubytovacím zařízením při realizaci zprostředkování rezervace ubytování, nabízeném Ubytovacím zařízením na internetových stránkách Portálu Hotely.cz.

2.2. Smluvní vztah mezi Portálem Hotely.cz a Zákazníkem se vedle těchto VOP řídí Obchodními podmínkami každého jednotlivého Ubytovacího zařízení (dále jen "OP"), jenž jsou uvedeny v patičce rezervačního formuláře každého konkrétního Ubytovacího zařízení. Tyto VOP se použijí vždy, pokud OP neobsahují úpravu jinou.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním formuláře. Portál Hotely.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Portál Hotely.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v objednávce. Portál Hotely.cz před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u skupinových rezervací nebo pobytových balíčků je Ubytovacím zařízením nebo Portálem Hotely.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

4.4. Zprostředkování komunikace

Ubytovací zařízení tímto souhlasí se zprostředkováním komunikace Portálem Hotely.cz (včetně jakéhokoli zpracování, ukládání, příjmu, přístupu k, nahlížení do a monitoringu komunikace Portálem Hotely.cz) a prohlašuje, že důkladně informuje své zaměstnance, zástupce a dalších osoby (a v souladu s platnými zákony od nich k tomu má souhlas) o využívání služby Zprostředkování komunikace, která je mu poskytována nebo je poskytována jeho jménem. Ubytovací zařízení souhlasí s tím, že nebude používat službu zprostředkování komunikace k odeslání nevyžádaných obchodních sdělení. Ubytovací zařízení plně odškodní Portál Hotely.cz za jakékoli nároky třetích stran nebo pokuty, vyplývající z nezákonného nebo neoprávněného používání služby zprostředkování komunikace pro vlastní účely Ubytovacího zařízení.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1 Storno podmínky určuje Ubytovací zařízení v OP. V případě, že Ubytovací zařízení nemá definované vlastní storno podmínky, je u garance platební kartou při nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Portálu Hotel.cz o zrušení rezervace) 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není u garance platební kartou uplatněn žádný storno poplatek.

Zákazník je povinen informovat Portál Hotely.cz o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení.

Reklamace služeb Portálu Hotely.cz je možná písemně elektronicky na emailové adrese info@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese HOTEL.CZ a.s., Řeznická 7, 460 01 Liberec.

6. Osobní údaje

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Portál Hotely.cz je oprávněn v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které mu pro účely zprostředkování objednávky poskytl (dále jen "Osobní údaje"). Portál Hotely.cz je správcem všech Osobních údaj, které zpracovává. Osobní údaje nebudou postoupeny žádné třetí straně kromě Ubytovacího zařízení a společností majetkově spjatých s Portálem Hotely.cz. Ubytovací zařízení se stává správcem osobních údajů poté, co je přímo nebo nepřímo obdrží prostřednictvím technického zpracovatele. Zpracování Osobních údajů pro Portál Hotely.cz provádí zpracovatelé, kteří jsou vázáni zpracovatelskou smlouvou. Každá ze stran je povinna poskytnout odpovídající ochranu Osobních údajů, aby bylo zabráněno jejich ztrátě, neoprávněnému přístupu, použití, vymazání a zveřejnění, a podle platných zákonů zpracovávat Osobní údaje způsobem, který zajišťuje odpovídající zachování důvěrnosti a bezpečnost Osobních údajů. Údaje získávané dle zákona budou zpracovávány po dobu uloženou zákonem, ostatní údaje maximálně po dobu 5 let od poslední objednávky Zákazníka. Osobní údaje jsou zpracovávány za účelem správného poskytnutí objednané služby a za účelem přesnějšího nabízení vhodných doplňujících služeb. Nesouhlas se zpracováním Osobních údajů může Zákazník vyjádřit na emailové adrese info@hotely.cz.

6.2. Prohlášení o souborech cookie

Portál Hotely.cz používá soubory cookie, které jsou popsány v samostatném dokumentu Zásady používání souboru cookie https://www.hotely.cz/page/view/cookie/.

6.3. Zasílání obchodních sdělení

Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním obchodních sdělení na svou emailovou adresu samotným odesláním objednávkového formuláře na stránkách Portálu Hotely.cz. Tento souhlas má Zákazník možnost kdykoliv zrušit na stránce https://www.hotely.cz/mailq/logout/"email Zákazníka" a v každém jednotlivém obchodním sdělení.

6.4. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník souhlasí s tím, že všechny telefonní hovory jsou nahrávány z důvodu zkvalitňování služeb a pro zaznamenání souhlasu Zákazníka s VOP, OP a potvrzením objednávky. Svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří Zákazník tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Portálu Hotely.cz.

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto VOP nabývají platnosti a účinnosti dnem 25.5. 2018.

Platné znění těchto VOP je k dispozici v sídle provozovatele i majitele Portálu Hotely.cz a je zveřejněno na webových stránkách www.hotely.cz.

Ubytování Euroklasik 0 Ubytování Euroklasik 1 Ubytování Euroklasik 2 Ubytování Euroklasik 3 Ubytování Euroklasik 4 Ubytování Euroklasik 5 Ubytování Euroklasik 6 Ubytování Euroklasik 7 Ubytování Euroklasik 8 Ubytování Euroklasik 9 Ubytování Euroklasik 10 Ubytování Euroklasik 11 Ubytování Euroklasik 12 Ubytování Euroklasik 13 Ubytování Euroklasik 14 Ubytování Euroklasik 15 Ubytování Euroklasik 16 Ubytování Euroklasik 17 Ubytování Euroklasik 18 Ubytování Euroklasik 19 Ubytování Euroklasik 20 Ubytování Euroklasik 21 Ubytování Euroklasik 22 Ubytování Euroklasik 23 Ubytování Euroklasik 24 Ubytování Euroklasik 25 Ubytování Euroklasik 26 Ubytování Euroklasik 27 Ubytování Euroklasik 28 Ubytování Euroklasik 29 Ubytování Euroklasik 30 Ubytování Euroklasik 31 Ubytování Euroklasik 32 Ubytování Euroklasik 33 Ubytování Euroklasik 34 Ubytování Euroklasik 35
TOPlist