×

Rooms Svoboda Olomouc

 • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
 • Bez stravy
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Nejvýhodnější nabídka

Nejlepší směrodatná cena během následujících 90 dní: 864  / os. / noc, bez stravy, 21. - 22. čvn

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Rooms Svoboda Olomouc srdečně očekává své hosty v prostorných a komfortně zařízených pokojích ve městě Olomouc. Pro ubytované hosty je k dispozici zdarma soukromé parkoviště. Během pobytu se nemusíte obávat letních veder, některé pokoje jsou vybaveny klimatizací. Více informací o poskytování služeb (včetně služeb za příplatek) a o vybavení jednotlivých pokojů v Rooms Svoboda Olomouc najdete v podrobnostech zvoleného pokoje níže ve formuláři.

Umístění a okolí V blízkosti ubytování nalezneme Potrefená husa 3.1 km , Arigone 3.1 km, Plavecký stadion Olomouc 4.1 km, Svatováclavský Pivovar 4.6 km, GastroLand 3.1 km, Mariánský sloup v Olomouci 3.1 km, Restaurace Avion 4.1 km, Restaurace Jalta 1.6 km, Hotel Senimo 5 km, Kostel sv. Gorazda v Olomouci 5 km, Webkamera - Olomouc 4.1 km, Staročeská restaurace 3.1 km, Restaurace Na pekárně 2.9 km, Galerie JOLA 3.1 km, Olomoucké barokní kašny 3.1 km, Webkamera - Olomouc 3.1 km, Muzeum umění v Olomouci 4.6 km, Kostel svatého Mořice v Olomouci 4.1 km, Letecké muzeum Olomouc 3.1 km, Vlastivědné muzeum v Olomouci 4.6 km.

Stravování Ceny za ubytování nezahrnují stravu.

Platba Budete mít možnost zaplatit pobyt následujícími způsoby: hotovost, kreditní karta, bankovní převod.

Příjezd, otevírací doba Nejčasnější hodinou nástupu na pobyt je 15:00, ubytovací zařízení je nutné v den odjezdu uvolnit do 10:00. S personálem se můžete domluvit v jazyce: Česky.

Zolova 14, 78301, Olomouc (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

 • Bez stravy
Pokoj se sprchou s klimatizací pro 2 os. Pokoj se sprchou s klimatizací pro 2 os.
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
 • 24 m2
 • Klimatizace v pokoji
 • WIFI
 • Minibar
podrobnosti

Kapacita pokoje je určena maximálně pro 2 osoby.

 • 1 ks Ložnice
 • 1 ks Koupelna
 • 1 ks WC
Zobrazit volné termíny a ceny
Parkování, doprava
 • Vlastní parkoviště

Volný čas
 • Disco na blízku, Divadlo na blízku, Aquapark na blízku

  Odpočinek: Casino (ve vzdálenosti 850 m), Nightclub (ve vzdálenosti 1800 m)

Další informace a okolí
 • Konferenční místnost, Zahrada

  Autobusová zastávka na blízku, Tramvajová zastávka na blízku, Objekt je nekuřácký, kouření je povoleno pouze na označených místech., Přednáškový sál

Stravování
 • Cateringové služby

Čas příjezdu
od 15:00 hod.
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Užívané jazyky
Česky
Akceptované měny
CZK (Kč) , EUR (€)
Akceptované typy karet
 • MasterCard MasterCard
 • VISA VISA
Turistická daň (místní poplatek)
V ceně není zahrnuto. Platí se u osob od 18 let, výše částky je 50 Kč / osoba / noc.
Rezervační podmínky ubytování
Doplňující obchodní podmínky 1. Ceny a služby Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu. 2. Zrušení pobytu zákazníkem Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu . Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky. Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku. 3. Platnost Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).