Nový web Hotely.cz s více než 30 000 středoevropskými hotely a apartmány

Od února 2020 se značka Hotely.cz připojuje k maďarské rezervační jedničce, skupině Szallas.hu, a modernizuje celý web. Díky této změně mohou nyní čeští zákazníci rezervovat pokoje a pobytové balíčky v téměř 5 000 českých a více než 30 000 evropských hotelech a apartmánech. Vše pohodlně na moderním webu optimalizovaném také pro mobily. Podporu jim na jejich cestách poskytne 7 dní v týdnu česky mluvící zákaznický servis. Kromě široké tuzemské nabídky mohou hosté nově vybírat ubytování v Chorvatsku, hotely v Maďarsku nebo v Polsku a dalších zemích. Ke změně designu, vylepšení služeb a výraznému rozšíření nabídky přispělo právě spojení s lídrem maďarského ubytovacího trhu, portálem Szallas.hu. K tomuto spojení došlo v polovině roku 2019 a od té doby portál Hotely.cz stále roste co do počtu návštěv, tak i rezervací. V horizontu několika málo let by se spojením bohaté nabídky ubytování a vysoké kvality služeb chtěl propracovat na pozici jedničky tuzemského rezervačního trhu.
Hotely.cz i nadále poskytují v České republice téměř 5 000 rezervovatelných hotelů i penzionů a 1 800 pobytových balíčků, od wellness pobytů, lázeňských balíčků, pobytů pro páry, balíčků pro rodiny, až po specifické pobyty pro seniory. S více než 1 000 možnostmi ubytování v Praze, 166 hotely v Karlových Varech nebo 1 200 rezervovatelnými pokoji v Libereckém kraji, si může každý najít to nejlepší ubytování, které potřebuje.
Díky 11 000 okamžitě rezervovatelným ubytovacím zařízením v Maďarsku s garantovanou nejlepší cenou je portál Hotely.cz nejlepším místem k rezervaci hotelů, penzionů, apartmánů, vil nebo dokonce kempů v Maďarsku. Ať už se jedná o letní rodinnou dovolenou u jezera Balaton (3 300 ubytování), romantický prodloužený víkend ve vinařské oblasti Tokaj (41 ubytování) nebo služební cestu do Budapešti (477 ubytování), Hotely.cz nabízí největší databázi ubytování. Díky zákaznickému servisu mluvícímu česky i maďarsky bude o rezervace hostů postaráno ve vysoké kvalitě.
S více než 15 000 rezervovatelnými chorvatskými ubytovacími zařízeními, včetně apartmánů, vil, hotelů, penzionů, se web Hotely.cz stává největším tuzemským portálem, kde si můžete rezervovat letní dovolenou na Istrii (2 500 ubytování), na krásném pobřeží Dalmácie (4 500 ubytování) nebo v pohádkovém regionu Dubrovník (1 200 ubytování). S lokálním chorvatským týmem vám Hotely.cz zajistí hladký průběh rezervace a poskytne veškeré informace, které budete potřebovat pro příjemný pobyt v Chorvatsku.
Hotely.cz mají jako člen největší středoevropské ubytovací skupiny přístup k zajímavým datům a trendům. Zpracováváte-li článek na cestovatelské téma, rádi se na něm budeme v případě vašeho zájmu datově podílet, stačí nám napsat. Pokud se chcete inspirovat k dalším cestovatelským zážitkům, podívejte se na Hotely.cz, je opravdu z čeho vybírat. cestovatelským zážitkům, podívejte se na Hotely.cz, je opravdu z čeho vybírat.