Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Horská chata V Zelený

* *
Horní 375, Rokytnice nad Jizerou
Zobrazit na mapě
-%

Horská chata V Zelený v Rokytnici nad Jizerou nabízí pohodlné a levné ubytování. Ubytovací kapacitu tvoří dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje, které mají vlastní sociální zázemí. Připraven je také prostor pro úschovu kol nebo lyží a místo pro parkování vašeho vozu. Horská chata V Zelený vás zve na příjemné posezení do své restaurace, kde vaří skvělou domácí kuchyni. Nebo je v domě umístěna také společná kuchyňka, kde si můžete v případě potřeby sami uvařit.

Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Nestačí vám pokoje? Zadejte si skupinovou rezervaci.
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj

k rezervaci nepotřebujete
ceny na vyžádání
Třílůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj

k rezervaci nepotřebujete
ceny na vyžádání
Čtyřlůžkový pokoj
Čtyřlůžkový pokoj

k rezervaci nepotřebujete
ceny na vyžádání
Celková cena
0 Kč

Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Platební karty

 • v tomto hotelu nelze platit platební kartou

Služby hotelu

 • nekuřácký hotel
 • pokojová služba
 • nastěhovaní na pokoj od : 13:00
 • uvolnění pokoje do : 10:00

Gastronomické služby

 • pivnice 150 m
 • cukrárna
 • restaurace

Doplňkové služby

 • domácí mazlíčci

Sportovní možnosti

 • úschovna lyží

Služby pro motoristy

 • parkoviště
Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Chata na vás čeká v Rokytnici nad Jizerou.

Nadmořská výška ubytování: 589 m n.m.

Možnosti:

 • houbaření
 • lyžování

Lyžarské vleky:

 • Modrá Hvězda - Rokytnice nad Jizerou: 0.4 km
 • Rokytnice nad Jizerou: 1.2 km
 • Horní Domky - Rokytnice nad Jizerou: 1.8 km

Souřadnice ubytování pro navigaci:


Turistické cíle:

Fotografie turistických oblastí od klientů

Turistická známka č. 21 - Rokytnice nad Jizerou

typ

Marie M.

10.7.2018

Cesta z Rucicek na Labskou boudu

Smluvní sankce
Níže uvedené body jsou vynucené chováním některých hostů. Bohužel příjemná cena kterou za ubytování hosté platí v některých evokuje dojem, že vybavení a údržba nestojí mnoho peněz a úsilí. Asi proto se pak chovají spíše jako vandalové a čuňata (živočichům druhu prase domácí a podobným se tímto omlouváme :))

Za porušení zákazu kouření v prostorách určených pro ubytované si vyhrazujeme právo vystavit pokutu ve výši 1000,- Kč.
Při nadměrném znečištění pokojů, společných prostor nebo poškození  jiného vybavení v interiéru či exteriéru Horské chaty, budou účtovány náklady spojené s uvedením daných prostor do původního stavu, minimálně však 500,- Kč.
Každý návštěvník je plně zodpovědný za své chování a chování své návštěvy. Případné škody budou vymáhány na osobě, za kterou návštěva přišla respektive na osobě která je v daném pokoji ubytována.
Pokuty budou stanoveny jednotlivě k jednotlivým škodám.Při opakovaném porušování pravidel nebo při obzvláště velkém porušení pravidel nebo i jednoho z pravidel si vyhrazujeme právo viníkům okamžitě ukončit pobyt  bez náhrady.
Náklady spojené s odstraněním vzniklých škod jsou připsány v plné výši viníkům nebo osobám ubytovaným na pokoji kde k nim došlo.

Storna
Pravidla pro stornování pobytu hostem
Zákazník může kdykoli odstoupit od uzavřené smlouvy s Horskou chatou V Zeleny. Storno pobytu zákazník provádí vždy písemně formou e-mailu. Zrušením smlouvy z jakýchkoliv důvodů vstupují v platnost níže uvedené stornovací podmínky a zákazník je povinen zaplatit Horské chatě Na Perlíčku - Prdek účelně vynaložené náklady. Výše storno poplatků je odvislá od doby podání storno požadavku a to:

Storno pobytu 30 kalendářních dnů a více před započetím pobytu 
vracíme 100% zaplaceného poplatku, z kterého odečteme 250Kč na pokrytí administrativních výdajů za každou jednotlivou rezervaci.

Storno pobytu 29 - 17  kalendářních dnů před započetím pobytu 
vracíme 50% z vybraného rezervačního poplatku.

Storno pobytu 16 - 10 kalendářních dnů před započetím pobytu vracíme 20% z vybraného rezervačního poplatku.

Storno pobytu 9 -0 kalendářních dnů před započetím pobytu vracíme 0% z vybraného rezervačního poplatku.

V případech, kdy nebyla klientem placena záloha, ale byla mu emailem potvrzená rezervace (zejména při individuálních rezervacích prostřednictvím on-line systémů) bude v případech "no-show" nebo snížení počtu ubytovaných vůči zákazníkovi uplatněn storno poplatek ve výši ceny za jednu noc za každého z klientů, o které se snížil počet ubytovaných.

Jsou okolnosti, za kterých storno poplatky není zákazník povinen uhradit nevybíráme a to následující:

Klient za sebe sjedná rovnocennou náhraduDojde v dostatečném předstihu k dohodě o změně termínu na jiný při zachování minimálně stejného rozsahu a ceny služeb

Stornování pobytu ze strany provozovatele (viz níže)

Pravidla pro stornování pobytu provozovatelem
Ke zrušení pobytu ze strany provozovatele  může dojít v případech, kdy není možné zajistit pobyt v důsledku událostí, kupříkladu živelné pohromy, katastrofy a jiné nenadálé události, které nebylo možné při uzavírání smlouvy předpokládat. U výše uvedených případů se zákazníkovi nabídne jiný termín.
Pokud zákazník náhradní termín neakceptuje, nebo adekvátní náhradní termín není k dispozici, bude mu neprodleně vrácena uhrazená částka v plné výši. Zákazník nemá právo požadovat další náhrady.
Horská chata V Zelený 0 Horská chata V Zelený 1 Horská chata V Zelený 2 Horská chata V Zelený 3 Horská chata V Zelený 4 Horská chata V Zelený 5 Horská chata V Zelený 6 Horská chata V Zelený 7 Horská chata V Zelený 8 Horská chata V Zelený 9 Horská chata V Zelený 10 Horská chata V Zelený 11 Horská chata V Zelený 12 Horská chata V Zelený 13 Horská chata V Zelený 14 Horská chata V Zelený 15 Horská chata V Zelený 16 Horská chata V Zelený 17 Horská chata V Zelený 18 Horská chata V Zelený 19 Horská chata V Zelený 20 Horská chata V Zelený 21 Horská chata V Zelený 22 Horská chata V Zelený 23 Horská chata V Zelený 24 Horská chata V Zelený 25 Horská chata V Zelený 26 Horská chata V Zelený 27 Horská chata V Zelený 28 Horská chata V Zelený 29
TOPlist